Home BK style SnapCHAT

SnapCHAT

2.4.2016 9 comments

Juuuuuuu a jááááááá se asi zbláznila…..Podlehla jsem vám a pár mým kamarádům :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dlouho jsem váhala, jestli mám nebo nemám….Jestli ten svůj SOCIAL LIFE mám ještě postrčit na vyšší stupeň  :-)( už takto se mi toho zdá moc ). Takže na různá naléhaní jsem se do toho bláznivého světa SnapCHAT – ( najdete mě tam jako – bkblog ) zapojila a jsem tam AKTIVNÍ :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Překvapivě mě to začalo docela bavit a líbí se mi ta myšlenka, že vše do 24 hodin zmizí. Je to prostě aktuální sdílení s přáteli a těmi, co vás rádi sledují. Často fotky nemohou vyjádřit to pravé kouzlo okamžiků. Třeba postupující fantastický západ slunce, dění v přírodě, neopakovatelné projevy dětí, tu pravou náladu na párty apod. A tak mi přijde super, že můžeme skrze SNAPCHAT sdílet videa. Videa všeho typu…můžu se s vámi podělit ihned o své pocity, ukázat se vám taková, jaká zrovna jsem a co zrovna dělám, postovat normální běžné fotky. Už se moc těším, že až zase někam vycestuji, i vy uvidíte aktuální videa z tripu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zatím to vypadá jako sranda. A protože mi doma začíná pomalu hrabat, tak si tohle docela užívám. Přijde mi to jako další možnost, jak se vám přiblížit….A abyste stále neviděli jen ty “dokonalé“ fotky na Instagramu, ale zažili se mnou i ty normální, běžné, denní. SNAPCHAT je v USA skoro více populárnní, než Instagram. Nevěřila jsem tomu do doby, než jsem si jej sama založila a začala sledovat své oblíbené bloggerky a další osobnosti. Je fajn vidět, jak tito lidé mluví, jak se prezentují,…pomůže vám to udělat si o člověku přesnější představu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uvidíme, jak vás bude bavit vidět mě na IG, FB, Blogu a ještě life na Snapu…??!!! Tak tedy, jestli se mnou chcete zažit zase něco víc, sledujte mě dál. Teprve se s tím učím manipulovat a snažím se cítit a chovat přirozeně. Když mluvím, stále mám nepříjemné pocity ( stydlivosti , trapnost ):-). Snad to brzy opadne a to pak budete koukat :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No, jestli mě už sledujete, ráda bych znala vaše reakce….:-) Vím, že je to možná teď nuda, protože jsem skoro pořád doma a sdílet teď něco super cool je fakt těžký. No a pokud mě nesledujete, tak mě potěší, když začnete – najdete mě tam jako vždycky – bkblog. Mějte se krásně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JACKET: ZARA ( BK EShop )

SWEATSHIRT: ZARA

JEANS: H&M

SHOES: Nike

HANDBAG: Replay

PS.: Dneska byl nejvíc krásnej den. Doufám, že jste ho měli také baječný. Jo a jak se vám líbí dnešní outfit? KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

9 comments

Eva 2.4.2016 at 20:33

Barco, jak ses na snapu? Nemuzu te tam najit! Diky. Eva

Reply
BKBlog 2.4.2016 at 20:44

Bkblog :-). Píšu to v článku. KISS

Reply
Veronika 2.4.2016 at 22:30

Dobře, že sis ho založila, protože musím říct, že tvůj snapchat je fakt super:) a obsahovou kvalitou převyšuje jiné blogerky, které už ho třeba používají rok i víc, které sleduji. A Kubíček je fakt brouček:) ať vám dělá jen samou radost:)

Reply
BKBlog 3.4.2016 at 7:20

Ahojky Verunko, děkuju moc :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Kateřina lambert 3.4.2016 at 5:53

Place nahoru zlati!!
Vzdycky jsi o Krok dopredu i kdyz To pocitove mame stejně :-)
Sotva jsem včera dorazila z letiště mé dítko už se hrnulo k ” mému ” telefonu aby SnapChat nastavilo … Bránila jsem se , ale uvidíme jak to bude ! Je to vážně legrace ????

P.s. Aby ses nenudila prijedu se na vás podívat ???? Se nemůžu dočkat ! Kubíček vypadá nádherně :-))
Pusu !

http://Www.blondeblog4u.com

Reply
BKBlog 3.4.2016 at 7:21

:-))) No nevím jestli o krok dopředu, spíše mi doma začalo hrabat :-)))). Největší!!!!!

PS.: Pokud se ti bude chtít jet zase takovou štreku, tak budeme rádi.

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Viki C. 3.4.2016 at 16:08

Ah snapchat. Musím si ho stiahnuť teda. :D
Victoria’s secrets

Reply
Andrea 3.4.2016 at 23:12

botasky k tym rifliam neskutocne idu ! :) lahoda pre oči :) cely look

http://andrea-de-blog.blogspot.sk/

Reply
Karolina 7.4.2016 at 11:08

Vůbec to není nuda. Miluju tvé videa s Kubíkem!! ????

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.