Home BK style How to make my blog BETTER?

How to make my blog BETTER?

1.2.2016 12 comments

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ahojky, vstala jsem dnes s pocitem naprostého chaosu v hlavě. Myšlenka střídá myšlenku a nemůžu se na nic ani pořádně soustředit. Přemýšlím nad blížícím se porodem, do toho mám mraky administrativní práce, která se mi ale vůbec nechce dělat :-(. Současně se mi v hlavě honí, jak ještě zdokonalit blog, co mu nebo vám chybí a jak ho pro ten nový rok trochu pozvednout či inovovat. Nenapadá vás něco?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napište mi do komentářů vaše názory, poznatky, kritiku, prostě cokoliv vás v této souvislosti napadne. A hlavně očekávám taky nějaký skvělý nápad, jak blog vylepšit :-)!

IMG_1274

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pište, co byste právě vy uvítali, aby pro vás byl blog atraktivnějším. Děkuju a budu se těšit na vaše tipy a rady.

CARDIGAN: Free People

SHIRT: H&M

TOP: Vintage

JEANS: H&M

SHOES: Isabel Marant

HAT: Replay

BACKPACK: Doca

PS.: Mějte ten nejpohodovější start do nového týdne. Těším se na vaše TIPS. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

12 comments

Marie Ulvrová 1.2.2016 at 23:24

Dobrý den Báro, bylo by fajn, kdybyste v BK People představovala také osobnosti (neziskový sektor, medicína, věda, akademická půda…), které nejsou vidět ve světle reflektorů, ale jejich práce, zápal pro věc a lidskost posouvají věci kupředu a jsou přínosem pro společnost. A bylo by fajn, dělat s nimi rozhovory na místech, která mají rádi a jsou jim příjemná. Měla bych pro vás tip, abych přesně vysvětlila, jak to myslím. V Praze existuje skvělá parta lidí, kteří založili neziskovou organizaci Mimo domov (www.mimodomov.cz) a vede je a o celý tým a projekty se stará rodačka z Č. Budějovic. Zaměřují se na integraci dětí z dětských domovů do společnosti, dělají to ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Letos slaví deset let a bojují za dobrou věc. Setkala jsem se s nimi u jednoho projektu a bylo to nabíjející. A takových lidí byste našla kolem sebe (a znáte) jistě mnoho. I když je člověk optimista a snaží se šířit radost a pozitivní myšlení, jsou kolem nás (někdy velmi dobře ukrytí či schovaní) lidé s těžkými životními osudy. Musejí bojovat a potýkat se s nepřízní osudu a sami na to nestačí. A nejen o nich, ale i o těch, co jim pomáhají, by se mohl sem tam někdo zmínit. Mějte se moc hezky, opatrujte se a přeji vám krásné dny a hodně radosti a štěstí. Marie Ulvrová, Ostrava

Reply
Kateřina 2.2.2016 at 0:08

Já mám jednu připomínku, kterou jsem si teď dala jako předsevzetí, že budu psát na každý blog na kterém si toho všimnu, bohužel je jich docela dost… Vadí mi že spousta blogů používá jako hlavní písmo font bez české diakritiky (háčky a čárky), u tebe to není moc vidět, přesto to tak ale je. Při použití fontu bez diakritiky se totiž písmena s háčky – například č ř ě atd. automaticky napíšou nějakým jiným fontem. U tebe je to vážně nepatrný rozdíl a sama jsem to dlouho zkoumala, ale zdá se to prostě jiné.. ( čc žz ůu ) Design webu měnit nemusíš, vsadím se že určitě najdeš variantu tvého fontu s diakritikou, nebo nějaký jiný velmi podobný. :)
Káťa

Reply
BKBlog 3.2.2016 at 20:22

Děkuji za super postřeh. Vím, že to tam mám, ale teď nemám nikoho kdo by mi pomohl se stránkami :-(. Až někoho objevím, hned to napravím. Díky

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Nikola R. 2.2.2016 at 8:03

Ahoj Barčo,

napadlo mě, že by se mi třeba líbil post o sportu, sportovní oblečení, rady, tipy..(nemyslím teď, když čekáš Kubíčka:) vím, že jsi už dřív měla článek o sportování, ale chtělo by to víc o sportovním oblečení, aby to člověku fakt slušelo, když jde sportovat.
A mohla by jsi třeba do BK People oslovit pár, který spolu teď v Brně každým dnem budou otvírat umisťovací kavárnu pro kočky Pelíšek, mohlo by to být zajímavý a třeba pomoct…

Reply
Nikol 2.2.2016 at 14:42

Ahoj Baru,
tvůj blog čtu od jeho založení a myslím si, že se blog opravdu posunul jak v kvalitě, tak v obsahu, což se mi na tvém blogu líbí. Asi se musíš zamyslet nad tím, jestli budeš zahrnovat i miminko a články o něm, tím se samozřejmě okruh čtenářek může změnit. Ale jak se tvůj život mění, tak tím se přirozeně bude posouvat i tvůj blog. Každopádně ti přeji moc štěstí v další etapě života a tvůj blog budu i nadále věrně sledovat.

Reply
Lucie 3.2.2016 at 8:53

Ahoj, jakým fotákem prosím fotíš? Krásné fotky :-)

Reply
BKBlog 3.2.2016 at 20:20

Olympus Pen :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
BKBlog 3.2.2016 at 20:23

Ahojky, děkuju za vaše tips a postřehy. Moc si toho vážím.

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Petra 3.2.2016 at 22:19

Ahoj Barus,
Trochu mi vadí, ze se na hlavni strane zobrazuji rovnou cele články. Kdyz si chce clovek přečíst starsi posty je to hrozne zdlouhavé. Nevim jak to popsat, více by mi vyhovovalo, kdyby se zobrazovala jen nadpis a po jeho rozkliknuti cely článek.
Jinak myslim, ze mateřství se stane tvou přirozenou součásti a tak se tu začnou objevovat posty i na toto téma:-)kdyby ne, docela by me to prekvapilo:-))

Reply
saša 5.2.2016 at 12:11

s tím také naprosto souhlasím!! nadpis, fotka, uvod… a pak až po rozkliknutí celý članek…

Reply
Magda 4.2.2016 at 12:30

Ahoj Baru,
souhlasím s prvním komentarem. Zivot není jen záře reflektoru… Jsou opravdu ruzne organizace, ktere potrebuji pomoc. Privitala bych článek o nekom (něčem) jiném. Zivot je i o dětech bez domova, nemocech….

Reply
saša 5.2.2016 at 12:09

ahoj Báro, ja bych navrhovala dávat méně fotek. Vybrat třeba 5-7 těch nejlepších. Když jich je moc, čtenář ztrácí pozornost, už ho to prohlížení tolik nebaví (navíc, když jsou si podobné, jen třeba jinak pohneš s rukou, hlavou, obličejem..). Mám oblíbené bloggerky, které třeba dají jen málo fotek a já si pak každou fotku víc užívám, zkoumám, prohlížím. Když jich dáš padesát, zážitek se velmi devalvuje. Toť můj názor :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.