Home BK style INSTAGRAM almost Done???

INSTAGRAM almost Done???

7.10.2018 5 comments

A je to tu…..Právě se vypnul INSTAGRAM a my nemáme nic……NIC…..NIC….Nebo máme všechno????

Asi dost lidí by se mělo zamyslet nad tím, že život není o INSTAGRAMU, ale o reálném životě. Že věřit všemu tomu, co vidíte, není vždy ta správná cesta…!!! Lidé blafují, přetváří své schopnosti, povahu nebo  vzhled v něco, čemu řada sledujících ráda uvěří.  Online je to jednoduché, jakmile přijde na  “off,” mnohdy nejsou ani schopni postavit se čelem a říct ahoj. Podobných příkladů je xxxxx. Photoedity a photoshopy také umí svoje, takže je možné, že dotyčného ani nepoznáte….

IG mě i v poslední době začal trochu šokovat, jakým se skoro celý náš národ vydává směrem….

Máme zde účty, ze kterých si každý druhý dělá legraci, přeposílají se profily různých osob se smajlikem lol, jako vážně , wtf……,říkají,že je k neuvěření, jak je může tolik lidí sledovat, jak je možné, že mají tolik komentářů a vůbec tak aktivní profil….říkají, že je to nevkusné, bez nápadu, laciné a všude prolezlé barterovou reklamou…. tito lidé mají většinou tak o 50% více followers než ti, co nad fotkou stráví třeba i hodinu a jejich blog/ig má nějakou hloubku a je za nimi vidět kus práce. No –  po menším průzkumu jsem došla k názoru, že tuto úroveň lze přirovnat k úrovni, na níž momentálně  ( tak, jak to vidím), funguje náš národ )!!!

Je to podobné, jako když mi všichni kolem říkají ” v životě bych nevolil Babiše a Zemana ” a přitom zvoleni byli a jsou to nejvlivnější lidé u nás v zemi….Z mého okolí znám jen jednoho člověka, který přiznal, že B. volil,…jinak nikoho…Tak jak je tohle možné????

Tak a teď babo raď, no nevím, kam ten náš národ spěje a jakou cestou jde. Obávám se ale, že kvalita celkově mizí …a ovčí stáda zůstávají. A to na všech polích působnosti.

 

Nechci se vážně nikoho dotknout a už vůbec sebe nepovažuji za někoho, kdo by měl rozdávat rady zhůry jako blogerský Bůh. Spíš prezentuji všeobecný názor těch, co v tomto světě fungujeme a někdy nás všechny zaráží, co je ještě vůbec možné….

Možná je zarážející a možná až alarmující, co vám teď řeknu. Když mi nedávno vypadl IG,  zkoušela jsem jej nejdřív zprovoznit pomoci aktualizace /právě jsem totiž nutně cosi řešila s kamarádkou:-D/ s hrůzou, že se to už vůbec nepodaří…:-(( No a víte, co jsem si nakonec řekla ? Tak to by byl vlastně svým způsobem klid.. a usmála se….A pak jsem v sobě schválně chtěla vyvolat pocit, že jsem z toho hotová, že je to katastrofa a co budu teď dělat….nestalo se, nepovedlo se to….Byla to sice jen momentální chvilková situace, nevím, co bych dělala za pár hodin. Možná bych z toho nakonec úplně hotová byla a možná taky ne….Každopádně jsem ráda, že žiju, že jsem  ten výpadek ve zdraví přečkala :-).

BLAZER: MANGO

TOP: YSL

SHORTS: Levis

SHOES: Stuart Weitzman

Vážně!!!!!! Jsme a budeme tu i bez těchto pomocníků, jsme a budeme tu, protože tu máme rodiče a jsme tu jen jednou. Neřešte povrchní věci…..a věřte v kvalitu lidí!!! KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

 

RECENT POSTS

5 comments

Kristina Spaaz 7.10.2018 at 11:30

Myslím si,že spousta lidí už je na IG a FB úplně závislá a jakmile nemají jeden den telefon tak mají abstak. Jinak máš pravdu ,že v dnešní době spousta lidí jen ráda kritizuje, ať už priznas spolupráci nebo jen něco doporucis hned jsi ten špatný. A se@ou se do všeho,zajímá je vše co jíš, čteš, jakou kosmetiku používáš jestli máš nějaké plastické operace a když jim teda něco priznas tak se do tebe pusti, ale nedej Bůh kdybys neco zatajila a někdo by na to přišel. To je jako vsebevražda v přímém přenosu vsechni to desne moc berou. Já vždycky dám manželovi jídlo a on chudák čeká a ptá se můžu jíst nebo to budeš fotit říkám bašti kašlu na foceni,tak už to člověk omezuje.
Hodinky jsou krásné, prozradis znacku?

Reply
Anna Chytilová 7.10.2018 at 22:18

Naprostý souhlas. Sama jsem se přesvědčila co dokáže tlačítko “sdílet” v dobrém i špatném směru. Doba je taková, kdo chce prodávat- vydělávat, prosperovat musí mít fb, insta, e-shop atd.
Já se snažím obklobovat jak dobrými lidmi či profily které sleduji, ale věřím, že někteří z nás sledují profily jen pro tzv. “hejty” a libují si v tom.
Mě by zajímaly dvě věci: 1) jaká bude genarace našich dětí? (sama mám syna 2.5 roku) a ten ovláda muj mobil pomalu lépe než jeho babička…
a ta druhá je osobní: Vás sleduji pomalu 3 roky a Vaše nározy jsou mi často blízké. Jak moc Vám vadí ztráta soukromí?
Přeji jen to dobré :-)

Reply
Petra Brezik 8.10.2018 at 8:24

Dobrý den, Báro, nechci být zlá, napíšu Vám to zcela upřímně, ale mám z článku pocit, že není nic jiného, než jen pár řádků obecných pravd, který člověk, který se v této brandzi jakkoliv pohybuje (influencer, agentura nebo klient), ví – influenceru/blogerů/vlogerů je tu v poslední době, jak hub po dešti, jsou placatí, od sebe téměř nerozeznatelní, a leckdy fakt tápete nad tím, jak to, že mohou mít x tisíc followerů.

Chapu, ze jste ze současné situace naštvaná/smutná a chtěla jste upustit páru, ale bohužel si nemyslím, ze to je taková senzace, jak promujete na svém iG profilu.

Pár vašich článku už jsem měla možnost číst a je škoda, ze je nerozepisujete více, protože témata, která rozebírate, nejsou vůbec špatná.
U tohoto bych čekala, že téma více rozeberete, ze budete šokovat tím, ze budete nějaké povrchní a nekvalitní influenecery třeba i jmenovat, ze například uvedete příklad, jak se nějací influenceri chovají na akcích, nebo jak přeskakuji ze značky na značku, co podle vás považujete za slušné/správné, když s nějakým brandem navazujete spolupráci (nějaký kodex?)…ze si zkratka fakt od srdce postěžujete na tenhle “povrchní, magerialisticky svět”, a proč a z čeho máte obavy, že se to vyvíjí ne úplně správným směrem a jak byste si třeba Vy sama přála budoucí ubírání.
Já vaším fanouškem na IG jsem (a zůstanu) a považuji Vás za tu kvalitnější odnož CZ influencerů, navíc leckdy mě inspirujete natolik, ze opravdu běžím druhý den pro danou věc, a běžně nepíšu komentáře, ale k tomuto jsem měla nutkání se vyjádřit…

Držím Vám palce a držte si stejnou úroveň!

Reply
Nellie 8.10.2018 at 12:28

Ha, a já ani nevím, že k nějakému výpadku došlo :-D
Nádherné boty <3

Reply
Petra Brezik 8.10.2018 at 12:32

dá se nějak příspěvek smazat? myslím, že tu jeden stačí :D

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.