Home BK style OUR LIVES…

OUR LIVES…

28.6.2015 10 comments

AHOJKY….:-)

IMG_0346

Někdy se každému z nás v  životě přihodí něco, co nám dokáže kompletně změnit život…

IMG_0364

„Jsou to naše cesty, které nás vedou na ta neočekávaná místa, o kterých nemáme ani ponětí, že existují…. to se stává“. Platí to v pozitivním a – bohužel – i v negativním smyslu.

IMG_0392

IMG_0383

Náhodná potkání, pracovní nabídky, životní změny, nezapomenutelné zážitky, pády, nemoci, nové lásky, zklamaní, zlomená srdce, velká rozhodnutí a mnoho dalšího nám dokáže v momentě náš život totálně převrátit. Nebo ho alespoň zásadně ovlivní a my se k tomu musíme nějak postavit, přijmout, přizpůsobit se.

IMG_0465

Když nám do života vstoupí něco tak velkého, co nás přinutí k jednání a nějakému činu, když musíme udělat nečekanou změnu, mnohdy od základů překopat své plány, je to vždy velký krok, vyžaduje velké odhodlání, sílu, motivaci a vůli.

IMG_0423

IMG_0436

Přátelé a rodina vám jistě budou oporou, ale stejně ten finální závěr a tíha z toho všeho bude vždy na vás.

IMG_0393

IMG_0386

Jak vy se perete s vašimi životními změnami, zásahy osudu? Co děláte, když se máte rozhodnout mezi skvělou pracovní nabídkou ze zahraničí, která by už nikdy v životě nemusela přijít a vy máte docela dobrou práci tady? Když tu máte přítele, který vás miluje, ale vy se rozhodnout musíte. Možná by vám ta změna změnila život….jenže nevíte, jestli k lepšímu, nebo naopak…Jak to vyřešit?

IMG_0366

IMG_0378

Jak se zachovat, když vás partner požádá o ruku a vy se necítíte na to, říct ANO? I když ho moc ho milujete, připadáte si na to moc mladá, nepřipravená nebo máte právě slibně rozběhnutou karieru a ta se zatím s tímto krokem sloučit nedá…nebo chybí solidní zázemí, bydlení…?

Jak jste se poprali s tím, když vás zradil někdo z přátel?

Jak jste zvládli odchod vaši milované bytosti?

Jak vás změnila nová láska?

Jak vás změnilo těhotenství?

Jak jste vyléčili vaše zlomené srdce, když vás opustil partner?

Napište mi o těch zlomových momentech, kdy jste museli skutečně zabojovat a změnit svůj život. Ty pozitivní i negativní situace. A jak to finálně dopadlo? Rozhodli jste se správně? Dopadlo to podle vašich představ?

IMG_0356

IMG_0409

IMG_0413

Velmi ráda bych si vyslechla vaše příběhy ze života…Stále jen píšu o sobě, ale hrozně by mě zajímaly i VAŠE životní zkušenosti, řešení situací, do kterých se může dostat kdokoliv z nás. A ráda bych vás také trochu blíž poznala :-)

IMG_0428

IMG_0460

IMG_0353

Photos by Mickey Grab

Jacket: Mango / now in sale HERE

Overall: H&M ( limited edition ) / BK ESHOP

Shoes: Gucci ( now 50% sale in Gucci )  / Alternative

Handbag: Dior ( old ) / Alternative

Sunglasses: Dior / new collection

PS.: Těším se na to, že se jejich čtením (třeba při ranní kávě) nejen poučím/e/, možná získám/e/ pro sebe nejednu cennou radu, ale hlavně se navzájem víc přiblížíme. Určitě bude zase o čem přemýšlet :-D!!! Děkuju. KISS Vaše Baruš

I WANT TO ISPIRE YOU BECUASE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

10 comments

Janicka Z 28.6.2015 at 21:01

Ahoj Baro, musim rict, ze jsem doslova unesena z tveho outfitu a clanku. Moc zajimava slova a krasny outfit. Jsi krasna a jeste chytra…tvuj blog je podle me jeden z nejlepsich co znam. Hodne uspechu

Reply
BKBlog 29.6.2015 at 6:37

Ahojky Janicko, děkuji. Jsem ráda, že se líbí. Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Nikol 29.6.2015 at 6:29

Baruško, opět jsi mě svým článkem donutila se zamyslet. Nevím, jestli Ti moje slova pomohou, ale v první řadě – vždy se rozhoduj jen a jen srdíčkem, protože to je ta jediná správná volba, rozhodni se tak jak to cítíš, upřímně, od srdce. Občas máme pocit, že si s námi život tak nějak pohrává, ale kdysi jsem četla jednu velice zajímavou myšlenky, že Bůh (nebo TO “ono” něco) by nám do cesty nikdy nepostavil překážky, o kterých by věděl, že je nemůžeme zvládnout.
Životních pádů a to do slova mám za sebou několik, všechno to ale byly jenom zkušenosti, ze kterých se doufám poučím a už je nebudu opakovat. Člověk by měl žít v první řadě přítomností a hlavně sám za sebe. I když je to někdy těžké, ale všichni do posledního človíčka bychom měli žít život sami za sebe a rozhodovat se sami za sebe.
Musím uznat, že každý můj pád mě svým způsobem změnil a zároveň zocelil a trvalo opravdu dlouho, než jsem začala přicházet na tu správnou cestu a byly dokonce chvíle, kdy jsem přestávala věřit v lepší zítřky.
Nevím, jestli jsem se vždy v těžkých životních situacích rozhodovala správně a byla spravedlivá ke svému okolí, jedno ale vím přesně, že ať už ta rozhodnutí byla správná nebo ne, tak bych žádné z nich nikdy nezměnila, protože v tu chvíli jsem ho považovala za to jediné správné možné rozhodnutí. Možná kdybych se tenkrát rozhodovala jinak, tak kdo ví, co by bylo dnes? A jestli to dopadlo podle mých představ, nic nedopadlo podle mých představ, dopadlo to mnohem lépe a věřím, že to nejkrásnější na mě teprve čeká. Od jisté doby jsem se vzdala představ, nikoli snů, protože nakonec nás život stejně zavede někam úplně jinam.
Barunko, jsi krásná, chytrá, mladá…Myslím, že do Tvého života se krásně hodí citát “Žij každý den, jako by byl Tvůj poslední.”. Občas také musíme v životě riskovat a někdy dokonce musíme vsadit úplně všechno a čekat co se stane, ale věř, že se to vyplatí.
Nebudu Ti přát, aby jsi se rozhodla správně, protože TY se rozhodneš správně, ať už jakkoliv!
Děkuji za krásný článek a ať máš v životě co nejvíc krásných a šťastných chvílí :)

Reply
BKBlog 29.6.2015 at 6:49

Milá Nikol, právě snídám, z šálku kávy jde ještě pára a akorát jsem otevřela tvůj komentář…Začínám číst a jsem už od první věty absolutně dojatá a šťastná co čtu.
Dočítám tvůj celý komentář a musím ti říct, DĚKUJI. Nakopla jsi moje pondělí a vlastně celý týden. Je úžasné, jak se díváš na svět a jak k němu přistupuješ. Super věta: „Bůh (nebo TO “ono” něco) by nám do cesty nikdy nepostavil překážky, o kterých by věděl, že je nemůžeme zvládnout“ – pravdivá, k zamyšlení, hluboká….

Přeji ti v životě jen samé štěstí, lásku, sny ať se plní a sobě přeji, aby tě můj blog nadále takto bavil a zanechávala jsi zde tyto úžasné komentáře, které inspirují, motivují a dodávají energii.

DĚKUJU MOC, měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Janet Sonrisa 30.6.2015 at 17:19

Moc ti to sluší, Barčo, jsi nádherná! :)
Ten overal je nádherný, delší dobu hledám nějaký krásný, a když třeba na nějaký narazím, tak si vždycky řeknu, že v něm určitě budu mít příliš velký zadek! :( Ale tobě slušíí, a to sáčko k tomu je úžasné, má krásný vzor a barvy :3
http://janetsonrisa.blogspot.cz/

Reply
BKBlog 3.7.2015 at 9:06

Ahoj Janet, děkujuuuu. Overal můžeš sehnat na mém eshopu BK ESHOP. Určitě ti bude slušet. Zadky jsou teď HOT, tak se toho neboj!!!!

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Nikol 30.6.2015 at 18:38

Tak pro botky už jsem běžela do Gucci, ale už je nemají, tak snad příště. Článek je krásně napsaný a určitě stojí k zamyšlení. Já jsem žila skoro 10 let v zahraničí, na různých místech a nikdy toho litovat nebudu i když jsem dělala všechny rozhodnutí bez ohledu na ostatní. Každý má jině hodnoty, ale já si chci užít mládí, cestovat a poznávat lidi a zatím jsem nenašla partnera, který by stál za to, abych se usadila:-) Hlavní je se ničeho nebát!

Reply
BKBlog 3.7.2015 at 9:14

Ahojky Niki, jééé tak to mě mrzí. Tak to ti závidím. Podle mě je to nejlepší škola života a pak máš úplně jiný pohled na život. Super přístup a jen tak dál. Užívej na maximum!!!! Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Rose Tascher 30.6.2015 at 18:49

Pro mě byl jeden z nejzlomovějších okamžiků v životě chvíle, kdy se se mnou po 6 letech z ničeho nic rozešel přítel .. když jsme spolu ještě chodili a představovala jsem si, že by tohle mohlo jednou přijit, tak jsem věřila tomu, že to nezvládnu a že se musím zhroutit .. Ale opak byl pravdou .. Strašně mě to posílilo, zjistila jsem, že dokážu zvládat vypjaté situace, že se dokážu na svět dívat za každých okolností se špetkou optimismu a hlavně – že všechno zlé je pro něco dobré a že všechno se děje z nějakého důvodu a když se něco stane, tak proto, že se to stát mělo!! :)

Tobě přeji, aby se ti stávaly jen ty nejlepší věci ;) moc ti to sluší!

Reply
BKBlog 3.7.2015 at 9:10

Ahojky Rose, to si dokážu představit….Nejhorší je, když člověk neví proč a je to nečekané???? Také se mi životě něco podobného stalo a není to nic příjemného. Měla jsem stejné pocity. A jak píšeš – naopak se to obrátilo v dobré. Jsem teď nejvíc šťastná ženská, mám chlapa kterého jsem hledala celý život. Důležité je se nehroutit, ale bojovat a postavit se každé zkoušce. Měj se krásně a hodně šťestí

BKBlog

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.