Home Events MISS DIOR

MISS DIOR

16.9.2017 2 comments

Na blogu se mi to teď eventy jenom hemží. Bude to asi loučením se s létem, příchodem podzimu…Je to zvláštní, ale v tuto dobu bývá vždycky nejvíc zajímavých událostí/akcí . A jednou z těch opravdu nejzajímavějších byla určitě ta u příležitosti představení nového parfému MISS DIOR od Dior :-).

Byla jsem až zaskočena tím, jak tento dopolední koktejl vypadal a v jakém duchu se nesl. Ano, je to DIOR a očekáváte opravdu něco výjimečného, zapamatovatelného, s patřičným šarmem… A to vše se také do puntíku vyplnilo. Byla to nádherná událost na nádherném místě. To jste si mohli ostatně prohlédnout i na Instastories.

Hlavním cílem zde bylo představení nové vůně MISS DIOR. Její tváří je mnou velmi oblíbená a obdivovaná herečka NATALIE PORTMAN, což bylo pro mne velké plus a o další důvod víc, proč se o tento parfém zajímat. Navíc se mi líbilo celé pojetí a hlavní myšlenka….jde v životě hlavně o lásku? Všichni asi odpovíme “ano”, snad každý ji chce aspoň jednou zažít, cítit a mít….Pro mě to je největší emoční cit. I proto mě tento jejich příběh a propagace dokonale vtáhla. Měla jsem chvílemi i husí kůži :-)

Dior přišel i s krásnou a užitečnou myšlenkou, projektem. Vymysleli náramek DIOR LOVE CHAIN, jehož prostřednictvím můžete i vy přispět na charitativní účely.. Když ovšem odpovíte na otázku – Co byste udělali pro LÁSKU? – Budete-li sdílet s hashtagem diorlovechain, Dior daruje 1$ na charitu @wemovement, se kterou je spojeno i jméno Natali Portman. Celá tato kampaň se velmi dotýká mého srdce a naprosto mě nadchla.

Je to opravdu krásná myšlenka a mě v tu chvíli, když mě byla otázka položena, napadlo …”Já bych udělala to, co by pro mě udělala moje láska…VŠECHNO.”


Mrkněte se na jejich oficiální IG účty, kde najdete i krátká videa, jak na totéž odpovídali známé osobnosti – Rihana, JONNY DEPP, Chiara Ferragni a mnoho dalších. Každý odpovídal jinak… a každý originálně. Určitě stojí za to zapřemýšlet si o tom….

A mě by teď zajímala vaše odpověď ? CO BYSTE UDĚLALI PRO LÁSKU VY?

AND YOU? WHAT WOULD YOU DO FOR LOVE?

 

PS.: Mějte krásnou válecí sobotu. Já nemusím nic :-)))). Mám plný dům babiček, tak si to moc užívám. KISS Vaše Barš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

2 comments

Jana 17.9.2017 at 21:30

Baru,nadherne napsano..musela to byt super akce!!Moc jsem si tuto vuni prala,zatim jsem nezkousela..oslovila vas??Stoji za ozkouseni?Kampan je smysluplna..kazdopadne pro lasku jsem udelala to..ze tu “starou” jsem opustila..te nove jsem dala sanci a nyni jsem nejstastnejsi ve svem zivote,tedy riskovat pro lasku..protoze to za to stoji!!PS:Ten dum plny babicek vam tak preji a zavidim☺

Reply
Lenny 28.9.2017 at 14:30

Tu kampaň miluju ! Vlastně jediná reklama kterou nepřeskakuju když koukám na YTB :D

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.