Home Collaborations Richard Nowak for Paolin Boutique

Richard Nowak for Paolin Boutique

18.1.2015 5 comments

Ahojky, dneska bych vám chtěla ukázat fotografie, které jsem nafotila pro Paolin Boutique v Českých Budějovicích. Jestli máte rádi italskou módu, hlavně boty a kabelky, musíte tento obchod určitě navštívit. Máte možnost začít vybírat už na fotografiích. Najdete tam samé stylové a krásné kousky….

A kdo že stojí za tímto počinem? Richard Nowak – fofograf a Pavlína KžížováMake-up & styling. Znám je už od doby, kdy jsme chtěli s manželem nafotit nějaké předsvatební fotografie. Vzhledem k tomu, že Richard patří mezi naše přední fotografy, měli jsme celkem rychle jasno, koho oslovíme. Navíc s ním manžel už jednou fotil jakousi kampaň, takže se před Richardem cítil v pohodě.. znáte chlapy.!!..No, já se vlastně také občas stydím, třebaže jako žena mám k “předvádění se” blíž …:-)

Richard mě už trochu zná, takže focení šlo opravdu jako po másle. Navíc má vedle sebe opravdu nejlepší pomocnou ruku – Pavlínku, která je absolutní špička v líčení a stylingu. Jsou opravdu naprosto sehrané duo.

Práce na fotkách ve mě vyvolala trochu nostalgie, vzpomínku na mojí modelingovou “kariéru“ , která byla strááášně dlouháááá :-) hahahaha. Teď jsem si to opravdu užívala ! S Richardem a Pavlínou je vždy předem jisté, že fotografie dopadnou na výbornou. I tato reklamní kampaň pro italský Boutique vyšla opravdu super . Co říkáte na naše fotografie vy, líbí se vám?

 

IMG_7211IMG_7209IMG_7045IMG_7213IMG_7210IMG_7214

PHOTOS by RICHARD NOWAK

PS.: Právě sedím na pláži a poslouchám šum oceánu. Moc na všechny myslím. Posílám vám spoustu energie a sluníčka. Už se těším, až pro vás udělám příspěvek o Barbadosu, protože tady je to ráj na zemi. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS