Home BK style You are my support…

You are my support…

18.3.2015 17 comments

Krásný slunečný den. JUPÍÍÍÍ :-)

DSC_2021

DSC_2022 DSC_2032

DSC_2025

Na životě miluji mnoho situací a okamžiků. Jedním z nich je, když se ráno probudím ( jako dnes ) a mám pocit, že se mi srdce rozskočí štěstím a já svítím do všech koutů světa. Tenhle pocit je skvělý a strašně si ho užívám. Snažím se, abych tak vstávala co nejčastěji a ona radost mě provázela pak i celým dnem.

DSC_2023

DSC_2066

DSC_2029

Dnes jsem vstala a první, co mě nakoplo, bylo to překrásné sluníčko, které se dralo přes okna. Další milou záležitostí byl telefonát s kamarádkou. Připravujeme spolu nový projekt a musím říct, že se máte na co těšit. Teda alespoň doufám…. My dvě jsme z toho HAPPY jak dvě řepy :-). Ale zároveň se trochu stydíme a jsme plné očekávání vašich reakcí. Co můžete zatím udělat vy, je odebírat BK Blog na mém YOU TUBE kanálu a těšit se na BIG SUPRISE.

DSC_2035

DSC_2038

DSC_2067

Ještě abych se vrátila k tomu pocitu štěstí, který jsem dnes po ránu měla….Víte, co mi životě přináší opravdu velkou radost, jsou opravdoví přátelé. Ti praví stojí při vašem boku za každé situace, dokážete se s nimi zasmát až k slzám, protančit ne jedny střevíčky. Zažít příběhy, které jsou neopakovatelné, vytvořit si vzpomínky na celý život. Přátelé si neodmítanou vzájemnou pomoc, dokážou obětovat i trochu svého pohodlí, vzájemně se podporují na cestách životem. Ale také se nebojí upozornit na jejich špatný směr, mít jiný názor. Ale co je nejdůležitější – s přáteli si důvěřujete, berou vás prostě takové, jací jste. Za všech okolností, se všemi nedostatky, bláznivými povahovými rysy a nápady. V tom já vidím význam opravdového přátelství.

DSC_2037

Děkuji, že takové přátelé po svém boku mám ….Vy víte, o kom mluvím. MILUJU VÁS

DSC_2052

Photos by Martina Matoušková

Sweatshirt: ZARA / Alternative

Jeans: ZARA / Alternative

Shoes: Isabel Marant

Bag: Gucci ( old )

Sunglasess: Ray Ban ( 15% sleva na veškeré zboží kód – BKBlog )

Ring: Bvlgari

Watches: Daniel Wellington

PS.: Važme si svých přátelství a o pečovávejme je. Je to další dárek, který je jedním z nejcennějších, co nám v životě může přijít do cesty. A věřte, ne všem lidem osud pocit přátelství dopřává … Bez přátel by byl život o mnoho chudší, bezbarvější, smutnější. Myslete na to!!! KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS