Home BK People Monika Bagárová

Monika Bagárová

10.12.2015 7 comments

Když si zpětně přečtete o BK PEOPLE, zjistíte u nich některé společné rysy: jsou něčím zajímaví, úspěšní, bezprostřední, pracovití, jdou si cílevědomě za svými sny, znají své hodnoty. Ale přesto mají v sobě tu krásnou pokoru, kterou na lidech tolik oceňuji. Přesně toto splňuje i dnešní můj host.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem strašně šťastná, že se nám zhruba po půl roce konečně podařilo udělat rozhovor. Konečně jsme byly schopny udělat si čas sejít se. Ačkoliv jsme obě rodačky z Brna, nějak nám to stále nevycházelo. Morava má asi něco do sebe, rodí se tu opravdu zajímavé osobnosti…nemyslíte :-) ?

S dnešním hostem jsem se seznámila na přehlídce Lukáše Macháčka, kde jsme seděly vedle sebe. Co vám budu povídat…! Na její exotickou, krásnou tvář a na ten neskutečně milý úsměv jsem se nemohla vynadívat. Je mou velkou radostí představit vám Moniku, kterou jsme poznali v roce 2009 jako jednu ze soutěžících v soutěži Super Star. Nevyhrála, ale nevzdala se, dál jde za svým snem. Za LÁSKOU svého života – za ZPĚVEM. Proto o ní můžeme slyšet i v roce 2015 a můžeme sledovat její kariéru. Jak se vyvíjí, jak stoupá!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Miluji hudbu, hlavně R’n’B, SOUL a Hip Hop. Přesně to, co proudí Monice v krvi. Jsem velmi ráda, že jde svou vybranou cestou, nenechala se ovlivnit a zůstala u žánru, který miluje, který jí sedí. Vždycky mě bavilo zpívat a stále baví – hlavně ve sprše a autě :-). Bohužel, nedá se to moc poslouchat. Dobře, že máme v České Republice zpěvačku se sametovou tváři i hlasem, která – na rozdíl ode mne – má talent. A dnes už je z ní takřka světová STAR…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na Monče obdivuji samozřejmě její přirozenou krásu, také cit pro hudbu, styl, bezprostřednost a hlavně tu pokoru, skromnost a sílu něco dokázat. Velmi fandím jejímu kroku – přestěhovala se napůl do NEW YORKU, kde na svém zpěvu a kariéře tvrdě pracuje. Být umělcem je jedna z nejtěžších prací. To už jsem psala jinde. Je to o velké píli a neustálém očekávaní, nejistotě jestli se záměr podaří, jestli vyjde či ne. Čekání na bod zlomu…Kdy konečně přijde uznání a ve vašem oboru vás lidé začnou brát opravdu vážně. Jako profíka a OSOBNOST. Je tolik talentovaných lidí, že mnohdy ani nevěřím svým očím. Ale talent nestačí, předpoklady jsou málo, když chybí potřebné vlastnosti a dotyčný svého talentu nedokáže plně využít. Úspěch nepřijde sám od sebe, musí se mu jít naproti a to většinou tzv. bolí. Proto klobouk dolů před každým, kdo jde cestou dřiny a vytrvalosti, nevzdává se a věří v sebe. Dělat něco s láskou, to je veliké štěstí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U Moničky je zřejmý velký potenciál pro to, být “světová,” prorazit nebo pak už fakt nevím, kdo. Má všechny předpoklady k tomu, aby to dokázala. Zdá se mi dokonalá, má vše, co by HVĚZDA měla mít. Ale má také před sebou ještě dlouhou a náročnou cestu. Jak se říká: „všechno má svůj čas“…a tak. Držme palce a věřme, že ten Mončin čas přijde co nevidět.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

INTERVIEW

1. Jak by ses představila čtenářům BK Blogu?

Ahoj, já jsem Monika a miluji hudbu :-).

2. BEAUTY – Jak pečuješ o svojí plet‘? Jakou používáš kosmetiku, parfém a jak relaxuješ?

Pro mě je základ si každý večer a každé ráno vyčistit plet. Bez toho snad ani neusnu :-). Používám Dr.Haushka, což je přírodní kosmetika. Krásně voní a je velice příjemná. Občas použiji klasiku – Niveu :-). Parfém neprozradím, je to přece tajemství každé ženy :-).  Ale mám ráda sladší vůně. Pro mě je relax pohoda doma s rodinkou, klid, sledování filmu, bez telefonu a počítače! Miluji spánek !

3. SPORT/HEALTH – Jak se udržuješ v kondici? Oblíbený sport, účinná dieta a nějaká zdravá vychytávka?

Před měsícem jsem se znovu pustila do cvičení se svým osobním trenérem. Cvičíme spíše s vlastní váhou a věnujeme se ženským problémovým částím: zadek, boky, stehna … Zatím jsem nepřišla na žádnou vychytávku, snažím se jíst 5krát denně tak, abych nikdy nebyla hladová a cítila se dobře, to je podle mě velice důležité. Přestala jsem pít sladké nápoje. Jsem ráda, že jsem znovu začala něco dělat, líbí se mi pocit, že pro své tělo a samu sebe něco dělám.

4. GASTRO – Jaká je tvoje oblíbená kuchyně ? Vaříš rád/a? Tvůj gastronomický zážitek na který nemůžeš zapomenout? Tvoje tipy na oblíbené restaurace?

Miluji českou a japonskou kuchyni :) Mám oblíbenou restauraci v New York – Philippe Chow . Je to čínská kuchyně, ale zatím největší pecka, kterou jsem kdy ochutnala! Tipy : Brno – Monte Bu a Bistro Soul. Zaručená kvalita, místa, která sama navštěvuji! Pro cestovatele pak New York Philippe Chow nebo WolfGang`s Steak house, Da Benito v New Jersey :-). 

5. STYLE – Co si vybavíš pod slovem styl? Tvůj nejoblíbenější návrhář? Kde ráda nakupuješ, obchody u nás, ve světě, online obchody a jak by si popsala svůj styl? Na čem ulítáváš?

Vybavím si jednoduchost, rafinovanost ..Je to především Lukáš Macháček, kterému jsem věrná už 6 let a děkuji mu za krásnou spolupráci! Jsi parták!!. Když už teda vyrazím na lov (smích ), tak vždy první cesta vede do ZARY a tím to častokrát i končí! :-) Občas Mango nebo HaM. A hodně kousků mám právě i od Lukáše Macháčka ! Ulítávám si na botech! :-))), zrovna jsem si pořídila vysněné Louboutinky! :-)))

6. TRAVEL – Jaký máš vztah k cestování? Máš oblíbené místo, město a nějakou vysněnou destinaci? Kam nám doporučíš určitě vycestovat?

Cestování, poznávání nových míst miluji ze všeho nejvíc! Doporučuji rozhodně Bali. Nádherné místo, obrovská a krásná energie, neuvěřitelně krásná příroda a výborné jídlo. Jinak bych se ještě moc ráda podívala do Brazílie a také na Maledivy.

7. Prozradíš nám na sebe nějakou osobní věc? (zlozvyk, talent, vlastnost, posedlost, slabost…)

Zlozvyk – pořád si sahám na obličej, takže mi make up nikdy nevydrží celý den! :-D
Talent – nevím, jestli to patří do talentů, ale cítím hudbu a myslím, že to je ten nejkrásnější dar, který jsem dostala, tedy až po tom, že mám krásnou a zdravou rodinku :-)!
Vlastnost – občas lenivost
Posedlost – hudbou
Slabost – nemůžu vidět, když se ubližuje zvířátkům a dětem…

8. Jaký je tvůj životní sen? Co tě v životě nejvíce inspiruje?

Můj sen je, aby hudba byla stále mojí součástí, aby mě stále naplňovala a já jí mohla předávat dál s nadšením a s láskou. Život…

9. Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O – You only live once ( žiješ jen jednou)

I love your favorite Motto!! vybaví se mi, že bychom měli dělat jen to, co nás dělá štastnými, neměli bychom dělat to, co necítíme a to, co nechceme. Užívat si každou chvíli s lidmi, které máme rádi a na kterých nám záleží.

10. Co by si vzkázala čtenářům BK Blogu ?

Dlouho jsem neviděla, tak nadšeného člověka ze své práce, jako je Bára. Bylo to moc krásné setkání a jsem moc a moc ráda, že mohu být také součástí tohoto blogu. Baru, držím ti palce! A vám čtenářům přeji, aby tento blog pro vás byl stále velkou inspirací a potěšením.

Moniko, moc děkuji za tvůj inspirativní rozhovor, který určitě pomůže nakopnout nejednoho z nás k tomu, aby vytrvale šel za svými sny. Děkuji, že sis ve svém nabitém programu našla čas věnovat rozhovor BKBlogu a za tvá milá slova. Moc si toho vážím. Těším se, až se opět potkáme nad šálkem čaje :-). Přeji ti na tvé pouti k úspěchu jen samé zářící hvězdičky a sluníčka. Samé kvalitní a dobré lidí po tvém boku, sílu bojovat a jít dál, být stále svá! Doufám, že třeba někdy budu stát v Madison Square Garden na koncertě, kde budeš zpívat ty :-). Vím, je to asi MEGA sen, ale lepší snít ve velkém, než jen málo nebo vůbec. Držím ti všechny palce a budu tvojí kariéru sledovat.

COAT, CLUTH and TOP: LUKAS MACHÁČEK

SUNGLASSES: FENDI

PS.: A já vám přeji jen ten NEJ den!!!! Doufám, že vás tento ROZHOVOR potěšil a inspirovali jste se :-). Dejte vedět…Jsme zvědavé. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

 

RECENT POSTS