Home Travel Cali Road trip part 1

Cali Road trip part 1

20.6.2014 5 comments

Zdravím po dlouhé době z tepla domova:-). Včera jsem se vrátila po 14 dnech z USA, kde jsem s kamarádkou projela skoro celé pobřeží Californie. Jsem plná zážitků a dojmů!!! Byl to můj nejlepší trip v životě:-). Mám pro vás první post ze 3 míst. Tím je Encinitas, Del Mar a La Jolla. Tato vcelku mála městečka leží přímo u pobřeží oceánu. Přiletěla jsem do San Diega, kde jsem si pujčila auto a vyrazila směr Encinitas. Tam na mě čekala moje kamarádka a náš výlet začal. Neměly jsme nic naplánované a všechny naše cesty, restaurace, bary, pláže jsme objevovaly pouze podle naší nálady a intuice. To mě na našem tripu bavilo nejvíce. Bylo to vše tak spontánní a dobrodružné. První večer jsme byly opravdu KO. Prošly jsme pouze hlavní třídu a pak hned zašly na super večěři.

IMG_6445

Všem doporučuji restauraci Bier Garden. Výborná atmosféra a super jídlo. Když jsem v USA, tak si většinou dávam mé dva nejoblíbenější saláty Ceasar nebo Cobb. Tady  jsem vyzkoušela Cobb a moc jsem si pochutnala.

IMG_6458

Spaly jsme na hotelu Best Western, kde jsme měly krásný výhled na celé městěčko a oceán. Tento hotel je velmi dobře posazený a cenově dostupný. Zlatá střední cesta:-). Od hotelu dojdete všude pěšky, takže nepotřebujete ani taxi. Leží asi 5 min chůze od hlavní třídy Coast Highway.

IMG_6456

Nevím proč, ale pokaždé když se dostanu do USA, tak jsem celá natěšená na první Starbucks coffee. Pak ho piji každý den a nedokáži si představit ráno bez Skinny vanilla latte:-). Přitom v čechách si ho koupím opravdu zřídka!

IMG_6506

Encinitas je velmi krásným místem, které žije různými typy klubů a restauracemi. Je to surfařské místo, takže lifestyle je velmi “free”. Po první noci a prvním kafe jsme vyrazily směrem k San Diegu. Cesta je tam úžasná, protože jedete pořád kolem pobřeží.

IMG_6472

Po cestě je spousta nádherných pláží s krásným výhledem. Můžete skoro všude zadarmo zaparkovat a nebo třeba celý den ležet na pláži. Vzhledem k tomu, že my jsme toho chtěly vidět co nejvíce, tak jsme spíše zastavovaly a fotily:-)

IMG_6502

IMG_6545

Po pár hodinách jsme se dostaly do městečka Del mar, kam jsme šly chytit první paprsky californského sluníčka:-).

IMG_6549

IMG_6484

IMG_6479

Moje nejoblíbenějsí brýle…..bez Ray-banů mě asi těžko někdy zpatříte:-). Obzvlášt’ tyto patří mezi mé “favoritky”.

IMG_6490

IMG_6554

IMG_6495

Cestou jsem pořád fotila nádherné pláže, které leží po celém pobřeží až k San Diegu.

IMG_6561

IMG_6540

IMG_6499

Když jsme se dostaly do La Jolla, tak nás uvítalo tucet Lachtanů:-). Kteří strašně smrdí. Opravdu, ale opravdu hrozně. Co by ale člověk pro foto neudělal:-).

IMG_6572

IMG_6823 IMG_6654

Mně osobně se La Jolla líbíla ze všech míst nejvíce. Je to velmi poklidné místo se spoustou nádherných restaurací, obchůdků a hotelů. Obzvlášt’se mi líbily vintage obchody  a shopy s bižuterií. Na tomto místě jsme zůstaly dvě noci a trochu vydechly.

IMG_6510

IMG_6519

IMG_6598

IMG_6633

Pokud budete chtít navštívit nějaké sushi restaurace , já osobně doporučuji Sushi on the Rock.  Jsem milovník sushi a tahle restaurace byla opravdu v dobré kvalitě.

IMG_6628

IMG_6614

IMG_6660

IMG_6631

Na večeři si musíte zajít do restaurace Herringbone. Můžete tam zajít, jak na výborné mořské pochoutky, tak i na drink. Je to jedna z nejlepších restaurací v La Jolla.

IMG_6661

IMG_6642

IMG_6511

Hat: Vintage, Bikini: Victoria’s Secret (similar), Handbag: Chloé (yellow one), Calaramonte , Ripped Jeans: Bershka, Dress: TOP SHOP, Sandals: ZARA, Sunglasses: Ray-ban

PS: Doufám, že jste si trochu udělali obrázek o těchto místech. Stojí je za to určitě navšítvit. Kdyby vás cokoliv ještě zajímalo, tak mi napište a ráda zodpovím vaše dotazy. Další přispěvek bude New Port a Los Angeles. Krásné ráno všem. Kiss

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

 

 

RECENT POSTS