Home Beauty Evening Make up – HOW TO: Countour and Highlight

Evening Make up – HOW TO: Countour and Highlight

27.8.2015 6 comments

Ahojky, dnes pro vás máme s Niki opět tutorial na téma – EVENING LOOK HOW TO: CONTOUR and HIGLIGHT. Tak doufám, že některým – nejlépe všem – uděláme radost. Byla to pěkná fuška…:-)

Asi víte, že tento styl líčení je velkým hitem a hodně se o něm mluví. I když jsem spíš zastáncem přirozenosti, určitě i takové líčení pro nějakou příležitost využiji. Konturování asi nejvíc proslavily holky Kardashians.

Osobně jsem toto líčení na sobě nikdy neaplikovala. Díky Niki jsem to mohla vyzkoušet. Udělala si ze mě takového pokusného králíka :-). Já konturování provádím spíš jen pomocí bronzeru a higlitheru. Je to opravdu líčení pro speciální příležitost. Pochybuji, dámy, že byste se takto líčily každé ráno. Jednak kvůli času a pak – přes den se takové líčení málo komu hodí. Můžete si z toho ale vzít dobré tipy, jak opticky zúžit tváře, vylepšit nos a vytvarovat lícní kosti. No a pokud máte právě před sebou nějakou super akci, kde chcete mít dokonalý make up, dejte si tak hodinku navíc a můžete podle našeho tutorialu postupovat :-).

PS.: Doufám, že se vám bude naše nové video líbit a zanecháte nám nějaké vaše odezvy. Kdyby vás cokoliv zajímalo, tak se neváhejte zeptat. Dále budeme rády, když nám napíšete, jaký další tutorial byste si přáli. Mějte krásný večer. KISS VAŠE BARUŠ

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

6 comments

Anonymous 27.8.2015 at 20:22

Video krasne! Muzete prosim napsat čísla těch fixu od Smashboxu? Dekuju Lenka

Reply
BKBLog 27.8.2015 at 20:27

Ahojky, všechny odkazy na veškeré produkty najdeš na YouTube pod videem.

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Péťa K. 28.8.2015 at 20:27

Týjo, nádherný konturování tváře :-) Já jsem začala používat tekutý bronzer (gressa skin) a jsem nadšená z výsledku, který je lepší než s pudrovými produkty, ale jako tobě mi to nikdy nebude slušet! :) jinak bych brala tutoriál na look Nikče, tzv. jednoduchý na den :-)

Reply
Romi B. 30.8.2015 at 10:22

Video super,moc se mi liceni libi,obe krasne nalicene,super tipy na produkty,,jen tak dal,tesim se na dalsi videa..:-)

Reply
Isabella 30.8.2015 at 17:42

Krásné líčení, umíš to moc pěkně :-)

Jinak, ráda bych tě pozvala na můj nový blog s tajnostmi, které nemohu sdílet v reálu běžně s lidmi (nevěra, sex, láska, peníze…), všechna témata, která řeší každý normální člověk, ale detaily z nich, které jen tak někdo vědět nemůže… Můj tajný deníček, 100% autentický, Belliny tajnosti Bella*

Reply
Lucie H, 5.9.2015 at 11:24

Konecne jsem se dostala ke skouknuti vaseho noveho vide a super, nesmirne vam to obema slusi a tohle je jeste lepsi, nez to predchozi :) urcite omrknu nektere ty produkty, hlavne tuzky od Smashboxy a The Balm highlighter! Tesim se na dalsi videa holky, jen tak dal ;)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.