Home BK style VOLBY 2018

VOLBY 2018

2.2.2018 2 comments

Nechtěla jsem tohle téma veřejně prezentovat, vyjadřovat se a ani nikoho soudit….Nechtěla jsem sdílet, jak jdu k volbám, koho volím a čí názory mi připadají absurdní…. Je to totiž každého osobní věc a hlavně SVOBODNÁ VOLBA…

Na Instagramu jsem na téma VOLBY 2018 napsala jeden příspěvek myslela si, že tím končím. Bohužel – nedá mi to, musím /cítím potřebu/ se vyjádřit i tady na blogu, když mám tu možnost :-)

Nejsem soudce, nejsem politolog, jsem obyčejný občan, který chtěl pro naši zemi změnu a svobodně jsem se rozhodla. Bohužel, můj hlas už podruhé „nebyl k ničemu platný“ , opět se stal prezidentem někdo jiný, než jsem si představovala.

Upřímně – nevím, co bych od pana profesora Drahoše mohla čekat a ani si netroufám říct, že by to byl ten nejlepší prezident. Nemyslím, že by obrátil naši zemi vzhůru nohama, ale doufala jsem ve změnu. Pro mě bylo víc než jasné, že prezident Zeman opravdu můj hlas dostat nemůže.

Proč? Protože je mi jeho osoba silně nesympatická, nesdílím jeho postoje, nelíbí se mi jeho arogance, nadřazenost, pohrdání lidmi, záliba v urážení kohokoliv. Není mi příjemný jeho hlas, gesta, způsob vyjadřovaní…a ani vizuálně jako reprezentativní typ rozhodně nepůsobí.

A už jen z těchto důvodů bych tohoto člověka nemohla volit a neskutečně mne zaráží, že zvítězil….

Hodně jsem v těchto dnech myslela na své i všechny ostatní děti, na jejich budoucnost. Když jsem pak sledovala průběh voleb a vyhlášení vítěze, byla jsem ze všeho opravdu a upřímně velmi, velmi smutná!!!!

Stačilo si jen porovnat, jací lidé stojí po boku pana profesora Drahoše a kdo po boku pana Zemana…!!  Až mě vyděsilo, jakou představu má mnoho Čechů  o svém prezidentovi, o představiteli státu, o našem reprezantantovi ve světě a jací lidé ho podporují a stojí za ním. Jeho vítěznou řeč nebudu snad ani komentovat. A  první věta na adresu jednoho z novinářů – “máte hlas  jako mutant”, sebestředný a sebeoslavný proslov.. mluví za vše. Dojal mě  profesor Drahoš, když krásně zazpíval naši HYMNU… Je to možná blbost, ale mělo to úctu, respekt, pokoru….

Ale musíme jít dál, musíme doufat a věřit!!! Kvůli naši budoucnosti!!

Neznám kolem sebe jediného člověka, který by volil pana Zemana. Neznám jednoho člověka, který by uvažoval nezvolit změnu pro ČR…..A přece se stalo a musíme to respektovat.

Volba prezidenta je volbou svobodnou. Respektuji jakýkoliv názor, ale s tímto výsledkem se budu smiřovat těžce….Nerozumím lidem, kteří věří v někoho a něco, co nám za 5 let neukázalo nic pozitivního…Zato negativního by se našlo dost. Nejsem politický expert, ale mám selsky rozum, vidím, slyším, snad  mám i trochu přehled. Proto absolutně nechápu, jak je možné,  že na školních zdech bude vedle tabule viset i nadále stejný člověk dalších 5 let! Bohužel, zvolili jsme si ho sami.

Tak a už o volbách ani slovo :-). A PEACE!!!!

 

JACKET: CYCLE JEANS

PANTS: Isabel Marant

SHOES: VINTAGE

HANDBAG: Celine

 

PS.: Mám v hlavě teď sposty čánku, tak se máte na co těšit.KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS