Home BK style Follow Your Dreams

Follow Your Dreams

6.12.2015 6 comments

IMG_0080

Když čtu nějaké motivující a pozitivně naladěné články, knížky a podobně, téměř vždy je tam nějaká zmínka o snech / snění /a o jejich naplňování. O tom, jak jim máme věřit, jít si za nimi, nevzdávat se jich. Jednoduše – snít je potřeba, věřte – nevěřte…

IMG_0088  IMG_0064 IMG_0065

Někomu se to může zdát hloupé, nevěří a myslí si, že jen dodržováním nějakých daných pravidel a postupů mu život přinese ovoce. Já si to nemyslím! Jsem přesvědčena, že všechno nějak se vším souvisí – je to zkrátka propojené. Sny i realita. Musíme snít…. a to pořádně. Jsme na tomto světě opravdu jen krátce, čas nemilosrdně letí. Už proto bychom měli mít co nejvíce snů a snažit se jich také co nejvíce naplnit. Naše sny by měly být pro nás hnacím motorem.

IMG_0107

IMG_0096 IMG_0085

V posledních měsících se mi zdají čím dál víc noční sny, až mám pocit, že jsem prosnila úplně celou noc. (Ačkoliv sen trvá, podle vědců, jen pár sekund ). Ráno se však probudím a v hlavě mám jen střípky, které těžko dávám dohromady. Pro mě je ale důležité nepřestávat snít ani po probuzení, snít svoje touhy a přání neustále a pořád.

IMG_0055 IMG_0087  IMG_0108

IMG_0086

Má zkušenost mi potvrzuje, že sny se z velké části plní. A to mě v životě nabíjí. Napsala jsem na toto téma už několik článků, nechci se opakovat. Jeden najdete ZDE, pokud si něco budete chtít připomenout. Snad stojí za přečtení – měly u vás velkou oblíbenost.

IMG_0090 IMG_0091

Nejspíš vám už podle dnešního outfitu došlo, proč jsem si vlastně tohle téma FOLLOW YOUR DREAMS vybrala. Ano, nápad přišel ve spojitosti s touto super parkou od Replay, kterou seženete právě nyní v obchodech. Musela jsem jí mít už jen pro ten nápis. Hodně mě vystihuje – já jsem totiž fakt snílek. Navíc je super praktická a stala se mojí nej pro letošní podzim a zimu. Tahám jí skoro všude a pořád. Líbí se vám?

IMG_0067 IMG_0060 IMG_0083

Jak to máte vy se sny? Stále v ně věříte?? Jsou mezi vámi ti, kterým se opravdu plní?

IMG_0070

PHOTOS by Mickey Grab

PARKA: Replay

SWEATER: Free People

PANTS: Replay / We are Replay

SHOES: Converse / Alternative

BRACELETS: Symbol – 10% sleva – kód: BKBlog

PS.: Brzy tady jsou Vánoce a já se nemůžu dočkat babiččina cukroví, bramborového salátu a času v kruhu rodiny, všichni pod jednou střechou. Tohle je pro mě také jeden ze snů – trávit s nimi co nejvíc času, jak jen to jde. Takže brzy se mi naplní další sen!! A určitě i vám, pokud po tom skutečně toužíte a půjdete tomu naproti. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS