Home BK style Top Gunka :-)

Top Gunka :-)

23.5.2016 6 comments

V minulém článku jsem psala úvahu o tom: Proč mezi sebou ŽENY soupeří. Byla jsem zvědavá na vaše reakce a byla jsem mile překvapena.

DSC_8065

DSC_8099

DSC_8124

DSC_8100

DSC_8066

DSC_8138

DSC_8126

No a na toto téma hned navážu. Právě z onoho důvodu, že ŽENY mezi sebou někdy pociťují jistou nevraživost, jsou velké řešitelky, hledají nedokonalosti, zveličují, intrikují, kují pikle :-) a jsou velkými kritičkami, mám ráda přátele MUŽE. A s tím souvisí i tento dnešní klučičí outfit, kterému jsem dodala na ženskosti pouze lodičkami od Valentina, které jsou pro mě absolutní bomba.

DSC_8153

DSC_8128

A bomba je i to, že když jste v chlapské společností, neřeší se obvyklé ženské “maxiproblémy”- hlavně ale těch nepřítomných….. Někdy zkrátka zatoužím utéct z tohoto světa žen do chlapského, kde se cítím často tak dobře, jako bych byla jedním z nich …. :-). Asi mám v sobě ukrytého kluka a proto si i s chlapy tak dobře rozumím.

Ženy mám samozřejmě ráda, držím s nimi za všech okolností, ale musí to být……zkrátka – ty správné . Ty, co mě baví se vším všudy a nejsou jen povrchní.

DSC_8162

Nemáte někdy také chuť se z toho holčičího světa přesunou na druhou kolej? Já se za to nestydím. Naopak si to občas moc užívám.Nacházím tam všechno to, co je mi blízké.

DSC_8151

DSC_8101

Obdivuji pozitivní lidi se smyslem pro humor, kteří milují život a umí si ho užívat naplno. Neřeší detaily, ale důležité věci. Dávám přednost pozitivům před negativy. Miluji chytré a úspěšné lidi, kteří umí vypnout a být obyčejnými lidmi, kteří si dají párek v rohlíku a škopek v trávě. Miluju obyčejné lidi, kteří mají sny a jdou si za nimi. Baví mě lidé, co chtějí procestovat svět. Jen ti pak mají jasné právo tvrdit, jak krásně je u nás a porovnávat naši zemi, kterou tak miluji, se světem. Miluji “živočichy“, kteří se zvednou od stolu, když uslyší hudbu. A hlavně všechny ty, co milují a jsou tu, aby žili a ne jen přežívali. A snaží se svým životem zanechat nějakou stopu …../v kladném slova smyslu/..“

DSC_8120

DSC_8148

PHOTO by Evička

BOMBER: Asos  ( BK ESHOP )

TOP: Zara

JEANS: LEVIS

SHOES: Valentino Garavani

Svůj k svému…..Tak bych asi ten minulý a dnešní článek uzavřela. Je jedno jestli jste muž či žena nebo ještě dítě…Vždy si najděte k sobě povahově nejpřijatelnější lidi, takové, co vás budou dělat šťastnými, kterých si budete vážit a k nimž budete tak trochu vzhlížet.

PS.: Doufám, že mě čte převážně právě taková skupina lidí. Podle vašich emailů a reakcí na mé počiny a můj blog to vypadá, že snad ANO. Tak moc děkuji. Přeji Vám  krásný nový týden. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

6 comments

Sandra Slusna 23.5.2016 at 9:22

Ten bomber je super, moc se mi libi, zrovna nejakej shanim, tak se na nej podivam. :D
http://www.shineoffashion.com/

Reply
Tereza 23.5.2016 at 12:25

Musím říct, že i přesto, že nemáme příliš mnoho společného, tak mě tvé články hrozně baví a cítím z tebe tu pozitivní energii, kterou se nám snažíš prostřednictvím blogu předat. A navíc je mi hrozně blízké to, že jsi z Budějovic a všechna místa kde fotíš znám, chodím tudy a děsně mě baví ta představa, že když otevřu nový článek, že si i řeknu…Jéé, tady fotila Baruš u Budvar areny, tady u řeky, tady na Piaristickém:-)
Outfit je super, hrozně se mi líbí barevná kombinace a bomber:-)

Reply
Kamca 23.5.2016 at 12:43

Ahoj Barunko život s klukama je prostě jednoduchsi. Od mala me tatka vychovával jako kluka a me to vyhovalo, byla jsem sportovec a to se moc u holek nenosilo.Rozumela jsem si s nema daleko víc, az do dneška mám kolem sebe skoro samy chlapy.Doma když přijede nevlastní syn mám 4 a tj už fuska ,ale opravdu jsem šťastná nedovedou si představit, ze by to bylo jinak.Taky se rada oblecu koupim si něco hezkyho dam si podpadky, ale prostě si pustim fotbal,hokej a milují Víc ten jejich svet bez pomluv a intrik i když par zen s kterým si rozumím taky mám ale opravdu malinko.Na chlapech me štve jen jedna věc ze jsou víc líný a přehlíží a k vůli své pohodlnosti věci, které my ženský přehlížet neumíme.Takže Tvemu oufitu i ve tvým větách z celého srdce rozumím.Krásný den K.P

Reply
Helča 24.5.2016 at 7:56

Super článek! I ten minulej;) ano, ženy někdy zbytečně intrikují, ale nejen ženy…a tak se snažím s přibývajícím věkem více třídit a vybírat, protože jsem kolem sebe ve volném čase nechtěla mít lidi, před kterými jsem si musela dávat pozor na pusu…dalo to práci a chvílemi jsem si říkala, že snad budem téměř bez přátel, ale trpělivost přináší ovoce a dnes si troufám říci, že máme kolem sebe “jen” pár opravdových přátel;) jinak ti to moc sekne!!! Ty botky jsou úžasný!

Reply
Verča 24.5.2016 at 9:55

V tomto článku jsem se našla i já. Už jako malá jsem měla dva starší bráchy (14 a 13 let). Na ZŠ jsem se zamilovala do sportu, jakéhokoliv – fotbal, běh.., hlavně jsem o5 mezi sebou moc holek neměla. V té době, jsem nevypadala jako ony.. Už začaly být ženy a já nic. To byla moje ZŠ, kterou jsem v podstatě celou prožila s klukama. Potom nevím proč, jsem šla studovat na Střední zdravotnickou školu,ale to mě až nenaplňovalo, samé holky, možná i to byl důvod. Dlouho jsem totiž jako žena nevypadala.. Dodnes si víc rozumím s mužským pohlavím, jsou víc v pohodě, nad věcí.. Ale přes to miluju ženské outfity, líčení, nehtíky… Takové khaki barvy miluji čím dál víc, bomber mám stejného ;)
Tvůj styl je cool a ty si cool.. Nádherné botečky ;)

A ještě se chci zeptat, kdy bude vyhodnocení soutěže?

Reply
Monika 25.5.2016 at 8:22

Mezi moje nejlepší přátele patří na prvním místě moje čtyři nej kamarádky, ale kamarádů kluků mám taky hodně a cítím se mezi nima moc fajn. Jsem velká fanynka hokeje (samozřejmě Motoru! :-)), na kterým chodím s partou asi deseti kluků – já jediná holka. A jsou to s nima skvělý odpoledne :-)

http://www.42stupnu.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.