Home Beauty Bellissima & ELITE BLOGGERS christmas gift

Bellissima & ELITE BLOGGERS christmas gift

16.12.2015 14 comments

AHOOOOOOJ, dnes ( 11.12 ) jsem fakt strašně HAPPY a plná úžasných dojmů ze včerejšího dne.

Na mém INSTAGRAMU jste asi zaznamenali, co se 10.12. vlastně odehrálo. Jaký to pro mě a mnoho dalších byl úžasný den.

Začalo to hned ráno, kdy se mi po dlouhé době podařilo sejít se s Monikou Bagárovou a dát dohromady BK POEPLE. Náš ROZHOVOR už vyšel a vy jste si tak mohli přečíst mnoho jejích inspirativních slov. Jak se vám líbil? Pak schůzka s GREATMOMENTS, která pro mne chystá opravdu super překvapení a vy se o něm “brzy“ dozvíte.

Byla jsem také pozvána na event. s názvem YOU ARE BELLISSIMA. Akce se odehrávala v restauraci HOSTARIA a mimochodem – sem byste měli také zajít. Krásné prostředí a výborná italská kuchyně. YOU ARE BELLISSIMA byl event., kde nám byly představeny dva inovativní produkty, které ocení nejspíš každá žena.

Kulma na vlasyRicci & Curl, která – jak bych to řekla lidově…no prostě natáčí vlasy sama – stačí zachytit jeden pramen vašich vlasů, zmáčknout tlačítko a už se to točí. Já s tím měla poněkud menší problémy :-), jak na ten správný grif přijít, ale je to jen o natrénovaní. Pro ty, co jsou normálně zručné, to nebude problém, zvládnete to “levou zadní”. Vůbec se nemusíte bát, že by se vám vlasy někde zachytly a vy byste je už nevymotaly. A to je hodně super. Tady na vlasy vidíte a přesně víte, kde jsou. Kulma má i zpětný chod pro případ, kdyby se přece jen něco zašmodrchalo…

Druhý skvělý kousek je – fén na vlasy se zajímavým nástavcem ( automatickým rotačním difuzérem ), který vám dokáže vyfoukat vlasy hned od kořínků ( tedy od hlavy), zachovává je lépe hydratované až po konečky. Znáte to – foukáte si vlasy, konečky jsou dávno suché ( tím se mohou i nezdravě vysoušet ), ale u hlavy ne a ne… S tímto fénem by se to mělo změnit. Já sama jsem nevyzkoušela, ale podle ukázky na přítomné modelce vše vypadalo reálně a důvěryhodně.

Tento event. byl opravdu skvěle a pozitivně naladěný…..no a firma tedy také :-). Proto se rozhodli, že nám ještě víc zpříjemní VÁNOCE a my jsme právě tuto super kulmu od nich dostaly. Ale i já jsem pozitivně naladěná a rozdávání dárků miluju, tak ji dávám vám do SOUTĚŽĚ.

– Napište mi do komentářů odpověď na tuto otázku – KDY JSTE NAPOSLEDY PLAKALY ŠTĚSTÍM? 

– Dále tento článek prosím sdílejte a sledujte mě na FB A INSTAGRAMU :-). Nezapomeňte připsat email. 

– Soutěžit můžete do 21.12!!!

Děkuji Bellissima za pozvání, holkám za super strávený čas, fotky a moc příjemnou předvánoční pohodu. Na tokové eventy je radost chodit. LOVE IT

BELHOS-02m

BELHOS-04m

BELHOS-08m

BELHOS-09m

BELHOS-16m

BELHOS-03m

BELHOS-06m

BELHOS-17m

BELHOS-20m

BELHOS-26m

BELHOS-21m

IMG_9712IMG_9684IMG_9710IMG_9709IMG_9682IMG_9716IMG_9685IMG_9704IMG_9702

BELHOS-50m

BELHOS-33m

BELHOS-43m

BELHOS-01m

No a už jsem se mohla začít těšit na večer….Čekal mě vánoční večírek s ELITE BLOGGERS. A jak dopadl???? Slzičkami štěstím :-).

Sraz byl v restauraci ETNOSVĚT – Vegetariánská restaurace. Za prvé jsem byla překvapena, že jdeme zrovna do vegetariánské…Nikdy jsem v takové restauraci nebyla. Víte, že jsem gurmán, mám ráda kvalitní jídlo / restaurace a také maso. Musím konstatovat, že tohle byl opravdu GASTRO ZÁŽITEK. Fakt něco originálního a hlavně super dobrého. Doporučuji sem zajít. Nebát se toho a zkusit, že i tatarák, ve kterém není kousek masa, může chutnat překvapivě božsky. Jsem ráda, že jsem si v Praze rozšířila spektrum oblíbených restaurací, že jsem poznala zase něco nového. Takže se tam nejspíš brzo potkáme. Zná vůbec někdo z vás tuto restauraci?

IMG_9766

IMG_9776

IMG_9773 IMG_9771 IMG_9779 IMG_9780 IMG_9785

IMG_9781

IMG_9793

IMG_9795

IMG_9797

Po večeři jsme se všechny holky přesunuly na Hořejší nábřeží, vstoupily do překrásného domu a nikdo nevěděl, co se děje….Měly jsme vystoupat do 2.patra. Tam už nám otevřel Johni a uvítal nás v “BYTĚ“, kde hned ve vchodu svítil nápis ELITE BLOGGERS HUB. Takž jsme všechny zíraly takřka s otevřenou pusou a nikdo nechápal :-). Všude svíčky, dřevo praskalo v krbu, šampaňské “lítalo“ vzduchem, naše fotky na zdi a my nevěřily. ANO, náš Vánoční dárek, naše kancelář, kde se můžeme kdykoliv scházet….:-). Můžeme zde jen tak ležet na gauči a koukat do krbu, tvořit, psát, hledat inspiraci a nebo dělat profi fotky v OLYMPUS fotoateliéru či pořádat meetings. A hlavně se vídat. Není to něco úžasného?

IMG_9825

IMG_9816

IMG_9815

IMG_9811

IMG_9820

IMG_9822

IMG_9808

Večer se nesl opravdu v neuvěřitelně pozitivní duchu a byl plný energie… Hráli jsme hry, vykládali, popíjeli a my, blogerky, jsme si finálně ještě pár dárečků odnesly. Každá jsme totiž měla přinést 4 dárečky, o které proběhla malá soutěž. Byla to už jen třešnička na dortu krásného večera. Potřebovala jsem být ale ráno v Budějovicích, měla jsem domluvenu práci. I přesto, že bylo pozdě večer – půl jedné, jsem byla z toho fajn večera natolik nabuzená, že jsem sedla do auta a jela. Než vstávat v 6 ráno..:-). Dojela jsem v pořádku a slzičky štěstí mě doprovázely. Byl to moc krásný den. Jsem tak vděčná, že můžu být součástí světa blogování a hlavně teď i ELITE BLOGGERS. Už od začátku jsem tušila, že se naše spolupráce bude posunovat směrem vzhůru. Lidé, kteří za vším tím stojí, mají srdce na pravém místě a ví, co dělají. Jsem ráda, že jsem se stala součástí projektu mezi prvními a vložila v něj svoji důvěru. Také jsem poznala skvělou partu lidí. Děkujuuuuu!!!!

PS.: A to byly ty moje slzy štěstí…KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

Content Marketing – Elite Bloggers

RECENT POSTS