Home BK style You & Me in Vienna

You & Me in Vienna

18.12.2015 20 comments

IMG_0399

Tak jsem zpět z Rakouska….A teď už můžu definitivně říct, že mě vánoční atmosféra úplně pohltila. Každý rok jezdíme s manželem na vánoční trhy do Vídně a moc si ten čas užíváme. Máme tam oblíbené restaurace, obchůdky, místa a zkrátka nás to tam baví. Na jednu noc – ideální. Takový krátký útěk z reality:-)

IMG_0052

IMG_0063

IMG_0084

IMG_0067

IMG_0118

A když už jsme u těch výletů ( a týká se to všech – vánočních, poznávacích či prostě jen těch spontánních), jsem si jistá, že jsou pro každý vztah strašně důležité. Partneři či manželé by spolu měli chtít a umět trávit čas sami, věnovat se doslova jenom sami sobě. Mít šanci užívat si jeden druhého. V běžném životě máme každý své starosti, práci, povinnosti a zkrátka se nikdy nemůžeme věnovat partnerovi tak, jak bychom si to asi představovali a jak bychom si přáli ( každý den ). Což je přinejmenším škoda,…ale nejspíš chyba. A proto si ten čas snažte hledat, jistě se vám to povede. Jeden z nejkrásnějších dárků přece je VĚNOVAT SI VZÁJEMNĚ ČAS a pozornost….( Ježíš, teď zním jako nějaká manželská poradna :-))

IMG_0220

IMG_0194

IMG_0204

IMG_0129

Každý pár by si měl pro sebe najít čas – pro mě je tohle moc a moc důležité!!! V každém týdnu alespoň jeden celý den, strávit ho spolu a být tady jen pro toho druhého. Je to hrozně fajn a vždycky to vztah příjemně “okoření”. A pokud to nevychází, ať už z jakéhokoliv důvodu, naplánujte si společné výlety – KAMKOLIV – ale prostě být spolu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_0421

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já čas strávený jen s manželem doslova miluju. Jsem s ním strašně ráda a velmi si užívám každé chvíle, kdy jsme jen JÁ a ON. I jedinou nocí strávenou mimo domov zjistíte, kolik si toho potřebujete říct, co jste doma nestihli, kolik pocitů máte na srdci…. A při procházce ruku v ruce určitě zavzpomínáte i na společné začátky a best chvíle v životě :-). Nebo alespoň já to tak mám. Mívám i pocit, jako bychom spolu chodili teprve pár měsíců, měli oči jen pro sebe a svět se točil pouze kvůli nám. No, to je ta moje romantická duše :-). Doufám, že chápete, jak to myslím….Zjišťuji, že se to ne úplně snadno popisuje :-). Mě to pokaždé ohromně pozitivně dobije a jsem znovu plná energie.

FullSizeRender 75

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Máte podobný názor a zkušenost? Trávíte s partnerem či manželem čas mimo domov, děláte si výlety zažíváte takové ty romantické chvíle? Myslíte, že je to důležité? A čím si vlastně okořeňujete váš vztah? Děkuji za TIPS :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_0418

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mrkněte na outfit z Vídně. Poslední dobou nosím hodně černou…i když jsem tak HAPPY!!!!. Je mi ale hodně věcí malých. Musím proto opravdu dlouho zkoušet, co na sebe natáhnu a nějak mi zrovna lezou pod ruku ty černé kousky. A ty mi zrovna nejčastěji padnou :-). Oblékání v těhotenství je takový challenge…Pokud zrovna nechcete utrácet tisíce za těhotenské speciály. A to já nechci. Takže musím zaimprovizovat se svým stávajícím šatníkem. Myslím ale, že to zvládne každá maminka – stejně jako já.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PHOTO my Love :-)

CARDIGAN: O.P Twentynine / Alternative

TOP: Free People

LEGGINGS: Calzedonia

HAT: Vintage 

BOOTS: All Saints

HANDBAG: Chanel

PS.: Doufám, že se vám dnešní post a outfit líbil ? Trochu jste se zase inspirovali a něco zajimavého dočetli. Mějte krásný víkend. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

 

RECENT POSTS