Home BK style One Day DREAMS will come true…

One Day DREAMS will come true…

7.2.2015 14 comments

IMG_3086

Ahojky, dneska budu trochu filozofovat…:-)

DSC_0757

Právě zažívám stav, kdy si říkám, jak je krásné si v životě plnit sny a jít si za nimi. Ať už jsou malé či velké. Hlavně, že jsou moje, vaše. Přejeme si, aby naše touhy přešly v realitu. Jen některé se splní, některé třeba ne. Ale vaše víra, doufání a motivace spolu s pozitivní myslí vám určitě nějaká vaše přání pomohou uskutečnit.

DSC_0730B

IMG_3085

Jsem pozitivně myslící člověk a vždy při řešení problému hledám a upřednostňuji pozitivní cestu. Moje hlava si ani nepřipouští nějaké negativní vlivy, že by něco nešlo, že to nevyjde, že se to či ono nemůže povést,…. známé “coby kdyby”. Prostě tak to bude, protože si to přeji. No, je to tak… Jsou to třeba maličkosti. Pro příklad – jedu do Prahy, kde je opravdu vždy těžké zaparkovat, já si ani nepřipustím, že bych nenašla místo. Prostě si řeknu, že potřebuji zaparkovat tam a tam …..a ono to skoro vždy vyjde! A tak je to i s těmi sny…Pokud se chcete stát Hollywoodskou movie star, založit si blog o gastronomii, sníte o práci ve vaší vysněné firmě, toužíte být návrhářkou či mít vlastní restauraci … konejte!!! Když budete sedět doma na zadku a jen o tom mluvit, splnění snu se dočkáte asi velmi těžko. Je někdy velmi obtížné sami sebe přinutit k činu. Já to znám….kolikrát jsem se už vzdávala, ale něco mě vždy nakoplo a já se do toho zase pustila. Třeba můj blog? Přemýšlela jsem o něm už před pěti lety, ale nevěřila jsem si, styděla se a váhala, zda na to mám. Ted’ přišla ta správná doba, já se konečně realizuji a strašně mě to baví. Psaní mě dokonce začalo tak bavit, že vím, že jednou, až budu mít mnoho dalších zkušeností a budu vyzrálou ženou, napíšu knihu.. Říkáte si, ta se nejspíš zbláznila !? Ano, možná máte pravdu. Ale raději budu chvíli trochu bláznit a budu šťastná, než později litovat, že jsem to ani nezkusila. Co víc se může stát, když zkusíte a ono to nevyjde? Vrátíte se zpět na začátek a budete zkoušet něco jiného. Podstatné je, že se o něco pokoušíte, že žijete a že jen nepřežíváte.

DSC_0722B

DSC_0751B

Ano, jsem opravdu velký milovník života a nehodlám ho tady promrhat z nohama na stole. Proto budu cestovat, co mě budou nohy nést, milovat, dokud mé srdce bude tepat, pomáhat, pokud mi síly budou stačit a užívat života “na plný pecky”. Co vy na to? Jdete do toho se mnou? Splníte si vaše sny? Pokusíte se?

DSC_0742

DSC_0761

DSC_0725

DSC_0724B

Už jsem si pár svých snů splnila – no, víc než pár ( našla jsem svojí životní lásku, vystudovala vysokou školu, prožila jsem roadtrip po Californii, který jsem završila pařbou v Las Vegas, viděla kus světa a poznala skupinku opravdových přátel), ale stále jsou tady sny nesplněné, po kterých toužím a věřím, že si i je budu postupně a pomalu odškrtávat.

Moje sny k dnešnímu dni 7.2. 2015 ( VĚŘÍM, ŽE MI JICH TOTIŽ BUDE STÁLE PŘIBÝVAT)

– mít zdravé a šťastné děti

– najít si práci snů – zatím to vypadá, že založení blogu se tomu blíží.

procestovat celý svět a poznat jeho kultury

  – navazuje – udělat si přátele po celém světě

  – vymakat se až do podoby pekáče buchet na břichu a být tvrdá, jak beton :-)

 – naučit se surfovat 

  – strávit sama měsíc v Nepálu v klášteře

 – vylézt na Makču Pikču

 – vystudovat kurz ( školu asi už nestihnu )designu v USA

– mít svojí vlastní kolekci klobouků

– udělat si šatnu snů

– být stále obklopovaná jen těmi nejlepšími přáteli, co mě mají rádi přesně proto, jaká jsem

– potkat se osobně s Johnny Deepem, udělat s ním rozhovor pro BK PEOPLE a propařit s ním celou noc

– vidět naživo Victoria Secret’s fashion show

– naučit se pořádně psát anglicky a ještě španělsky ( abych mohla být světová :-))

– koupit si hříbátko, vychovat ho a naučit na něm jezdit naše děti

– jet na PRESS TRIP do zahraničí

– dostat se opět do top 10 blogger of the 2015

– navázat spolupráci s nějakým mým oblíbeným módním návrhářem

– mít stále více skvělých čtenářů, kteří mě budou rádi číst

– vidět kolem sebe šťastné, zdravé a pozitivní lidi, plné elánu do života

– a až budu “stará”, napsat knihu o mém životě, protože jestli se bude stále ubírat tímto šťastným směrem, bude to stát za to. Miluju život a miluji, jak ho žiji a prožívám

No tak uvidíme, co si postupně budu odškrtávat a jestli nějaké ty sny ještě přibydou. Myslím, že jich je až až až…Některé velké, některé malé, ale alespoň můžu snít.

DSC_0752B

A vaše sny? Po čem toužíte vy? A plní se vám vaše touhy? Inspirujte nás….

Coat: ZARA

Sweater: H&M ( similar on sale )

Shirt: BDG

Jeans: Diesel ( similar on sale )

Shoes: D&G ( coming soon to the eshop )

Handbag: LoveLili

Earring: EPPI ( super eshop, který jsem nedávno objevila )

Sunglasses: Ray – Ban

PS.: Z celého srdce vám přeji, aby se vám sny plnily a nepřestávali jste v ně věřit. Víra je to nejdůležitější a pak – NĚCO PRO JEJICH SPLNĚNÍ UDĚLAT. Udělat ten první, nejtěžší krok….KISS vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS

14 comments

Mikrosvět by Ellen 7.2.2015 at 16:13

Ahojky Baru,
za prvé bych chtěla poděkovat své kamarádce Luci Hanuškové, že mne na tvůj blog upozornila, protože já Fashion zrovna nesleduji…. a v tomhle případě bych o dost přišla.
A tím pěkně přecházím k tomu, co chci vlastně říct… Baru, je super, že sis splnila sen, rozhodla se jít blogovat, protože je jen málo fashion blogů, kde je to o něčem víc, než jen o módě a dost často mi přijde, že ty slečny/ženy neumí psát o ničem jiném. A tento tvůj článek, ten je ukázkou toho, že tu může být inteligentní žena plná cílů, která umí psát, ví, že blog dělají i názory a ne jen fotky oblečení. A kde to člověk koupí.
Takových je málo a já jsem ráda, že jsem tě díky Luci poznala :-)

Odběr na FB máš ode mne už nějaký ten měsíc, ale až tímto článkem sis získala moji naprostou a plnou pozornost :-)

Hodně štěstíčka do budoucnosti.

Reply
BK Blog 8.2.2015 at 14:19

Ahojky Ellen, jsem ráda, že mi Lucinka přivedla takovou skvělou čtenářku :-). Pro mě je největší radost, když můžu něco někomu předat. O to se i chci skrze můj blog snažit. Přála bych si, aby moje články měly hloubku a nebyly jen větami o ničem…Čím mám blog déle, jde to psaní lépe a lépe :-). Je to vývoj a na všem se musí pracovat.

Děkuju za super komentář!!! Měj se krásně.

BK Blog WITH LOVE

Reply
Aneta 7.2.2015 at 16:38

Ahoj Baru…ani netušíš, jak moc jsi mne nabila pozitivní energií !!! Tvoje slova jsem přímo zhltla, tolik jsem potřebovala něco takového zrovna slyšet…a probrat se už pomalu ze zimního spánku. Umíš moc krásně hodit myšlenky na papír

Reply
BK Blog 8.2.2015 at 14:22

Ahoj Anetko :-) A ty netušíš, jak si mě TY tímto komentářem nabila!!!! Děkuju a jsem šťastná, že se ti článek líbil a nabil tě.

Měj se krásně.

BK Blog WITH LOVE

Reply
Aneta 7.2.2015 at 16:40

Děkuji moc !!!

Reply
olga 7.2.2015 at 16:46

ahoj Baro, když čtu o tom jak mít pozitivni pristup,tak proste musim reagovat:-) Funguje to!!!!!:-) :-) :-)Ze sve vlastni zkusenosti vim ,ze to funguje:-) a to z naprostou presnosti:-) Pozitivne naladeny clovek,ktery ma cil ,touhu a lasku a to cele promeni silnym pranim v realitu:-) je to tak proste..je to jen a jen o mysleni….kazda touha at je spatna nebo dobra ma tendenci proste se projevit:-)

Reply
BK Blog 8.2.2015 at 14:25

Ahojky Olgo,tak to jsem ráda, že máš stejný postoj k životu, jako já!!! Přesně, jak píšeš – má se tndenci projevit….Proto ať je kolem nás více těch, kteří přemýšlí pozitivně.

Měj se krásně

BK Blog WITH LOVE

Reply
Kate 7.2.2015 at 20:54

Nádherný článek… Který přesně vystihuje heslo tvého blogu, že chceš inspirovat!!! A sakra se Ti to daří!! nádherný článek…. Smekám a přeji hodně štěští..

Reply
BK Blog 8.2.2015 at 14:27

Ahoj Kate, děkuji moc… Jsem ráda, za tak pěkný komentář!!! A že máš pocit, že to moje heslo přechazí v realitu. Díky

Měj se krásně

BK Blog WITH LOVE

Reply
lucka 7.2.2015 at 21:39

Ahoj , dekuji za moc fajn clanek, muzu se zeptat jaky mas titul a co jsi studovala a kde?

Reply
BK Blog 8.2.2015 at 14:28

Ahoj Lucko, můžeš:-) Studoval jsem – Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů obor PR – Bc. Babrora Kotalíková. Měj se krásně

BK Blog WITH LOVE

Reply
Petra Valentová 8.2.2015 at 17:29

Super článek! S tím pozitivním myšlením obrovský souhlas! Taky mám na svém blogu článeček na podobné téma ;-) Zkrátka, pokud máte svůj sen…
:-)

Reply
Majla 9.2.2015 at 15:49

Skvěle napsané a úplně to dodalo energii :) Snažím se taky každý den žít naplno a plnit si aspoň trochu své sny.. ;) Jak říkáš člověk musí mít radost i z maličkostí, takže se těším na každý nový den a co nového zažiju, koho potkám apod.
Jinak pokud se v budoucnu chystáš napsat knížku, tak budu jen ráda a určitě si ji koupím.. Máš skvělé nápady a tipy a každý tvůj článek (foto) je prostě originál, takže jen tak dál :) YOLO!! xoxo

Reply
Martina 13.2.2016 at 15:42

stanovit si cíle.. je asi nejdůležitější.. ptz ty tě pak směřuji dál.. hl. je mít někde u nosu stále.. a ty tvoje jsou super.. !

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.