Home BK style VÁNOCE 2016

VÁNOCE 2016

11.12.2016 11 comments

Už jsou zase tady!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě máte všichni patřičný předvánoční shon a nevíte, kam dřív skočit….A můj blog je pro vás místem, kde si možná trochu odpočinete…zasmějete….zrelaxujete….Ten blázinec – to je to, co na Vánocích nesnáším, ale ani já se tomu nevyhnu….A myslím, že letos je to ještě větší fičák…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po našem návratu jsem se doslova ještě nezastavila….Ale jsem rozhodnutá, že týden před Vánocemi úplně zvolním a budu si užívat tu sváteční atmosféru. Patřím mezi milovníky vánoc, hlavně času stráveného s rodinou a s těmi nejbližšími…. Být všichni SPOLU – to považuji za nejcennější a nejkrásnější dárek Vánoce. Chtěla bych v tu dobu úplně zapomenout na všechny aktivity pracovní, sociální, a také cestovní…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nevím, jak vy, ale já letos s dárky docela válčím….Nikdo nic nechce, já nic nechci a tak nevím, co koupit. Mám nejradši, když mi někdo jasně řekne, co by si přál…což se mi stává fakt ojediněle. Všichni si /jako každý rok/ říkáme, že nic nebudeme kupovat atd….Jasně, není to o dárcích a pro mě už vůbec ne, ale na druhou stranu by bylo smutné, kdyby pod stromečkem nebylo nic, že? Takže tam něco bude a bude to určitě hezké.. A hlavně, je příjemné dárky dávat a vidět, jak jsou obdarovaní překvapeni ( doufám, že pozitivně :-) ). Byla jsem malinko na nákupech v Praze, trochu tam provětrala kreditní kartu a díky službám, které nabízí LADY KARTA, jsem i ušetřila nějaké peníze a čad. Super!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poprvé budeme slavit Vánoce u nás doma, nepojedeme na Štědrýden na Moravu, ale Morava přijede za námi. Budou to naše první Vánoce, kdy Kubíček uvidí stromeček, dárečky, bude poslouchat koledy a mít i svůj vánoční obleček :-). Ani tomu nemůžu uvěřit……První Vánoce s naším synem. Nevím, co může být na světě víc, ale pro mne je ON ten největší dárek, který jsem od života dostala. Už nic ho nepřekoná. Žádný jiný už nebude nikdy takovým úžasným překvapením a štěstím. Je to ta naše hvězdička, která denodenně září a ukazuje nám směr a o čem je život.

Letos budou Vánoce tedy patřit hlavně jemu. Myslím, že už dokáže poznat, že se děje něco nevšedního a že nejde o běžný den….Tak uvidíme, jak se nám ty letošní Vánoce povedou, ale myslím, že dozajista přebijí všechny ty předešlé. Třebaže i ty byly vždy nádherné…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K mým Vánocům neodmyslitelně patří ten nejlepší bramborový babiččin salát, vanilkové rohlíčky, vidět po 150. mojí nejoblíbenější Popelku a snad tisíckrát si poslechnout písničku LAST CHRISTMAS od Wham….No a dalších X drobností, které se stále opakují a vždy budou. Jsem v tom hodně konzervativní a tradice mám ráda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

COAT / JEANS : CYCLE JEANS

TOP / SCARF: ZARA

SHOES: STEVE MADDEN

HANDBAG: Celine

SUNGLASSES: Ultralimited

PS.: Chtěla bych vám touto cestou popřát překrásné svátky vánoční….Užijte si klid v kruhu rodiny a s těmi nejbližšími. Tento čas opravdu věnujte sobě a rodině. A zastavte se! Žijeme čím dál víc hektické životy…. tak kdy jindy zastavit, když ne o Vánocích…..Řekněte si, jak se máte rádi, co jste v tomto roce zažili, proberte úspěchy, případná zklamání, popovídejte si o svých láskách, vztazích, …No prostě o všem, na co se nedokážete sejít dohromady jindy. Tak krásné Vánoce! Mám vás ráda a děkuji za vaše dárečky….vaši návštěvnost s Láskou Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

 

 

RECENT POSTS

11 comments

Sandra Slusna 11.12.2016 at 20:32

Krasny outfit, super kombinace, je perfektni na tebe! Jinak prvni Vanoce s vlastnim ditetem musi byt vazne neco kouzelnyho! ;)
xoxo
Sandra / http://shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Marie Dvořáková 13.12.2016 at 9:25

Zkuste poradit taky nám, obyčejným ženám, které chodí do práce, mají podprůměrný plat, mnohem prostěji se oblékají, vstávají v půl pátý ráno, pak chvátají na autobus, v práci dřou, po práci nakupujou, uklízí vaří…. To vy asi neznáte, měla jste štěstí a já vám to přeju. Asi tyhle ženský nemůžete chápat jako ony, nechápou vás. Kde berete ten čas na to vaše předvádění a chlubení? To nechápu. A víte že nesmyslným nakupováním oděvů ničíte naší planetu?

Reply
Nikola R. 13.12.2016 at 14:57

Zajímavý, kde teda vy berete čas na tenhle blog??? Když vaříte, uklízíte, dřete, valíte na bus????

Reply
Veronika Š. 14.12.2016 at 11:31

Myslím že nakupování je asi to poslední co tuhle planetu ničí :) :) :) Předvádění a chlubení ????….já osobně na tenhle blok koukám jako na inspiraci a takto to rozhodně neberu.

Reply
Veronika Š 14.12.2016 at 11:35

Osobně si myslím že nakupování je asi to poslední co tuhle planetu ničí :) :) :) Já na tenhle blog koukám jako na inspiraci a pobavení a ne jako na něčí předvádění. Hold každého názor.

Reply
potvůrka podivná 15.12.2016 at 7:25

Nakupování zbytečností planetu ničí. Doporučuji tenhle článek. Dobrý na zamyšlení.

http://www.modnipeklo.cz/clanky/vysoka-cena-levne-mody/

Reply
Nikola R. 13.12.2016 at 11:27

Barunko, děkuji za naladění na tu správnou vánoční vlnu:) Máš pravdu, jsou to ty nejhezčí svátky v roce:) Moc ti sluší ten kabát a brýle:) Jen ty kalhoty se mi moc nelíbí…Měj se moc hezky a užijte si s Kubíčkem vánoční svátky:)

Reply
Jana B. 13.12.2016 at 15:52

Ráda se inspiruji na Vašem blogu. I když po narození Kubíčka mi připadá více praktický a mateřský – což je vlastně logické. Přesto bych se přimlouvala pro více postů o módě, líčení, kosmetice – rad a triků. Jinak hezký outfit hlavně botky.
Přeji krásné svátky Vám i rodině

Reply
Jana B. 13.12.2016 at 16:00

Ráda sleduji Váš blog. Po narození Kubíčka mi však připadá více praktický a mateřský – což je vlastně logické. Přesto bych se přimlouvala za více postů o módě, kosmetice, líčení – tipy a triky. Jinak moc hezký outfit, hlavně botky.
Přeji krásné svátky Vám i rodině.

Reply
potvůrka podivná 15.12.2016 at 7:19 Reply
Markéta S 15.12.2016 at 17:05

Barus sleduji tvůj blog od doby, co si měla před porodem (čekalo to i me, tak bylo fajn pozorovat jak to vnímá někdo jiný) a teď se těším na každý další článek nebo post na sociálních sítích. Prectu si občas i komentáře ostatních a přijde mi úsměvné jak někteří reagují. Doufám, ze si z toho nic nedelas

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.