Home Events EVENTS PARTY

EVENTS PARTY

3.8.2017 2 comments

Během posledních týdnů jsem navštívila pár skvělých eventů a mezi ně patřila bezesporu TOP FASHION PARTY, již pořádala moje kamarádka Zuzana Stráská. Z ostatních zmíním akci představení škály produktů produktů od značky Maria Nila.

Každý event. byl v jiném duchu, ale oba jsem si fakt užila.

Tak začneme eventem, který mi odstartoval den. Ještě před ní jsem si šla protáhnout tělo jógou v hotelu Mandarin a pak přišla ona hlavní událost….:-) Byla nám představena švédská vlasová kosmetika Maria Nila, která je určitě velmi zajímavým produktem na trhu. Za její nejlepší vlastnosti považuji, že je veganská, neobsahuje žádné parabeny ani sulfáty. Dalším plusem je, že nabízí i tzv. „barevné masky“, které se postupně vymývají. MARIA NILA COLOUR REFRESH je jemná a vyživující maska bez permanentních barevných pigmentů. Můžete si jen zvýraznit intenzitu barvy nebo i zcela změnit barvu vlasů. Vydrží 4 – 10 umytí, přičemž se z vlasů vymývá postupně. Výsledek masky závisí na stávající barvě a kvalitě vlasů. Větší intenzitu změny vždy zaznamenají chemicky ošetřené nebo porézní vlasy. Já osobně jsem spokojená s řadou VOLUME!

Po představení této kosmetiky jsme se odebrali na speciální masáž – na terapii…Tento event jsme všichni společně završili veganským občerstvením. Den tentokrát opravdu začal tak trochu jinak, než obvykle :-)

Ještě vsuvka..Mezi oběma zmiňovanými eventy se vešla ještě rychlá návštěva RED SALONU, podruhé jsem podstoupila OLAPLEX kůru. Jsem s ní maximálně spokojená a myslím, že na jemné vlasy bez objemu je to naprostá pecka. Mimochodem, jsem doslova okouzlená z RED SALONU a jejich služeb. Opravdu jsem se cítila jako v jiném světě. Oceňuji tento styl, prostředí a přístup lidí. Určitě zavítejte a zkuste. Stojí to za to. A já ještě doporučuji Katku Muratovou.

A pak další příjemná akce /nebo spíš party/ ve stylu BOHO NOMAD pro TOP FASHION MAGAZÍN….Sešlo se tu tolik známých, bylo zde tolik dobrot, skvělé drinky a hlavně neskutečná atmosféra a také styl, ve kterém se to celé odehrávalo…. Tato akce nemohla dopadnout jinak, než pořádným mejdanem. Mohli jsme se tady zároven krásně nalíčit, učesat, vyzkoušet si zajímavé tance i ochutnat skvělé mexické speciality. Naprosto a přesně můj styl….Bylo to BOHOžský :-). Určitě se s tímto /výše jmenovaným/ časopisem seznamte! Mne tedy mile překvapil.

Vy se můžete pokochat alespoň fotkami, které možná hodně napoví….

Chci moc a moc poděkovat za pozvání, jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit tak skvělých akcí. Byla to šance dozvědět se něco nového, poznat někoho dosud neznámého a zatančit si se zavřenýma očima :-)Snad jsem ji využila pro dobro věci…

Miluju svojí práci :-))))

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS