Home BK style One Day DREAMS will come true…

One Day DREAMS will come true…

7.2.2015 14 comments

IMG_3086

Ahojky, dneska budu trochu filozofovat…:-)

DSC_0757

Právě zažívám stav, kdy si říkám, jak je krásné si v životě plnit sny a jít si za nimi. Ať už jsou malé či velké. Hlavně, že jsou moje, vaše. Přejeme si, aby naše touhy přešly v realitu. Jen některé se splní, některé třeba ne. Ale vaše víra, doufání a motivace spolu s pozitivní myslí vám určitě nějaká vaše přání pomohou uskutečnit.

DSC_0730B

IMG_3085

Jsem pozitivně myslící člověk a vždy při řešení problému hledám a upřednostňuji pozitivní cestu. Moje hlava si ani nepřipouští nějaké negativní vlivy, že by něco nešlo, že to nevyjde, že se to či ono nemůže povést,…. známé “coby kdyby”. Prostě tak to bude, protože si to přeji. No, je to tak… Jsou to třeba maličkosti. Pro příklad – jedu do Prahy, kde je opravdu vždy těžké zaparkovat, já si ani nepřipustím, že bych nenašla místo. Prostě si řeknu, že potřebuji zaparkovat tam a tam …..a ono to skoro vždy vyjde! A tak je to i s těmi sny…Pokud se chcete stát Hollywoodskou movie star, založit si blog o gastronomii, sníte o práci ve vaší vysněné firmě, toužíte být návrhářkou či mít vlastní restauraci … konejte!!! Když budete sedět doma na zadku a jen o tom mluvit, splnění snu se dočkáte asi velmi těžko. Je někdy velmi obtížné sami sebe přinutit k činu. Já to znám….kolikrát jsem se už vzdávala, ale něco mě vždy nakoplo a já se do toho zase pustila. Třeba můj blog? Přemýšlela jsem o něm už před pěti lety, ale nevěřila jsem si, styděla se a váhala, zda na to mám. Ted’ přišla ta správná doba, já se konečně realizuji a strašně mě to baví. Psaní mě dokonce začalo tak bavit, že vím, že jednou, až budu mít mnoho dalších zkušeností a budu vyzrálou ženou, napíšu knihu.. Říkáte si, ta se nejspíš zbláznila !? Ano, možná máte pravdu. Ale raději budu chvíli trochu bláznit a budu šťastná, než později litovat, že jsem to ani nezkusila. Co víc se může stát, když zkusíte a ono to nevyjde? Vrátíte se zpět na začátek a budete zkoušet něco jiného. Podstatné je, že se o něco pokoušíte, že žijete a že jen nepřežíváte.

DSC_0722B

DSC_0751B

Ano, jsem opravdu velký milovník života a nehodlám ho tady promrhat z nohama na stole. Proto budu cestovat, co mě budou nohy nést, milovat, dokud mé srdce bude tepat, pomáhat, pokud mi síly budou stačit a užívat života “na plný pecky”. Co vy na to? Jdete do toho se mnou? Splníte si vaše sny? Pokusíte se?

DSC_0742

DSC_0761

DSC_0725

DSC_0724B

Už jsem si pár svých snů splnila – no, víc než pár ( našla jsem svojí životní lásku, vystudovala vysokou školu, prožila jsem roadtrip po Californii, který jsem završila pařbou v Las Vegas, viděla kus světa a poznala skupinku opravdových přátel), ale stále jsou tady sny nesplněné, po kterých toužím a věřím, že si i je budu postupně a pomalu odškrtávat.

Moje sny k dnešnímu dni 7.2. 2015 ( VĚŘÍM, ŽE MI JICH TOTIŽ BUDE STÁLE PŘIBÝVAT)

– mít zdravé a šťastné děti

– najít si práci snů – zatím to vypadá, že založení blogu se tomu blíží.

procestovat celý svět a poznat jeho kultury

  – navazuje – udělat si přátele po celém světě

  – vymakat se až do podoby pekáče buchet na břichu a být tvrdá, jak beton :-)

 – naučit se surfovat 

  – strávit sama měsíc v Nepálu v klášteře

 – vylézt na Makču Pikču

 – vystudovat kurz ( školu asi už nestihnu )designu v USA

– mít svojí vlastní kolekci klobouků

– udělat si šatnu snů

– být stále obklopovaná jen těmi nejlepšími přáteli, co mě mají rádi přesně proto, jaká jsem

– potkat se osobně s Johnny Deepem, udělat s ním rozhovor pro BK PEOPLE a propařit s ním celou noc

– vidět naživo Victoria Secret’s fashion show

– naučit se pořádně psát anglicky a ještě španělsky ( abych mohla být světová :-))

– koupit si hříbátko, vychovat ho a naučit na něm jezdit naše děti

– jet na PRESS TRIP do zahraničí

– dostat se opět do top 10 blogger of the 2015

– navázat spolupráci s nějakým mým oblíbeným módním návrhářem

– mít stále více skvělých čtenářů, kteří mě budou rádi číst

– vidět kolem sebe šťastné, zdravé a pozitivní lidi, plné elánu do života

– a až budu “stará”, napsat knihu o mém životě, protože jestli se bude stále ubírat tímto šťastným směrem, bude to stát za to. Miluju život a miluji, jak ho žiji a prožívám

No tak uvidíme, co si postupně budu odškrtávat a jestli nějaké ty sny ještě přibydou. Myslím, že jich je až až až…Některé velké, některé malé, ale alespoň můžu snít.

DSC_0752B

A vaše sny? Po čem toužíte vy? A plní se vám vaše touhy? Inspirujte nás….

Coat: ZARA

Sweater: H&M ( similar on sale )

Shirt: BDG

Jeans: Diesel ( similar on sale )

Shoes: D&G ( coming soon to the eshop )

Handbag: LoveLili

Earring: EPPI ( super eshop, který jsem nedávno objevila )

Sunglasses: Ray – Ban

PS.: Z celého srdce vám přeji, aby se vám sny plnily a nepřestávali jste v ně věřit. Víra je to nejdůležitější a pak – NĚCO PRO JEJICH SPLNĚNÍ UDĚLAT. Udělat ten první, nejtěžší krok….KISS vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS