Home BK style Top Gunka :-)

Top Gunka :-)

23.5.2016 6 comments

V minulém článku jsem psala úvahu o tom: Proč mezi sebou ŽENY soupeří. Byla jsem zvědavá na vaše reakce a byla jsem mile překvapena.

DSC_8065

DSC_8099

DSC_8124

DSC_8100

DSC_8066

DSC_8138

DSC_8126

No a na toto téma hned navážu. Právě z onoho důvodu, že ŽENY mezi sebou někdy pociťují jistou nevraživost, jsou velké řešitelky, hledají nedokonalosti, zveličují, intrikují, kují pikle :-) a jsou velkými kritičkami, mám ráda přátele MUŽE. A s tím souvisí i tento dnešní klučičí outfit, kterému jsem dodala na ženskosti pouze lodičkami od Valentina, které jsou pro mě absolutní bomba.

DSC_8153

DSC_8128

A bomba je i to, že když jste v chlapské společností, neřeší se obvyklé ženské “maxiproblémy”- hlavně ale těch nepřítomných….. Někdy zkrátka zatoužím utéct z tohoto světa žen do chlapského, kde se cítím často tak dobře, jako bych byla jedním z nich …. :-). Asi mám v sobě ukrytého kluka a proto si i s chlapy tak dobře rozumím.

Ženy mám samozřejmě ráda, držím s nimi za všech okolností, ale musí to být……zkrátka – ty správné . Ty, co mě baví se vším všudy a nejsou jen povrchní.

DSC_8162

Nemáte někdy také chuť se z toho holčičího světa přesunou na druhou kolej? Já se za to nestydím. Naopak si to občas moc užívám.Nacházím tam všechno to, co je mi blízké.

DSC_8151

DSC_8101

Obdivuji pozitivní lidi se smyslem pro humor, kteří milují život a umí si ho užívat naplno. Neřeší detaily, ale důležité věci. Dávám přednost pozitivům před negativy. Miluji chytré a úspěšné lidi, kteří umí vypnout a být obyčejnými lidmi, kteří si dají párek v rohlíku a škopek v trávě. Miluju obyčejné lidi, kteří mají sny a jdou si za nimi. Baví mě lidé, co chtějí procestovat svět. Jen ti pak mají jasné právo tvrdit, jak krásně je u nás a porovnávat naši zemi, kterou tak miluji, se světem. Miluji “živočichy“, kteří se zvednou od stolu, když uslyší hudbu. A hlavně všechny ty, co milují a jsou tu, aby žili a ne jen přežívali. A snaží se svým životem zanechat nějakou stopu …../v kladném slova smyslu/..“

DSC_8120

DSC_8148

PHOTO by Evička

BOMBER: Asos  ( BK ESHOP )

TOP: Zara

JEANS: LEVIS

SHOES: Valentino Garavani

Svůj k svému…..Tak bych asi ten minulý a dnešní článek uzavřela. Je jedno jestli jste muž či žena nebo ještě dítě…Vždy si najděte k sobě povahově nejpřijatelnější lidi, takové, co vás budou dělat šťastnými, kterých si budete vážit a k nimž budete tak trochu vzhlížet.

PS.: Doufám, že mě čte převážně právě taková skupina lidí. Podle vašich emailů a reakcí na mé počiny a můj blog to vypadá, že snad ANO. Tak moc děkuji. Přeji Vám  krásný nový týden. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS