Home Collaborations Richard Nowak for Paolin Boutique

Richard Nowak for Paolin Boutique

18.1.2015 5 comments

Ahojky, dneska bych vám chtěla ukázat fotografie, které jsem nafotila pro Paolin Boutique v Českých Budějovicích. Jestli máte rádi italskou módu, hlavně boty a kabelky, musíte tento obchod určitě navštívit. Máte možnost začít vybírat už na fotografiích. Najdete tam samé stylové a krásné kousky….

A kdo že stojí za tímto počinem? Richard Nowak – fofograf a Pavlína KžížováMake-up & styling. Znám je už od doby, kdy jsme chtěli s manželem nafotit nějaké předsvatební fotografie. Vzhledem k tomu, že Richard patří mezi naše přední fotografy, měli jsme celkem rychle jasno, koho oslovíme. Navíc s ním manžel už jednou fotil jakousi kampaň, takže se před Richardem cítil v pohodě.. znáte chlapy.!!..No, já se vlastně také občas stydím, třebaže jako žena mám k “předvádění se” blíž …:-)

Richard mě už trochu zná, takže focení šlo opravdu jako po másle. Navíc má vedle sebe opravdu nejlepší pomocnou ruku – Pavlínku, která je absolutní špička v líčení a stylingu. Jsou opravdu naprosto sehrané duo.

Práce na fotkách ve mě vyvolala trochu nostalgie, vzpomínku na mojí modelingovou “kariéru“ , která byla strááášně dlouháááá :-) hahahaha. Teď jsem si to opravdu užívala ! S Richardem a Pavlínou je vždy předem jisté, že fotografie dopadnou na výbornou. I tato reklamní kampaň pro italský Boutique vyšla opravdu super . Co říkáte na naše fotografie vy, líbí se vám?

 

IMG_7211IMG_7209IMG_7045IMG_7213IMG_7210IMG_7214

PHOTOS by RICHARD NOWAK

PS.: Právě sedím na pláži a poslouchám šum oceánu. Moc na všechny myslím. Posílám vám spoustu energie a sluníčka. Už se těším, až pro vás udělám příspěvek o Barbadosu, protože tady je to ráj na zemi. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS

5 comments

Radka T 18.1.2015 at 14:03

Barunko, tak to jsou top fotky a vypadas na nich HOT :-).

Reply
Lenka 18.1.2015 at 22:27

Wow, to je změna! To musí být opravdu skvělý fotograf protože vypadáte úplně jinak než třeba na fotkách v posledním postu.

Reply
Lili 20.1.2015 at 10:53

Lenko, nechtěla by jste se podělit o nějaké vaše fotografie? :)
Baru, krásné… miluju tento jednoduchý, čistý styl.

Reply
Lucka 20.1.2015 at 19:36

Tak každá asi vypadá jinak když má profi tým. Nemyslím si, že je to nějaké tajemství. Já mám také profi fotky a vypadám tam určitě lépe.

Reply
BKBlog 22.1.2015 at 14:39

Ahojky, jsem ráda, že se fotky líbí. Richard Nowak by měl určitě za pozitivní ohlasy radost. Tohle jsou profesionální fotky s profi týmem, tak by bylo smutné, kdybych na nich vypadala úplně stejně, jak na běžných fotkách :-). Velkou roli, tam hraje i styling…

Mějte se krásně

BK Blog WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.