Home BK style SnapCHAT

SnapCHAT

2.4.2016 9 comments

Juuuuuuu a jááááááá se asi zbláznila…..Podlehla jsem vám a pár mým kamarádům :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dlouho jsem váhala, jestli mám nebo nemám….Jestli ten svůj SOCIAL LIFE mám ještě postrčit na vyšší stupeň  :-)( už takto se mi toho zdá moc ). Takže na různá naléhaní jsem se do toho bláznivého světa SnapCHAT – ( najdete mě tam jako – bkblog ) zapojila a jsem tam AKTIVNÍ :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Překvapivě mě to začalo docela bavit a líbí se mi ta myšlenka, že vše do 24 hodin zmizí. Je to prostě aktuální sdílení s přáteli a těmi, co vás rádi sledují. Často fotky nemohou vyjádřit to pravé kouzlo okamžiků. Třeba postupující fantastický západ slunce, dění v přírodě, neopakovatelné projevy dětí, tu pravou náladu na párty apod. A tak mi přijde super, že můžeme skrze SNAPCHAT sdílet videa. Videa všeho typu…můžu se s vámi podělit ihned o své pocity, ukázat se vám taková, jaká zrovna jsem a co zrovna dělám, postovat normální běžné fotky. Už se moc těším, že až zase někam vycestuji, i vy uvidíte aktuální videa z tripu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zatím to vypadá jako sranda. A protože mi doma začíná pomalu hrabat, tak si tohle docela užívám. Přijde mi to jako další možnost, jak se vám přiblížit….A abyste stále neviděli jen ty “dokonalé“ fotky na Instagramu, ale zažili se mnou i ty normální, běžné, denní. SNAPCHAT je v USA skoro více populárnní, než Instagram. Nevěřila jsem tomu do doby, než jsem si jej sama založila a začala sledovat své oblíbené bloggerky a další osobnosti. Je fajn vidět, jak tito lidé mluví, jak se prezentují,…pomůže vám to udělat si o člověku přesnější představu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uvidíme, jak vás bude bavit vidět mě na IG, FB, Blogu a ještě life na Snapu…??!!! Tak tedy, jestli se mnou chcete zažit zase něco víc, sledujte mě dál. Teprve se s tím učím manipulovat a snažím se cítit a chovat přirozeně. Když mluvím, stále mám nepříjemné pocity ( stydlivosti , trapnost ):-). Snad to brzy opadne a to pak budete koukat :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No, jestli mě už sledujete, ráda bych znala vaše reakce….:-) Vím, že je to možná teď nuda, protože jsem skoro pořád doma a sdílet teď něco super cool je fakt těžký. No a pokud mě nesledujete, tak mě potěší, když začnete – najdete mě tam jako vždycky – bkblog. Mějte se krásně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JACKET: ZARA ( BK EShop )

SWEATSHIRT: ZARA

JEANS: H&M

SHOES: Nike

HANDBAG: Replay

PS.: Dneska byl nejvíc krásnej den. Doufám, že jste ho měli také baječný. Jo a jak se vám líbí dnešní outfit? KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS