Home BK style Some things that you dont know about me and you “should“ :-)

Some things that you dont know about me and you “should“ :-)

1.10.2015 14 comments

NĚKTERÉ VĚCI, KTERÉ O MNĚ NEVÍTE, ALE MĚLI BYSTE :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 – Měřím 172 cm.

2 – Za 22 dní oslavím své narozeniny :-).

3 – Vyhrává u mě slanější jídlo nad sladkým. 

4 – Miluji překvapení, oslavy a vlastně vše, co se dá slavit.

5 – Zakládám si na společných snídaních a nedělních obědech u jednoho stolu, kde jsou telefony i ipady mimo dosah.

6 – Mám celoživotní mindrák ze svých stehen a chodidel. S chodidly nic už neudělám, ale s těmi stehny jednou zatočím !!!

7 – Miluji adrenalinové sporty.

8 – Mám pocit, že na co v životě “sáhnu”, MUSÍ se mi dařit  nebo to musím umět. A když to pak nejde, vztekám se a dokáže mě to pěkně rozhodit.

9 – Mám-li chuť na těstoviny v mé oblíbené restauraci a náhle dojde ke změně plánu a jde se na knedlo vepřo – zelo, dost mě to rozladí :-).

10 – Ve škole jsem nepatřila k těm poslušným. Měla jsem i pár dvojek z chování a nebyla jsem ani studijní typ. Dobře nechápu, že se mi podařilo získat titul Bc. Za nejlepší ŠKOLU považuji život !!! Zbytek pak obstarává zvědavost a touha vědět něco víc o tom, co mě osobně zajímá.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 – Nerada – těžko si pouštím nové lidi úplně k tělu !!! Mám nejbližší okruh svých opravdových přátel, o nichž vím, že mě mají rádi a podrží mě za každé situace. Jsem trochu opatrná, přílišná důvěra se mi už párkrát vymstila. V poslední době mi přibylo jen pár skutečných přátel k těm stávajícím, které mám víc než 10 let….Vážím si “těch mých” čím dál víc a považuji je za dárek od života.

12 – Chci všechno vidět a skoro všechno zkusit. Mám pocit, že tento život musím prožit úplně naplno. Nechci přijít o žádnou šanci, protože kdybych o něco přišla, asi bych to nepřežila. Další život už nejspíš nebude…

13 – Anglicky jsem se naučila ( spíš jsem začala mluvit a přestala se stydět ), až po měsíčním pobytu v USA u táty. Před tím jsem byla hoooodně nejistá.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14 – Jezdila jsem od svých 5ti do 18cti let na koních. Byl to můj život. V 15cti letech jsem se dokonce stala mistryní České republiky v Parkuru.

15 – Dostala jsem se do finále MISS České Republiky 2005 ( Ježíš, to už je let ! )

16 – Cestování je moje droga.

17 – Jednou bych si přála žít třeba půl roku u moře v malém domku na pláži, hrát si tam se svými dětmi, s manželem u sklenky vína pozorovat západ slunce a cítit, že srdce mi bije stejně jako teď – pro nás. Pro moji rodinu. A druhou polovinu roku bych pak trávila tady – v naší malé zemičce.

18 – Věřím v osud, že veškeré dění má nějaký důvod a smysl. Teprve budoucnost ukáže, jaký !!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JACKET: Balenciaga / Alternative

TOP: Zara

SKIRT: Zara

SHOES: Paolin Boutique

HANDBAG: Celine

HAT: Zadig&Voltaire

NECKLACES: Symbol ( 10 % sleva kód: BKBlog )

EARRINGS: Zara

PS.: Doufám, že jste se o mně zase dozvěděli nějaké užitečné a zajímavé informace :-). A jak se vám líbí tento styl článků a můj dnešní outfit?Dejte mi určitě vědět. Mějte krásný každý den. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS