Home BK style World of Bloggers

World of Bloggers

5.3.2015 12 comments

Ahojky, dneska menší úvaha o blogovaní a také trochu přiblížení tohoto koníčka a práce v jednom.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bude to můj názor na svět blogování po tři-čtvrtě roce, co se v něm angažuji a cítím se být jeho součástí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě se najdou mezi vámi takoví, co nám, blogerům, velmi fandí. Chápou naší práci, pochopili její smysl a důvod. Ale určitě se najdou i tací, co se na nás dívají skrze prsty, nerozumí nám, přijde jim to trapné, nepodstatné, sebestředné a mají další a další výhrady :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem si před léty chtěla založit blog (cca 5 let zpět ), i já jsem měla smíšené pocity. Typu – že je to trochu trapné ( fotit se, prezentovat svůj styl ) a hlavně prezentovat sebe jako člověka, který zatím vším stojí. Je to docela odvaha. Jdete prostě se svou kůži na trh. Tenkrát jsem to neudělala, ale zase si říkám, že vše má svůj správný čas. A někdy nejsou ty pravé chvíle pro určitě věci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ale teď můžu říct – zaplať pánbůh, že mě minulý rok něco osvítilo, na tyto pochybovačné myšlenky a pocity jsem nedala a dokázala se nad nimi povznést. Teď s klidným svědomím prohlašuji – je skvělé, že svět blogů vůbec vznikl a že my, obyčejní smrtelníci, lidé, kteří vedle sebe běžně žijeme, můžeme šířit svoje myšlenky svobodně skrze sociálně sítě a vzájemně se jimi inspirovat. Tím se komunikace mezi lidmi ve světě posunula zase o něco dál. Blogy jsou věc, která má smysl. Jsou inspirující, vzdělávací, ale i pracovní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víte, co je na tom opravdu krásné? Přece to, že se můžete spoustu informací dozvědět, s mnoha skvělými a inspirujícími lidmi se seznámit, řadu dobrých zkušeností a rad převzít.. Díky blogům, Instagramu, Facebooku jsem zjistila, že těch, co milujeme módu, jídlo, cestování a život je opravdu moc a moc.. Kolik nás řeší mezilidské vztahy, situaci ve světě. Kolik je úspěšných lidí v businesse. A kolik snů každý z nás má….To mě žene neskutečné dál. Baví mě sledovat, pozorovat a učit se od všech těch, co se mnou komunikují, diskutují a jsou pro mě inspirací a motivací. A právě v tom, podle mého názoru, tkví podstata blogu a blogování

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý si může najít ten svůj osobitý blog, který ho nejvíce baví a je jeho přesvědčením nejblíže. A to mi také přijde fajn, protože každému člověku se líbí něco jiného a tím pádem blogovat může každý a svojí cílovou skupinu si vždy najde. A ta ho bude ráda číst, sledovat a sdílet s ním vše autorem nabízené …..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem začala blogovat, protože jsem ucítila potřebu světu něco sdělit, sem tam v něčem poradit, něco ukázat, zkrátka zanechat po sobě nějakou stopu. Každý má k blogovaní jiný postoj , každý používá jiný styl, každý si píše svůj příběh…a tím se každý stává výjimečným, ojedinělým, neopakovatelným..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jaké bloggerky a blogy inspirují mě? Mám čtyři favoritní blogy ze zahraničí, nad kterými denně taju a obdivuji jejich styl, fota, energii a píli – Sincerely Jules, They All Hate us, SomethingNavy a Rocy Barnes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zajímal by mě i váš názor na blogování – celkově, co si o světě blogů myslíte? Podělte se s námi o váš názor….Víte, že každý váš koment je vzájemným obohacením a mě udělá určitě radost . Je to takový feedback za mojí práci. Díky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Photos by Niki ( Děkuji moc za vše :-) )

Camel Coat: Mango ( Old )

Top: Rick Owens / Alternative

Jeans: JBrand / Alternative

Scarf: GUCCI

Cap: Bogner / Alternative

Handbag: CHANEL

Shoes: Jimmy Choo

Sunglasses: Ray – Ban

PS.: V příštím postu vám napíšu, jak takový den Blogerky vypadá. Budete možná dost překvapeni, že je to časové opravdu, ale opravdu hodně náročné. A že to, co vy finálně vidíte na vašem oblíbeném blogu, je kus skutečné práce. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS