Home Events Misha Hair B – day

Misha Hair B – day

7.10.2017 0 comment

Už ode mne víte, že dlouhodobě spolupracuji se studiem Misha Hair Studio, že o vlasy se mi stará Misha Čadková, a že jsem tu nadmíru spokojena. Proto bych vás touto cestou chtěla pozvat na jeden výjimečný event. Nadechnutí 10.10. Jde o oslavu 10ti let Misha/hair studia a to ve spojení s nadací Terezy Maxové.

Tato akce je zejména oslavou a společenskou události, ale má zároveň i dobročinný charakter. Z prodeje vstupenek vznikne totiž darovací šek pro nadaci Terezy Maxové.

Tímto počinem se salón Misha dotkne něčeho hodně smysluplného, co dává jejich práci i nový význam, nový rozměr.

Již deset let je salon na tomto světě. A rozhodl se to oslavit spoluprací, která obsahuje smysl, víru a pokoru zároveň.

„Prožili jsme desetiletí plné zážitků a vnímání potřeb zákazníků. Zajímají nás příběhy, do kterých jsme vetkli naše pojetí krásy, designu a umění. Příběhy, ze kterých čerpáme inspiraci. Ale i příběhy, které nás nenechají jen nečinně přihlížet a probudí v nás touhu zapojit se a pomáhat,“ říká Misha Čadková, majitelka Studia Misha/hair/studio – raw beauty a mimo jiné také absolutní vítězka soutěže Kadeřník roku, která svůj salón propojila s Nadací Terezy Maxové.

Místo akce: Hauchgallery v 19:30

Během večera, který je hlavně poděkováním všem stávajícím zákazníkům a partnerům, se představí i zákazníkům novým.

Akce bude v konceptu = welcome dring, pohoštění, jedinečná vlasová show, artisté, živý zpěv, předání šeku Nadaci. Program oživí některé ViP osobností, dojde i na překvapení. Celý večer moderuje příjemná Jolana Voldánová – taktéž jejich zákaznice.

Něco málo o mé Mishe

Majitelka salónu Misha/hair studio – RAW BEAUTY- již 10 let

Je ambasadorku Loreal Professionel, kreativní ředitelku pro HCF – česká sekce L´Oreal
a první a jedinou vítězkou mezinárodní vlasové soutěže v Londýnské Royal Albert Hall. Dále kadeřnicí roku v Hairdressing awards Czech and Slovak a vítězkou v kategorii dámský komerční účes. . Harmonii, lehkost a nadhled v oboru vlasového designu získala díky mnohaletým zkušenostem a lásce k vlasům a módě.

Z jejích úspěchů zmiňme ceny:

nejlepší kadeřník 2015 v HDA CS, nejlepší dámská kolekce Praha 2016 v HDA CS, vítězka v Alternative hair show 2014 jako první Češka a první vítězka ze střední Evropy, cena veřejnosti CS hairdressing awards, několik nominací do finále v kategoriích Czech and Slovak Hairdressing Awards, Color Trophy a v neposlední řadě se stala finalistkou v celosvětové
soutěže v Londýně – Alternative Hair.

Své vášni pro vlasovou tvorbu, profesionálnímu přístupu a vzdělávání se v oboru dává Misha Čadková vyniknout ve vlastních účesových kolekcích. Svůj talent také uplatňuje v autorských kolekcích pro módní přehlídky a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Kadeřnicí je skoro již 20 let ☺)
Pochází z kadeřnické rodiny, kdy tradici začala babička = Marie Jenšíková, která byla ředitelkou kadeřnické podniku do cca roku 1985. Poté v tradici pokračovala její maminka Irena Čadková, která je kadeřnicí již přes 40 let a má svůj salon od roku 1990. Misha Čadková je tedy třetí generací. Bude v ní pokračovat i některý z jejích potomků? Misha je momentálně na ,,pracovní,, mateřské se svým ročním synkem a 4 letou dcerkou.

Kontakt:

Misha/ hair studio – raw beauty

Náměstí Míru 16,Praha 2
00420 777279177
www.mishahairstudio.com

https://www.facebook.com/Mishahairstudio
https://twitter.com/Mishahairstudio
Instagram:mishahairstudio

Budeme se tedy těšit na některé moje čtenáře, kteří přijdou na tuto jedinečnou akci a podpoří i nadaci Terezy Maxové.

PS.: Dneska jsem se vrátila z Verony a jsem tak strašně unavená, že prostě ten článek z Meet Up dohromady nedám….:-(. Přitom jsem plná emocí z tohoto dne. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS