Home BK style This is me…

This is me…

22.9.2014 3 comments

Ahooojky, jsem velmi ráda, že se s Vámi můžu podělit o tyto nádherné fotografie z mého užasného focení pod vedením :-) Ivy Haj. Tyto fotky původně neměly sloužit vůbec pro můj blog. Avšak po zhlédnutí náhlédů fotografií, které se tak moc povedly, jsem je nemohla nechat jen pro oči mé a musela je využít i pro blog. Tím Vás chci zároveň inspirovat, že i v obyčejném tričku, roztrhaných džínech, keckách a s pár doplňky můžete vypadat velmi stylově, cítit se žensky a zaručeně upoutat pozornost. Není vždy vše o okázalých výstřizích, krátkých minisukních s kozačkami a blyštících se doplňcích…

IMG_3717_Fo

Tip: Obyčejné bílé topy kupuji z 90% v H&M, abych jim dodala někdy neobyčejný look, koupím o dvě čísla větší velikost (bud‘ pod tílka dám krajkovou podprsenku, která lehce vykukuje nebo udělám uzel na straně, aby lehce vykukovalo bříško) obě varianty dodají outfitu sexy look i z obyč trička, které máme už každý v šatníku, že ? :-)

IMG_3717_Fotor_Collage

IMG_3717_Fotor_

Z fotek můžete vidět, že jsem se cítila krásně a sexy i v klučičím modelu. Nejedná se vždy pouze o to, co máte na sobě, ale o to v čem se dobře cítíte a jak to umíte vynést. Proto Vám doporučuji…jestli máte jít na vaše vysněné rande v šatech, které jste si kvůli tomu koupila a zrovna v ten den D se absolutně necítíte, zvolte jinou variantu. I když bude třeba obyčejnější, ale budete to vy. Důležitější je zazářit v boyfriend jeans a bílém triku, než vyjít z bytu a cítit se nekomfortně. Myslím, že tyto problémy každý známe. Tímto jsem Vám chtěla říci, abyste nosili to co máte rádi, byli sami sebou a nic nepředctírali…Je to jako v životě když potkáte člověka s úsměvem na tváři a budete vědět, že ten úsměv není opravdový…Nenoste nic na sílu, ani ten úsměv :-)

IMG_3706_Fotor_Col IMG_3706_Fotor_Colla

Myslím, že je mnohem lepší být upřímný jak k sobě, tak i k lidem. Ukazovat kdo dopravdy jsme, i když se to zrovna nemusí líbit všem, jak prostřednictvím vašeho stylu, tak úsměvem!!!

IMG_3706_Fotor_Collage my style

Asi  mi dáte s fotkami za pravdu, že nemohly zůstat jen v mém počítači…? :-)

IMG_3548

Photos by Iva Haj  

Top: H&M

Jeans: ZARA ( similar )

Shoes: Converse ( similar on sale )

Bracelets & Necklaces: SYMBOL

Hat: Zadig & Voltaire ( in black )

PS: Tohle jsem JÁ a vy mě pomalu, ale jistě velmi dobře poznáváte prostřednictvím mého blogu. Buďte opravdoví a budete potkávat jen opravdové úsměvy i v okopaných keckách. KISS Vaše Baruš

I want to inspire you because you are inspiring me

WITH LOVE

RECENT POSTS