Home Collaborations Christmas tips II.

Christmas tips II.

8.12.2015 15 comments

Krásné předvánoční časy :-) . Doufám, že vše zvládáte na pohodičku!!! Nezapomeňte, jsou to svátky klidu! Pokud však máte starosti s vánočními dárky, jsem tu s CHRISTMAS TIPS II. První jste si mohli přečíst ZDE, tak pokud jste to ještě nestihli, zavítejte. Najdete tam i pár slov o Vánocích.

Dneska mám pro Vás, troufám si říci, opět super TIPS a hodně SLEV: Jste READY?

1. SWAROVSKI – Když už něco blyštivého, tak právě od této šperkařské značky. Pokud potřebuji, vždycky tady najdu super dárečky vánoční, narozeninové či k jakýmkoliv jiným příležitostem. Od drobností – propisek, klíčenek, skleniček, doplňků – až po jejich překrásné luxusní šperky. Já jsem si právě na Vánoce odnesla tento krásný náhrdelník, USB a k tomu propisku. Jsem si jista, že něco takového potěší každého. A navíc mám pro vás ve SWAROVSKI na náměstí Svobody v Brně 15 % SLEVU a to od 29.11 do 24.12.

2. DIETA LINIE – Je to podle mě jeden z nejoriginálnějších a nejužitnějších dárků, které můžete darovat. Navíc pomůže shodit i pár přebytečných kilogramů. Prospěje to zdraví konzumenta a ten se bude cítit lehký jako pírko:-). Pokud si objednáte krabičkovou dietu od 1.1 – 31.1. 2016 a použijete kód BKblog, dostanete 10% SLEVU. JUPÍÍÍÍ – za kvalitu se zaručuji!!!!!

3. STOKKE – Jsou mezi vámi maminky v očekávání, stejně jako já? Co takhle udělat si radost, nebo případně potěšit nastávající rodiče a pořídit jim kočárek? Já už mám doma STOKKE, vypadá úžasně a už se těším, až ho projedu. Není krásný??? / Věřím, že stejně super bude i sloužit. Dám vědět./ Já jsem doslova IN LOVE. Seženete například v Malvíku. 

4. SUAVINEX – A ještě něco pro děti. Tyto nejkrásnější a nejstylovější dudlíky, lahvičky a spousty dalších potřebných věciček rozhodně nadchnou nejednu maminku. Všechno jsou to nádherné produkty a já už si začínám skládat výbavičku právě z nich. Zajímá vás z jakých barev :-)?

5. SENCOR – Jestlipak máte rádi čerstvé, křupavé a teplé pečivo? Objevila jsem tyto cool výrobky, které vám je určitě zajistí. A navíc – pastelové barvy patří k mým oblíbeným, takže jsem z této nové řady doslova okouzlená. I kuchyň přece může zářit barvami!

6. SYMBOL – můj milovaný. Na obrázku je můj neoblíbenější a skoro ho nesundávám. Určitě jeden wrap náramek musíte mít. Přijde mi to hodně stylové… co myslíte? A ještě – když vám řeknu, že máte 10% slevu po zadání kódu: BKBlog,…to už je důvod z zamyšlení, ne?? Tak komu se pod stromečkem rozzáří oči, co?

7. VIVINESO – Jestli chcete mít stále a důkladně uklizeno, tak i pro vás mám radu a tip na skvělého pomocníka. Vodní vysavač vysává nečistoty ne jako běžný vysavač do sáčků nebo jiných zásobníků, ale přímo do nádoby s vodou. Díky této technologii vychází z vivensa, vysavače na vodu, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný, jako po dešti. Při každé činnosti se automaticky „propírá“ vzduch v prostoru a již po krátké době sami pocítíte příjemné a výrazně lepší klima ve vašem prostoru.

8. PETRA TOTH – Chcete-li udělat radost a zároveň podpořit takřka tuzemský produkt (pochází z dílny slovenské návrhářky), věnujte pozornost těmto originálním šperkům. Budou dozajista jedinečně slušet každému obdarovanému.

9. MATCHA TEA – A nakonec – jste-li opravdu zastánci zdravého stravování, mám pro vás vychytávku, kterou určitě ocení každý. Když na vás začne padat únava, nebo když si budete chtít udělat opravdu lahodný nápoj – tohle je přesně to pravé pro vás.

PS.: Tak co? Potěšila jsem vás? Ulehčila jsem vám výběr dárků? Sleviček je tam také dost, tak snad vám to pomůže. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS