Home BK style Online vs. Off-line

Online vs. Off-line

13.6.2018 1 comment

Život online nebo off-line????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jsme schopni poznat, co je lepší? A co je pravdivější ? Kdo je opravdový a kdo je někým úplně jiným, než jak se prezentuje ?

Co je vlastně marketingový tah? Hledáme stále něco nového a neotřelého, co tu ještě nebylo? Přizpůsobujeme se tomu, co chtějí naší followers?

Tohle je náročné téma,  existuje na ně řada odlišných názorů a řada různých úhlů pohledu?!!!

Domnívám se, že my – „zasvěcení“, kteří používáme soc. sítě k práci , se v tom nutně někdy musíme chtě nechtě ztrácet…Já to aspoň přiznávám. Někdy  nejde všechno úplně podle mých představ a jsou věci, které mi začínají vadit….

Někdy jsou dny, kdy bych byla moc ráda úplně off–line. To myslím doslova a také se na to chystám. Chci se někam na pár dní vytratit, být absolutně neaktivní a telefon mít jen pro ten nejnutnější případ!  Nechci nic sdílet, jen svoje pocity sama se sebou nebo s tím, kdo bude právě vedle mě :-). Určitě mi rozumíte ….

Žijeme v době, kdy se prostě stavu “ON” není možné dost dobře vyhnout. Vlastně si myslím, že ani nechceme….Já sama se sociálními sítěmi živím… a baví mě to. Snad si z nich umím brát to pozitivní…Nezkoumám je zas tak moc do detailu. Nezkoumám, co ostatní, jak se jim zvyšuje sledovanost… Nezkoumám ani, jak a co mám používat, abych měla víc sledujících. Neřeším, kdo jaký je… Aspoň ne nějak extrémně….Beru vše s nadhledem, lehkostí a snažím se vytěžit maximum svou vlastní cestou a zůstat při tom co nejvíc opravdová. Také mě určitě zajímá, co a proč a jak funguje, ale nejsem blázen, který bude žít jen pro IG, fotky a počet likes. Vnímám třeba, že na IG došlo k výrazné změně a likes šly dolů….a pak třeba najednou zase extrémně nahoru atd..Trochu mě to zamrzí, ale nehroutím se, není to můj jediný smysl života.

“Moji lidé” mě sledují z nějakého důvodu. Po  skoro 5ti letech aktivního  blogování si troufám tvrdit, že je baví můj styl, pozitivita, energie i to, že jsem tak trochu blázen….!!!! Baví je můj lifestyle.  Nějaká ta cílovka se tu vytvořila…..

Každý jedinec má svůj Instagram vystavěný na něčem jiném. A když ho osobně neznáte, je velmi těžké posoudit, jaký skutečně je ve svém světě off line. Protože ne každý dokáže být upřímný a opravdový,…. někdy mu to třeba neumožňuje jeho životní situace…. a může tu být i mnoho dalších okolností.

Já určitě preferuji opravdovost, upřímnost  Potěší mě, když při reálném setkání zjistím, že onen člověk je takový (nebo  alespoň podobný), jak jej znám z fotek. Stalo se mi už mnohokrát, že jsem měla s identifikací problém :-). Neříkám, že si člověk nemůže trochu upravit fotku nebo si umí dobře stoupnout …Ubrat- přidat si ale 10 kg, to je už moc, modelovat si úsměvy, přifoukávat rty, zvětšovat oči apod., mi už  přijde trochu přes čáru.  Ale je pravda, že to je také každého věc.

Takže můj názor na životy  ON-OFF je zcela jednoduchý. Hlavně ať je každý spokojen sám ze sebou, ať dělá věci tak, aby mohl mít ze sebe a ze své práce dobrý pocit.

Také já se snažím být co nejvíc opravdová, ale také já mívám dny, kdy úplně nemůžu a ani nechci sdílet to, o čem jsem přesvědčena, že je příliš intimní nebo se to nehodí. Takže to prostě nesdílím. Snažím se být ale svá a na nic si nehraju… Mám chyby, dělám je, nejsem dokonalá, ale snažím se být spokojená s tím, co dělám.

Někdy jsem víc šťastná, někdy míň. A někdy mě ten online svět baví víc a někdy míň.

Jsem se sebou vyrovnaná a nemám potřebu něco měnit, neopovrhuji vším co je online. Prostě tak to je, s tím se musíme  naučit žít stejně, jako jsme se naučili žít s mobily, auty, počítači a s mnoha dalšími vymoženostmi.

Pokud vás někdy tento svět bude štvát a budete si potřebovat odpočinout, tak není nic jednoduššího, než utéct do divočiny, přírody a vypnout….Každému to prospěje, život pak bude vypadat určitě víc v pohodě a i potřeba zabývat se světem online se zmenší….

Sama mám někdy pocit, že se z nějakých názoru ze způsobů jejich prezentace nutně musím zcvoknout.. Ale prostě to je současný život….nemůžeme být všichni stejní.Takže poslední věta…Hlavně se z toho nezbláznit!¨

SWIMWEAR : MojaMoja

SHORTS: ZARA

SHOES: Golden Goose

SUNGLASSES: Ray Ban   

BACKPACK: Valentino

PS.: Dneska je to počasí, co si pustit film, zalézt do postele a jíst co vás napadne…..A já mám před sebou trochu jiný den…Ach jo :-)KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS