Home BK style New Balance Contest / Bazalka

New Balance Contest / Bazalka

31.8.2015 45 comments

Ahojky, už je tu zase pondělí ?! Ach jooooo….. ten čas tak letí! Jakpak jste si užili víkend? Ten můj byl docela dost nabitý. Přijela za mnou kamarádka Terezka, kterou můžete znát z mých Travel Post. Je to taková moje spřízněná duše a cestování je pro nás obě droga, bez které nemůžeme být.

Znáte ty situace, kdy jen sedíte a kecáte…Melete páté přes deváté, protože si toho chcete říct tolik, že je z toho pak takový guláš, že musíte začít znovu, postupně a pomalu od začátku :-). No klasický GIRLS TALK. Miluju to.

Dále jsem celou sobotu strávila na beach volejbalovém hřišti. Pořádal se tu charitativní turnaj, který organizuje Martina Pártlová pro centrum Bazalka. Můj manžel je jejím patronem a Bazalce se snažíme všemožně pomáhat. Musím říct, že tento ročník byl zase super povedený a smekám klobouk. Velké díky všem, co se podíleli na této akci. Pomohli tak dobré věci, podpořili děti, které v životě nemají takové štěstí,… jako třeba my. Znovu a znovu si pokaždé uvědomím, jak je zdraví v životě důležité a mnozí z nás ho berou jako samozřejmost.

Nedělní den patřil odpočinku a klasické české kuchyni. Pokud nevařím něco dobrého já, rádi zajdeme do Pegastu, kde mají domácí kuchyni a vždy skvělé denní nabídky. Mňam

No a abych vás i trochu inspirovala, mám pro vás outfit s mými oblíbenými teniskami NEW BALANCE. Které můžete i vyhrát.

SOUTĚŽ

CO MUSÍTE UDĚLAT?!!!!!

Pokud se vám líbí a máte chuť si o ně zasoutěžit, tak mi napište mi do komentářů – jak se díváte na charitativní činnost? Pomáháte nebo děláte něco pro něčí lepší život?

Pak napište, které se vám více líbí – MODRÉ – ZELENÉ

Vyberu 10.9 komentář a pak vám zašlu ty tenisky, o které jste napsali…( nezapomeňte na email )

Dress: H&M

Shoes: New Balance / Brands24.cz

Watch: Daniel Wellington ( do 15.9 máte 15% slevu / kód – bk_blog )

Necklace: Pandora 

Backpack: BK ESHOP

PS.: Mějte krásný nový týden plný nových zážitků, úspěchů a lásky. KISS VAŠE BARUŠ

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS