Home Collaborations VALENTINE’S DAY

VALENTINE’S DAY

13.2.2018 0 comment

Opustil nás leden a my pokračujeme v novém roce tím nejkratším měsícem….A už se zase blíží – DEN LÁSKY…

Ano, na dveře klepe Valentýn, všude okolo na nás útočí zamilované citáty, srdíčka růžové a červené barvy….. Instgramy, nákupními centry ba i internetem vládne láska, vše tady nás láká a nabádá, jak nejlépe oslovit a hlavně obdarovat svoji drahou polovičku, když “je ten Valentýn”. A je to tak dobře ?

Jste odpůrci či zastánci Valentýnské oslavy?

Opět se přikloním ke své vlastní filozofii života, tj.vzít si ze všeho to pozitivní – krásné – obohacující….i když to zrovna to nemusí být můj šálek čaje…

Já sama každou příležitost pro oslavu a nevšední zážitky vyhledávám.  A tento den je k tomu určitě také jako stvořený a  ve mě  zákonitě evokuje jakousi touhu po„oslavě“.

Ale ! Zároveň zastávám názor, že láska se má projevovat ne jen v tento den…Na lásku je třeba najít si čas a vzájemně jí opětovat každý obyčejný den a neustále na ní pracovat ….I když to nemusí být vždy jednoduché.

Bohužel, jsou i natolik pracovně vytížení jedinci, kteří ve svém nabitém dni těžce hledají pro svého partnera čas a pochopení. A je jich stále víc… Právě pro ně může být svátek sv. Valentýna jakousi injekcí, zvednutým ukazováčkem a pokynem k zastavení se, uvědomění si, co že je v životě nejdůležitější…..Jak nutné je spolu mluvit a udělat si večer jen a jen pro sebe.

Pro jiné to ale může být i vhodným dnem pro žádost o ruku…

Pro maminky na mateřské pak velkým zpestřením, důvodem, proč se vysvléct z tepláků, pěkně se obléknout a vyjít si s partnerem ven. Je to i šance neslyšet třeba dvě hodiny “mami, mami”, apod…:-)

Pro další je možná jen běžným dnem, kdy si dva spolu zajdou na večeři, přiťuknou si šampaňským a řeknou si jednoduše MILUJU TĚ, MÁ LÁSKO!

Jakkoliv tento den prožijete, užijte si jej, třeba i jako každý jiný, ale s tou pověstnou třešničkou… S takovou, co dokáže pohladit druhého po srdci. Udělejte si tento den alespoň trochu nevšedním a snažte se něčí potěšit svoji drahou polovičku. Věřte, že se vám to vrátí…

PS.: Mám pro vás skvělý tip na Valentýnský dárek….TOUS nabízí do 14.2 ke každému nákupu šperkovnici či vůňi zdarma. Mají tam oparvdu krásné šperky, které potěší určitě každého. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS