Home BK style Blogger Skills

Blogger Skills

27.1.2018 1 comment

Jsem hrozná, hrozná a ještě jednou hrozná…. ( ale mám za oplátku SOUTĚŽ – číst až do konce :-))Nevím, co se se mnou děje, kde jsou moje pravidelné články i dvakrát v týdnu ! Musím se snažit napravit to a pokusím se zase víc psát…Možná je to tím hektickým životním obdobím, co teď vedu. Ale odbýt vás jen tak nějakým článkem o ničem – to se mi nechce….Vím, že mě ale neomlouvá.. a je mi to upřímně líto…

 

Tento článek píšu v pátek dopoledne, kdy je Kubíček s babičkami venku na procházce. Užívám si pohodičky a dělám v klidu svoji práci, které je stále víc a víc. Vnímám, že v poslední době je její většina nasměrována na Instagram a opravdu i já pociťuji, že síla blogu se trochu vytrácí. Jsem ale stále přesvědčena, že tady má své místo a pro mě osobně i zásadní význam. Za jeho vedením stojí  mravenčí práce, je to skloubení několika dovedností dohromady…Byť se to třeba nemusí zdát!

Jenom taková malá vsuvka…Napadlo vás někdy, co takový blogger musí umět?

Já vám to – tak trochu ve zkratce- přiblížím ( můj pohled ).

–  Musí / měl  by mít chuť a musí ho ta práce opravdu bavit. Nelze ji brát jako klasickou práci. Pokud byste ji    dělali a nebavilo vás to, místo očekávaného „ovoce“ sklidíte tak jedině nahnilou zeleninu….

– Musí / měl by mít stálou motivaci vymýšlet/ tvořit/ vytvářet

– Musí / měl  by být kreativní

– Musí / měl  by umět fotit….Naučit se všechny dovednosti kolem focení a rozumět světlu…Pochopit celý proces a pak ho podle svých možností  kvalitně aplikovat.

– Musí / měl by se vyvíjet / zlepšovat …aby lidé viděli progres, stoupající kvalitu a měli z toho pozitivní pocit

 

– Musí / měl umět pracovat s programy na úpravu fotek

– Musí / měl by trochu umět i základní IT práci, jak se pohybovat ve svém webovém prostředí ( wordpress…např )

– Musí / měl by být něčím zajímavý / inspirativní a neztrácet to, proč ho čtenáři začali sledovat.

– Musí / měl by umět psát a formulovat myšlenky, které dokážou ostatní oslovit.

– Musí / měl by umět být vstřícný / pokorný / komunikativní vůči svým čtenářům

– Musí / měl by umět prodávat sebe / komunikovat s klienty a vyjednat si kvalitní podmínky, za kterých je ochoten spolupracovat. Být trochu podnikavý

– Musí / měl by být autentický / originální / zůstat sám sebou / nekopírovat

– Musí / měl by mít svojí vizi / cíl / zjistit, kdo vás sleduje, pro koho píšete a tímto směrem svou práci orientovat.

– Musí / měl by být hlavně trpělivý a vydržet – tato práce/ koníček se vám v budoucnu vrátí prostřednictvím milých slov uznání od vašich followers a třeba i oslovením a nabídkou spolupráce od významných značek …Tímto způsobem rychle zjistíte, jak vás čtenáři a okolní svět vnímají, jak vás oceňují….Platí to stejně o jednotlivcích i o  firmách…

To je jen pár věcí, které mě právě napadly. A myslím, že jich málo není….

No, ale vrátím se zpět ke svému rozjímaní, když už mám ty babičky na procházce. Přiznávám, že jsem za dlouhou dobu  neviděla nikoho raději, než právě moji babičku a mamku, když překročily práh našeho domu….Byla jsem fakt šťastná a Kubíček “jakbysmet”.

Kubíčkovi budou za necelý měsíc dva roky a já jen zpitoměle zírám, jak mi to moje malé miminko vyrostlo a jak se kompletně změnil. Už je významně znát, že je to chlapeček!!

Během snad 5ti dnů se změnil tak, že se nestačím divit a nevěřím, že je to vůbec možné. Začal se teď tak vztekat, že na něj nevěřícně koukám, co se mu proboha děje. Jen příklad – chceme jít ven –  záchvat, nepůjde se oblíkat, strhává 100krát za sebou čepici, zahazuje rukavice, není možné mu obout boty apod…Jeden rozčilující se záchvat za druhým. Tak jen doufám, že se to brzy zklidní, protože ho jinak ……….No raději nic :-)

No a když ale pominu to jeho hysterčení, tak je prostě to úplně nejvíc na světě – LÁASKA.

Během procházky po městě jsem poprosila mamku, ať mi konečně vyfotí nějaký ten outfit.  Tak snad se některé fotky alespoň trochu povedly a já je mohu dát na blog.

Zároveň jsem vám také chtěla představit nový lip balzám od značky EOS – Visibly Soft Pure Softness. Eos používám už pár let (byl to jeden z mých  objevů v USA  )a zamilovala jsem se do jejich balzámů. Mám je v několika  příchutích a tento nový kousek dokonale poskytuje suchým rtům intenzivní hydrataci, jeho vůně je velmi jemná a neutrální.

Můžete si o něj zasoutěžit na mém INSTGRAMU….ZDE

Takže určitě tento balzám vyzkoušejte a hodně štěstí v SOUTĚŽI. V podndělí večer budu vyhlašovat.

JACKET: Balenciaga

JEANS: Cycle Jeans

SHOES: Replay

HANDBAG: Celine

 

PS.: Doufám, že dnes zvládnu taky nějký článek :-))))))). Co si vlastně vy myslíte o blogování? KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

 

Elite Bloggers – Content Marketing 

RECENT POSTS