Home BK style World of Bloggers

World of Bloggers

5.3.2015 12 comments

Ahojky, dneska menší úvaha o blogovaní a také trochu přiblížení tohoto koníčka a práce v jednom.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bude to můj názor na svět blogování po tři-čtvrtě roce, co se v něm angažuji a cítím se být jeho součástí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě se najdou mezi vámi takoví, co nám, blogerům, velmi fandí. Chápou naší práci, pochopili její smysl a důvod. Ale určitě se najdou i tací, co se na nás dívají skrze prsty, nerozumí nám, přijde jim to trapné, nepodstatné, sebestředné a mají další a další výhrady :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem si před léty chtěla založit blog (cca 5 let zpět ), i já jsem měla smíšené pocity. Typu – že je to trochu trapné ( fotit se, prezentovat svůj styl ) a hlavně prezentovat sebe jako člověka, který zatím vším stojí. Je to docela odvaha. Jdete prostě se svou kůži na trh. Tenkrát jsem to neudělala, ale zase si říkám, že vše má svůj správný čas. A někdy nejsou ty pravé chvíle pro určitě věci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ale teď můžu říct – zaplať pánbůh, že mě minulý rok něco osvítilo, na tyto pochybovačné myšlenky a pocity jsem nedala a dokázala se nad nimi povznést. Teď s klidným svědomím prohlašuji – je skvělé, že svět blogů vůbec vznikl a že my, obyčejní smrtelníci, lidé, kteří vedle sebe běžně žijeme, můžeme šířit svoje myšlenky svobodně skrze sociálně sítě a vzájemně se jimi inspirovat. Tím se komunikace mezi lidmi ve světě posunula zase o něco dál. Blogy jsou věc, která má smysl. Jsou inspirující, vzdělávací, ale i pracovní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víte, co je na tom opravdu krásné? Přece to, že se můžete spoustu informací dozvědět, s mnoha skvělými a inspirujícími lidmi se seznámit, řadu dobrých zkušeností a rad převzít.. Díky blogům, Instagramu, Facebooku jsem zjistila, že těch, co milujeme módu, jídlo, cestování a život je opravdu moc a moc.. Kolik nás řeší mezilidské vztahy, situaci ve světě. Kolik je úspěšných lidí v businesse. A kolik snů každý z nás má….To mě žene neskutečné dál. Baví mě sledovat, pozorovat a učit se od všech těch, co se mnou komunikují, diskutují a jsou pro mě inspirací a motivací. A právě v tom, podle mého názoru, tkví podstata blogu a blogování

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý si může najít ten svůj osobitý blog, který ho nejvíce baví a je jeho přesvědčením nejblíže. A to mi také přijde fajn, protože každému člověku se líbí něco jiného a tím pádem blogovat může každý a svojí cílovou skupinu si vždy najde. A ta ho bude ráda číst, sledovat a sdílet s ním vše autorem nabízené …..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem začala blogovat, protože jsem ucítila potřebu světu něco sdělit, sem tam v něčem poradit, něco ukázat, zkrátka zanechat po sobě nějakou stopu. Každý má k blogovaní jiný postoj , každý používá jiný styl, každý si píše svůj příběh…a tím se každý stává výjimečným, ojedinělým, neopakovatelným..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jaké bloggerky a blogy inspirují mě? Mám čtyři favoritní blogy ze zahraničí, nad kterými denně taju a obdivuji jejich styl, fota, energii a píli – Sincerely Jules, They All Hate us, SomethingNavy a Rocy Barnes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zajímal by mě i váš názor na blogování – celkově, co si o světě blogů myslíte? Podělte se s námi o váš názor….Víte, že každý váš koment je vzájemným obohacením a mě udělá určitě radost . Je to takový feedback za mojí práci. Díky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Photos by Niki ( Děkuji moc za vše :-) )

Camel Coat: Mango ( Old )

Top: Rick Owens / Alternative

Jeans: JBrand / Alternative

Scarf: GUCCI

Cap: Bogner / Alternative

Handbag: CHANEL

Shoes: Jimmy Choo

Sunglasses: Ray – Ban

PS.: V příštím postu vám napíšu, jak takový den Blogerky vypadá. Budete možná dost překvapeni, že je to časové opravdu, ale opravdu hodně náročné. A že to, co vy finálně vidíte na vašem oblíbeném blogu, je kus skutečné práce. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

12 comments

Anonymous 5.3.2015 at 19:22

Ahoj Baru, ty tak krásnně píšeš. Baví mě tvoje nazory a že co píšeš má smysl. Máš nádherný styl a jsi mojí velkou inspirací.

Reply
BKBlog 6.3.2015 at 10:36

Ahoj, děkuji. Jsem ráda, že se ti moje články líbí. Jsem ráda, že to má nějaký smysl.

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Dáda 5.3.2015 at 20:43

Ahoj Baruš,
asi bych začala tím, že se moc často neangažuji do diskuzí nebo komentářů, ale u Tebe jsem nemohla jinak. Chtěla bych Ti dát stejně upřímnou zpětnou vazbu, jako jsou tvé příspěvky, tak to bude možná trochu delší :-)
Tvůj BKblog, jak jsem už zmínila, je velmi upřímný, pestrobarevný, a hlavně máš velmi osobitý styl, který je mi velmi blízký. Moc se ve světě blogerů neorientuji, ale na tvůj BKblog jsem narazila přes kamarádku na Facebooku, není příspěvek, který bych si od tebe nepřečetla, vždy si najdu chviličku i ve svém busy programu.
Ještě ke tvému stylu, ono je velmi jednoduché se oblékat tzv. draze, ale umění je dokázat skloubit drahé a levnější kousky, tak aby výsledek byl ojedinělý, vyjadřoval tvou osobnost a hlavně nebyl prvoplánový, to si myslím, že se Ti daří na jedničku a oslovuješ tím tak stovky lidí.
Tím, že jsi začala svůj blog, jsi musela mít obrovskou odvahu, opravdu není lehké se s okolním světem podělit o svůj styl, osobnost, prostě se vším. Ta odvaha se vyplatila, jsi inspirativní a prosadit se v dnešním přehlceném světě, není snadné. Moc Ti fandím, ať se daří čím dál více! Ta 3000, teď už zase o něco více, je opravdu super. Když člověk něco dělá s láskou a záleží mu na tom, tak se to vždy ve výsledku odrazí :-)

Reply
BKBlog 6.3.2015 at 10:40

Ahoj Dádi, teď se úplně červenám a tetelím štěstím. Tak krásně si to napsala. Udělala jsi mi velkou radost. Vážím si toho, že si ten čas najdeš a vše čteš. Vím, že to kolikrát musí být v busy dnech náročné a o to je to cenější. Jsem ráda, že moje práce má smysl a zanechává v někom takové pocity. To mě velmi těší a inspiruje dál tvořit a být kreativní. Děkuji

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Love Fashion 5.3.2015 at 22:20

Jsi skvělá a jsem rada ze jsem te poznala

Reply
BKBlog 6.3.2015 at 10:35

Janičko ty jsi taky skvělá a ráda jsem tě viděla :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Anonymous 6.3.2015 at 12:24

Nadhera!!!!!!

Reply
Nikol 7.3.2015 at 12:59

Já si myslím, že blogy jsou jsou trend, který nahradil tištěné magazíny a je skvělé, že fashion již není pouze výhradou pár lidí. Já blogům fandím a sama jsem si ho před pár lety chtěla založit, ale nemám na to bohužel čas. To chce vytrvat a poskytnout zpětnou vazbu čtenářům, což se mi na tomto blogu opravdu líbí. Pokud máte světu co říct, tak jen do toho!

Reply
BKBlog 7.3.2015 at 18:19

Ahojky Niki, tak třeba jednou ta pravá doba příjde a blog založíš. To by bylo super. Máš totiž pravdu, že to je časové opravdu, ale hodně náročné ( o tom budu psát v dalším příspěvku ). Dobrý názor. Ano – móda je pro všechny a o tom to je. Měj se krásně a díky, že jsi se vyjádřila.

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Dominika 9.3.2015 at 15:06

Ahojky, jen chci dodat, že dnes jsem obdržela pár kousků z tvého e-shopu a jsem mile překvapena. Vše perfektně sedí, věci se mi moc líbí=) Už se těším na další kousky=)

Reply
BKBlog 11.3.2015 at 9:45

Ahojky, tak to jsem nejvíc šťastná. Super, že ti vše padne a jsi spokojená. Během víkendu, tam něco snad zvládnu přidat.

Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Nikol 15.3.2015 at 17:40

Ahojky, Tvuj blog jsem objevila dneska díky instagramu a hrozne moc za nej dekuji! Stihla jsem přečíst už asi polovinu článku a porad mě baví a to se málokdy stane. Blogy čtu uz delší dobu, mám své TOP ke kterým se vracím kazdy den a moc ráda prochazim i na nove, jen málokdy mě nějaký novy zaujme. Tobě a Tvemu blogu se to povedlo a uz se tesim na další nove příspěvky :). Jen tak dál a vzhuru vstříc úspěchům!

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.