Home BK style LOVELILI

LOVELILI

25.11.2014 9 comments

Ahojky, moc se omlouvám, že jsem měla trochu delší pauzu na mém blogu. Bohužel mám ted‘ velmi hektické období. Neměla jsem ani nikoho po ruce, kdo by mě zrovna někde vyblejsknul :-). Nejsem Chiara Ferragni, abych měla za sebou tým, ale i přesto se nevzdávám a třeba ho mít jednou budu :-). Dneska mě zachránila kamarádka po cestě na náš “pohodový” obídek, kde jsme obě seděly a nervózně klepaly nohami, že máme před sebou ještě tisíc věcí a samozřejmě je nestíháme.  Znáte to také :-) ?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Před pár týdny jsem byla oslovena firmou LOVELILI, jestli bych nechtěla vyzkoušet jejich kabelky. Upřímně jsem o této značce nikdy neslyšela. Zkoukla jsem jejich stránky a na první pohled mě něčím zaujaly…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poté jsem si sjednala schůzku s majitelkou. V jejím krásném a útulném showroomu mi bylo od první minuty jasné, že se naše spolupráce bude vyvíjet pozitivním směrem. Libuše Řeháková vystudovala textilní průmyslovou školu v Liberci. Jejím snem a velkou vášní bylo vždy tvořit něco v módním průmyslu. Kabelky si začala navrhovat sama před dvěma lety a pustila se do tohoto nelehkého boje prorazit na českém i světovém trhu s její vlastní značkou LOVELILI. A 1.11. 2014 se sen stal skutečností a e-shop  byl spuštěn. Jsem velký obdivovatel cílevědomých, kreativních, pozitivních, odvážných a sebevědomých lidí. Libuše mě právě tímto zaujala. Navíc mě velmi baví, že je to česká značka v pozadí s velmi ambiciózním týmem, který má velké cíle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kabelky jsou velmi pěkné, originální a s nadčasovým designem. Při výrobě používají především hovězí kůži s povrchovou úpravou krokodýl, pštros, rejnok aj. Pro ty, kteří milují zvířátka natolik, že kůži nosit nechtějí, vytváří výrobky z umělé kůže, od pravé téměř k nerozeznání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Velmi mě zaujala sekce LILI HELP a její LIMITOVANÁ EDICE. Navrhují ji známé osobnosti. Vždy 50 kusů od modelu s číslem a certifikátem. Jde o luxusní zboží určené především módním fajnšmekrům, sběratelům a všem, kteří chtějí podpořit dobrou věc. CELÁ částka z prodeje bude vždy věnována na dobré účely. Na úvodní stránce v části JUST IN se můžete inspirovat módními trendy, designem a cestováním. Kam jsem se mimochodem prosadila i JÁ :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kabelky jsou mojí velkou vášní a většinou mi padnou do oka ty z luxusních řad. Bohužel ta CENA!!! Myslím, že kabelky, peněženky a psaníčka značky LOVELILI jsou skvělým kompromisem, když zrovna není na tu vysněnou…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fur Vest: ZARA 

Sweater: Kangra

Jeans: Diesel

Shoes: Gucci

Bag: LOVELILI

Hat: Maison Michel

PS.: Fandím každému, kdo se pustí do něčeho, i když ví, že je v tom i určitá dávka rizika. Pokud člověk chce být svým pánem, něco tvořit a podnikat sám za sebe, je to vždy risk, ale jak se říká, RISK JE ZISK. Pokud nikdy nic nezkusíme, tak nic nezkazíme a to by byla pak v životě pěkná nuda. Já jsem na straně všech odvážných a trpělivých. Není vždy lehké jít si za svým snem. Stojí to velké úsilí. Kolikrát posloucháme více negativních názorů proč NE. Neposlouchejte je a spíše si zdůvodněte proč ANO!!! KISS Vaše Baruš

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

9 comments

Rebecca 25.11.2014 at 0:45

Amazing style baby :-)

Reply
Anonymous 25.11.2014 at 1:10

Krásný kožíšek. Hned si ráno půjdu pro něj.

Reply
Klara 25.11.2014 at 9:47

Ta kabelka je opravdu krásná, jako celý outfit! Zase na jedničku Baru. A ten klobouk Achhhhh

Reply
Misule12 25.11.2014 at 9:55

Uz jsem se nemohla dockat na dalsi inspiraci a opet si nezklamala. Moc pekne

Reply
Eliza 25.11.2014 at 9:57

Parádní článek! Krásně jsi to napsala a snad ještě líp zkombinovala! Ta kabelka je láska na první pohled, hned se jdu podívat do e-shopu:))))
Style by Eliza

Reply
Barbara D. 25.11.2014 at 16:46

Moc pekne kabelky. Diky za tip.

Reply
Lucka 26.11.2014 at 13:57

Mně by zajímalo čím vyděláváš, že máš na tak drahé kabelky a boty? Díky

Reply
BKBlog 26.11.2014 at 15:43

Ahojky Lucko

Velmi ráda ti odpovím. V prvé řadě dělám BLOG, který beru velmi vážně a je to mým koníčkem a zároveň prací v jednom!!! Co se týče dalších mých pracovních aktivit je jich mnoho, ale myslím, že je to věc, kterou není vhodné prezentovat na mém blogu. Na otázku: Čím vydělávám na tak drahé kabelky a boty odpovím takto: prací a některé věci jsou dary od mých přátel a rodiny.

Doufám, že si s odpovědí spokojená a kdyby tě cokoliv zajímalo ohledně blogu, JSEM TADY.

BKBlog WITH LOVE

Reply
BKBlog 26.11.2014 at 16:04

Ahojky holky,

děkuji, že se líbí a za milé komentáře.

BKBlog WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.