Home Beauty Bellissima & ELITE BLOGGERS christmas gift

Bellissima & ELITE BLOGGERS christmas gift

16.12.2015 14 comments

AHOOOOOOJ, dnes ( 11.12 ) jsem fakt strašně HAPPY a plná úžasných dojmů ze včerejšího dne.

Na mém INSTAGRAMU jste asi zaznamenali, co se 10.12. vlastně odehrálo. Jaký to pro mě a mnoho dalších byl úžasný den.

Začalo to hned ráno, kdy se mi po dlouhé době podařilo sejít se s Monikou Bagárovou a dát dohromady BK POEPLE. Náš ROZHOVOR už vyšel a vy jste si tak mohli přečíst mnoho jejích inspirativních slov. Jak se vám líbil? Pak schůzka s GREATMOMENTS, která pro mne chystá opravdu super překvapení a vy se o něm “brzy“ dozvíte.

Byla jsem také pozvána na event. s názvem YOU ARE BELLISSIMA. Akce se odehrávala v restauraci HOSTARIA a mimochodem – sem byste měli také zajít. Krásné prostředí a výborná italská kuchyně. YOU ARE BELLISSIMA byl event., kde nám byly představeny dva inovativní produkty, které ocení nejspíš každá žena.

Kulma na vlasyRicci & Curl, která – jak bych to řekla lidově…no prostě natáčí vlasy sama – stačí zachytit jeden pramen vašich vlasů, zmáčknout tlačítko a už se to točí. Já s tím měla poněkud menší problémy :-), jak na ten správný grif přijít, ale je to jen o natrénovaní. Pro ty, co jsou normálně zručné, to nebude problém, zvládnete to “levou zadní”. Vůbec se nemusíte bát, že by se vám vlasy někde zachytly a vy byste je už nevymotaly. A to je hodně super. Tady na vlasy vidíte a přesně víte, kde jsou. Kulma má i zpětný chod pro případ, kdyby se přece jen něco zašmodrchalo…

Druhý skvělý kousek je – fén na vlasy se zajímavým nástavcem ( automatickým rotačním difuzérem ), který vám dokáže vyfoukat vlasy hned od kořínků ( tedy od hlavy), zachovává je lépe hydratované až po konečky. Znáte to – foukáte si vlasy, konečky jsou dávno suché ( tím se mohou i nezdravě vysoušet ), ale u hlavy ne a ne… S tímto fénem by se to mělo změnit. Já sama jsem nevyzkoušela, ale podle ukázky na přítomné modelce vše vypadalo reálně a důvěryhodně.

Tento event. byl opravdu skvěle a pozitivně naladěný…..no a firma tedy také :-). Proto se rozhodli, že nám ještě víc zpříjemní VÁNOCE a my jsme právě tuto super kulmu od nich dostaly. Ale i já jsem pozitivně naladěná a rozdávání dárků miluju, tak ji dávám vám do SOUTĚŽĚ.

– Napište mi do komentářů odpověď na tuto otázku – KDY JSTE NAPOSLEDY PLAKALY ŠTĚSTÍM? 

– Dále tento článek prosím sdílejte a sledujte mě na FB A INSTAGRAMU :-). Nezapomeňte připsat email. 

– Soutěžit můžete do 21.12!!!

Děkuji Bellissima za pozvání, holkám za super strávený čas, fotky a moc příjemnou předvánoční pohodu. Na tokové eventy je radost chodit. LOVE IT

BELHOS-02m

BELHOS-04m

BELHOS-08m

BELHOS-09m

BELHOS-16m

BELHOS-03m

BELHOS-06m

BELHOS-17m

BELHOS-20m

BELHOS-26m

BELHOS-21m

IMG_9712IMG_9684IMG_9710IMG_9709IMG_9682IMG_9716IMG_9685IMG_9704IMG_9702

BELHOS-50m

BELHOS-33m

BELHOS-43m

BELHOS-01m

No a už jsem se mohla začít těšit na večer….Čekal mě vánoční večírek s ELITE BLOGGERS. A jak dopadl???? Slzičkami štěstím :-).

Sraz byl v restauraci ETNOSVĚT – Vegetariánská restaurace. Za prvé jsem byla překvapena, že jdeme zrovna do vegetariánské…Nikdy jsem v takové restauraci nebyla. Víte, že jsem gurmán, mám ráda kvalitní jídlo / restaurace a také maso. Musím konstatovat, že tohle byl opravdu GASTRO ZÁŽITEK. Fakt něco originálního a hlavně super dobrého. Doporučuji sem zajít. Nebát se toho a zkusit, že i tatarák, ve kterém není kousek masa, může chutnat překvapivě božsky. Jsem ráda, že jsem si v Praze rozšířila spektrum oblíbených restaurací, že jsem poznala zase něco nového. Takže se tam nejspíš brzo potkáme. Zná vůbec někdo z vás tuto restauraci?

IMG_9766

IMG_9776

IMG_9773 IMG_9771 IMG_9779 IMG_9780 IMG_9785

IMG_9781

IMG_9793

IMG_9795

IMG_9797

Po večeři jsme se všechny holky přesunuly na Hořejší nábřeží, vstoupily do překrásného domu a nikdo nevěděl, co se děje….Měly jsme vystoupat do 2.patra. Tam už nám otevřel Johni a uvítal nás v “BYTĚ“, kde hned ve vchodu svítil nápis ELITE BLOGGERS HUB. Takž jsme všechny zíraly takřka s otevřenou pusou a nikdo nechápal :-). Všude svíčky, dřevo praskalo v krbu, šampaňské “lítalo“ vzduchem, naše fotky na zdi a my nevěřily. ANO, náš Vánoční dárek, naše kancelář, kde se můžeme kdykoliv scházet….:-). Můžeme zde jen tak ležet na gauči a koukat do krbu, tvořit, psát, hledat inspiraci a nebo dělat profi fotky v OLYMPUS fotoateliéru či pořádat meetings. A hlavně se vídat. Není to něco úžasného?

IMG_9825

IMG_9816

IMG_9815

IMG_9811

IMG_9820

IMG_9822

IMG_9808

Večer se nesl opravdu v neuvěřitelně pozitivní duchu a byl plný energie… Hráli jsme hry, vykládali, popíjeli a my, blogerky, jsme si finálně ještě pár dárečků odnesly. Každá jsme totiž měla přinést 4 dárečky, o které proběhla malá soutěž. Byla to už jen třešnička na dortu krásného večera. Potřebovala jsem být ale ráno v Budějovicích, měla jsem domluvenu práci. I přesto, že bylo pozdě večer – půl jedné, jsem byla z toho fajn večera natolik nabuzená, že jsem sedla do auta a jela. Než vstávat v 6 ráno..:-). Dojela jsem v pořádku a slzičky štěstí mě doprovázely. Byl to moc krásný den. Jsem tak vděčná, že můžu být součástí světa blogování a hlavně teď i ELITE BLOGGERS. Už od začátku jsem tušila, že se naše spolupráce bude posunovat směrem vzhůru. Lidé, kteří za vším tím stojí, mají srdce na pravém místě a ví, co dělají. Jsem ráda, že jsem se stala součástí projektu mezi prvními a vložila v něj svoji důvěru. Také jsem poznala skvělou partu lidí. Děkujuuuuu!!!!

PS.: A to byly ty moje slzy štěstí…KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

Content Marketing – Elite Bloggers

RECENT POSTS

14 comments

Dana J 16.12.2015 at 8:32

Super článek. Ta kulma vypada fakt super. Naposledy jsem plakala stestim, kdyz me manzel po vyznal lasku. Bylo to takove necekane a plne emoci. Dekuji za tvuj blog. Pises vyborne clenky a mas ohromny styl.

Diky

Reply
Magda 16.12.2015 at 9:32

Ahoj Baru,musím říct,že to byl moc pěkný článek,hlavně to musel být moc pěkný den!!!
Tvoje otázka,kdy jsem naposledy plakala štěstím je pro mě trochu těžká,protože já pláču štěstím skoro každý den od té doby,co jse mi narodila dcera.Jsou to takové ty nečekané momenty,kdy něco spolu děláme,nebo když spolu trávíme společné chvíle a ona řekne a udělá v určitý okamžik něco,co absolutně neočekáváš….Nebo když tě obejme a řekne ti,že tě má ráda…Mohla bych tu psát a psát,ale to pozná každá žena,když se jí narodí ten uzlíček lásky (po asi 33 hodinách stahů:-)))) )a každý,každičký den,hodinu,minutu a vteřinu je s tebou propojené na celý život.Ona jsou moje slzy štěstí!!!!
Krásný den přeju!!!

Reply
Lenka 16.12.2015 at 9:53

Ahoj Báro,

Jednoznačně nejkrásnější slzy štěstí jsem zažila,když jsem poprvé uviděla mého chlapečka a poprvé zažila co je být máma!
Je to nejvíc!Je mu půl roku a každý den bych plakala štěstím,že si mne vybral za maminku♡

Krásný den!

Reply
Saša 16.12.2015 at 11:55

Ahoj, tak to ti moc preju!! :)
Slzy štěstí mi tekly, když jsem poprvé zpívala na podiu před lidma. Bylo to na maškarním plese. Kamarádi tleskali a kriceli a skandovali a ja z toho mela takovou radost, az jsem se rozbrecela :D
Preju krasne svatky :) ?
saskie.buresova@centrum.cz

Reply
Veronika 16.12.2015 at 13:29

Ahoj Báro,
od předloňského Mikuláše, kdy se mi narodila dcera nemám nikdy k slzám daleko. Poprvé jsem poznala, co je to štěstí, a tak jsem z toho věčně naměkko. Naposledy třeba, když jsme se s mužem a naší malou Eliškou procházeli na její narozeniny po našem náměstí, kapela hrála koledy a my procházeli okolo stromu splněných přání. To je strom, kde visí přání dětí z dětských domovů a každý, kdo by chtěl takovému opuštěnému dítěti jeho přání splnit, si ho může vzít a dárek koupit. Na stromě už nezbilo ani jedno jediné přání! Není pravda, že dnešní Vánoce jsou jenom honba za dárky a vytrácí se z nich původní význam. Mnozí stále pamatují na solidaritu a na ty, kteří na svého Ježíška třeba ani věřit nemohou. A není nic krásnějšího, než učinit šťastnějším malé dítě

Reply
Marie Kubešová Šmídová 16.12.2015 at 16:06

Z těch fotek vyzařuje neskutečně pozitivní atmosféra!:) Je hrozně fajn, že máš možnost účastnit se akcí, které Tě nabijí pozitivní energií.
Já teď pláču pořád, ale nejvíc mně tento týden dojalo, když jsem držela v ruce první fotku našeho mimča v břichu:)
Naposled se mi ale chtělo plakat při žehlení vlasů – a vůbec jsem nechápala proč, prostě mi bylo tak hezky…:D

smidovamarie6@gmail.com

Reply
Eva Šulková 16.12.2015 at 16:21

Opět tak nádherně pozitivní článek. Poslední půlrok byl u mne ve znamení výzev, rozhodnutí a změn. V lednu se budu stěhovat do Německa, posledním krůčkem a vstupenkou tam byly lékařské výsledky po půl roce…nedávno jsem je obdržela, situace se nezlepšila, ale ani nezhoršila, a tak mě čeká za půl roku opět kontrola,ale v dané situaci jsem se rozplakala,jak malé dítě. Poslední dobu (dlouhou dobu) mne tu nic netěšilo, neměla jsem tu žádný šmrnc a situace okolo se také nezdála přiznivá, Německo je tak do určité míry útěk, ne před sebou sama,ale před tím, v čem žiju….jela jsem od doktorky autem a bulela štěstím, jak snad nikdy ne. Pro většinu banální věc, pro mě vstupenka do nového (a snad) lepšího začátku. Krásné Vánoce Baru, moc se opatruj!
Eva

Reply
Lucie Protivanská 17.12.2015 at 0:56

Ahoj ✋ Baru ? No jak tu to tak čtu,pro hodně z nás je asi nejvíce emotivní zážitek-narození miminka!!! ?A ani u mě to nebude jinak ? Je to jen 4 měsíce,co sem “porodila” přenádhernou dceru ? Porod byl plánovaný Císařským řezem a tak si umíš představit,jaký sem měla strach-nejen o sebe,i o malou…Nic necitíš,jen dloubání a mačkání svého břicha.Nevíš,co si máš o celé operaci myslet ? Koukala jsem vyděšeně na manžela,doktorka mě držela za tváře a mile mě utěšovala a najednou z toho “nevědomí”-co bylo okolo se vynořil nejkrásnější zvuk na světě!!!!! Pláč naší holčičky. ? Vůbec nevím jak,ale spustily se mi “slzy jako hrachy”,které nešly zastavit.??? (Ani jsem nechtěla.) Naprosté a pravé “SLZY ŠTĚSTÍ”

Každý kdo má dítě,může mluvit o těchto slzách štěstí při narození.Ale nikdo je neumí popsat tak,jak je ucítíš sama ? Brzy
?

Super ? článek.Ostatně-jako každý ? A děkuji tvému blogu a tématu,za toto krásné připomenutí nejkrásnějších slziček štěstí. ?✋?

Reply
Lucie H, 17.12.2015 at 23:36

Ahoj Baru, moc fajn clanek, je super, ze i v tehotenstvi si ten zivot skvele uzivas :) Mne teda kulma moc zajima, tak zkusim sve stesti. Ja naposledy plakala stestim pred vice nez dvema roky, kdy me muj ted uz manzel pozadal o ruku. To jsem ani netusila, kde se to ve mne vzalo, ale proste jsem se nemohla prestat smat a plakat zaroven. Jeste ted zacinam slzet, kdyz si na to vzpomenu :)

Reply
Veronika 18.12.2015 at 9:28

Mne stačí skutočne málo a plačem slzami šťastia :) Samozrejme nie sama doma, ale v každej chvíli keď som s kamarátkami (niekedy sa skutočne správame ako ešte deti a smejeme sa sami zo seba) :) A slzičky šťastia som mala pred pár mesiacmi, keď ma priateľ zobral do môjho vysneného Paríža ♥ a keď mi povie niečo krásne… žena hneď cíti “motýle v bruchu” a slzičky na krajičku oka :)
veronika.zorska@gmail.com

Reply
Monika 18.12.2015 at 17:16

Ahoj Baru,
jj, i moje slzy štěstí a radosti jsou spojené s našimi dětmi, máme dvě. Čtyřletého syna a dvouměsíční dceru. Když opomenu slzičky při jejich narození (u mě to bylo zhruba 50:50 slzy štěstí a úlevy, že už “to” mám za sebou, všichni jsme to přežili a děti jsou zdravé :) ), tak velké slzy radosti proběhly letos v září, když syn nastoupil do školky bez velkolepých scén! (kdo říká, že nemá radost, když dítě konečně a bezproblémově nastoupí do školky, tak lže!). A každý den tu radost zažívám znovu a znovu..ráno, když ho do školky odvedu a odpoledne snad ještě větší, když si ho natěšená (rozuměj odpočatá :) ) vyzvedávám…tak moc se na něj těším. A dcera? Ta mi na rtech vykouzlí úsměv každý den, je to prostě naše hodná kočička…

Reply
Lucie Protivanská 18.12.2015 at 20:18

Zapomela sem napsat e-mail..Nechtela jsem,aby byl viditelny ?✋?

Reply
BKBlog 21.12.2015 at 10:52

Krásné pondělí pro všechny a hlavně vás soutěžící. Jsem nesmírně dojatá z vašich komentářů. Právě jsem je všechny dočetla. Vidím, že se mám opravdu na co těšit a je to krásná změna. Protože jste napsaly tolik překrásných komentářů plných emocí, myšlenkou….tak jsem se rozhodla to udělat zase pomocí funkce random.org. Netroufám si hodnotit, kteráý je ten NEJ.

Komu udělám krásné Vánoce?????

LUCII PROTIVANSKÉ

Ahoj ✋ Baru ? No jak tu to tak čtu,pro hodně z nás je asi nejvíce emotivní zážitek-narození miminka!!! ?A ani u mě to nebude jinak ? Je to jen 4 měsíce,co sem “porodila” přenádhernou dceru ? Porod byl plánovaný Císařským řezem a tak si umíš představit,jaký sem měla strach-nejen o sebe,i o malou…Nic necitíš,jen dloubání a mačkání svého břicha.Nevíš,co si máš o celé operaci myslet ? Koukala jsem vyděšeně na manžela,doktorka mě držela za tváře a mile mě utěšovala a najednou z toho “nevědomí”-co bylo okolo se vynořil nejkrásnější zvuk na světě!!!!! Pláč naší holčičky. ? Vůbec nevím jak,ale spustily se mi “slzy jako hrachy”,které nešly zastavit.??? (Ani jsem nechtěla.) Naprosté a pravé “SLZY ŠTĚSTÍ”

Každý kdo má dítě,může mluvit o těchto slzách štěstí při narození.Ale nikdo je neumí popsat tak,jak je ucítíš sama ? Brzy
?

Super ? článek.Ostatně-jako každý ? A děkuji tvému blogu a tématu,za toto krásné připomenutí nejkrásnějších slziček štěstí. ?✋?

Děkuju všem zúčastněným a posílám mnoho objetí výherkyni.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE PLNÉ LÁSKY, POHODY A DOBRÉ NÁLADY.

PS.: Prosím, pošly mi na můj email bkblog@bkblog.cz tvojí adresu, abych ti to mohla zítra poštou poslat. Děkuji

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Lucie Protivanská 22.12.2015 at 11:24

Baruuuuuuuuuuuuuuuuu???????
To jako fakt???
Já v životě nic nevyhrála!!!!!!! Ani sem na výhru nijak nemyslela…Myslím,že sem v noci kojila :) a pak nemůžu nikdy usnout a v tu chvíli je nejlepší pro mě číst Tvůj/Váš BLOG… V noci mě nejvíc baví,jelikož o tom dokážu plně uvažovat a vždy mě inspiruje do nového rána!!!!
No jsem moooc potěšena!! Hlavně proto,že jsem měla 20.12. narozeniny a tak je to pro mne nečekaný dáreček..
Tento rok je prostě překvapení za překvapením :)
Kulmu vůbec neumím používat :D Ale tahle myslím vše umí dělat sama,takže bych to mohla zvládnout..
A taky mám celý život stejné,rovné vlasy-takže je fajn,že budu moci experimentovat a konečně si na té hlavě něco vytvořit. Takže mockrát děkuji a já pak pošlu foto s natočenýma vláskama a zároveň i s mojí princeznou,aby si viděla,jak TY i malá mě inspirujete…

Krásné svátky,Vánoce i nový rok.. S láskou a pozdravy Lucie

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.