Home BK style Blog a Reklama…???

Blog a Reklama…???

28.1.2016 17 comments

Ahojky, protože mi na poslední článek kdosi napsal, že obsahuje reklamu – neboli, že tam vidí reklamu na určité produkty, chci se k tomu tady trochu vyjádřit a uvést věci na pravou míru. Řekla jsem si, že je to dobré téma a hned sedla za počítač. Takže – dnes to bude taková menší úvahu o reklamách na blogu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý čtenář, který čte daný blog ( budeme se bavit konkrétně o mém blogu ) si musí položit otázku, proč jej čte, proč na něj chodí… Buď proto, že ho baví moje články, outfity, můj životní styl, zajímají ho věci, které používám a nosím, moje cestování, místa, jež navštěvuji, kam ráda chodím a co doporučuji apod. A to ho baví a je mu to blízké. Pak jsou další, kteří sem přijdou ze zvědavosti. Poslední skupina – HATERS, sem chodí hlavně proto, že je nějakým způsobem irituji, dráždím a snaží se na všem najít něco špatného a podezřelého. Těch mi je líto.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Můj blog jsem já a nikdy bych tu neprezentovala něco, co osobně nepoužívám ( nebo jsem alespoň nevyzkoušela ), nenosím ( I outfity která vidíte jsou z reálného žviota. Nejsou stylizované pouze na fotku na blog – to vše nosím a tak mě můžetei  kdekoliv potkat ), to bych nikdy udělat nedokázala, je to proti mé povaze. Kdo mě čte od začátku, ten to jistě ví a musí cítit, že to je pravda. A vždy o všem napíši to co si myslím.

Na druhou stranu – musíte chápat a i trochu ctít mojí práci. Musíte pochopit, jak blogy fungují. Ano, součástí blogu je i nějaká ta reklama. Firmy dobře ví, že naše sledovanost může být pro určitě cílové skupiny také nejlepším marketingovým nástrojem. A proč bychom se tomu my – blogeři měli bránit? Ba naopak, je to pro nás motivací, nutí nás to více pracovat, přemýšlet, vylepšovat různé designové záležitosti, fotografie, atd. A to vše nás stojí krom času také peníze… a ty někde brát potřebujeme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snažím se držet si svoji úroveň a chci, aby blog byl o mně. Aby byl zkrátka autentický. Nemám problém se zmínit nebo napsat o místech či produktech, jež absolutně nemají s reklamou nic společného. Píšu o nich, protože mě to baví a chci vás s nimi seznámit.

Další věcí ale je /a kdo blogovaní bere vážně, tak to ví /, že nás reklama také živí. A proto zde prezentuji i firmy, které mi za reklamu zaplatí. Jsem ráda, že jsem se s blogem dostala na takovou úroveň, že si můžu dovolit za svoji práci brát peníze. A věřte, stálo mě to nemalé usilí a hodně práce. Takže jsem ráda, že moje činnost má vývoj a jsem dnes v pozici, kdy toho takto mohu využít. Ale pokud je mezi vámi někdo, komu to vadí, tak vám můžu pouze doporučit , nechoďte sem!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám naštěstí i takové skvělé čtenáře, kteří tohle na blogu moc neřeší a věří v mojí upřímnost a doporučení. Ale u posledního článku na téma BABY SHOWER se kdosi ( samozřejmě anonym ) měl potřebu ozvat, že obsahuje reklamu na Bepnthen a Medelu. Ještě to upřesním.. :-) .Bylo tam reklam mnohem více :-). Třeba na úžasnou firmu GREATMOMENTS.cz, která mi tu překrásnou BABY SHOWER uspořádala. A rozhodně si to zasloužila! Stejně tak jsem vám napsala o své svatbě a doporučovala firmy, se kterými jsem nikdy před tím nespolupracovala. Chtěla jsem vám o nich povědět, protože to bylo THE BEST. Jak už jsem řekla, nikdy bych nepsala v superlativech o něčem, co mi nevyhovuje, nenosím, nemám s tím dobrou zkušenost. Moje info se může hodit takovým mým čtenářům, kteří mají stejný pohled na život a rádi by vyzkoušeli opravdu dobré věci, produkty či služby mnou už prověřených firem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nemyslím si, že normálnímu – běžnému čtenáři vadí reklama na blogu. Konečně – reklamy jsou, kam se podíváte. Jenže, bohužel, najde se i pár jedinců, kterým vadí, že něco dostanu jakoby “ZADARMO“. Zkuste to, prosím, brát pozitivně. Vždyť kdybych to neprezentovala, nikdy byste se třeba o mnoha novinkách a zajímavých produktech ani nedozvěděli.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Takže s mojí největší upřímností k vám… ANO, na mém blogu se nacházejí reklamy. Pokud to někomu vadí, má s tím problém, ať se tedy pokusí najít blogy bez ní….Jsou takové? A nezapomeňte – je reklama a reklama….Sama nemám ráda blogy, kde je prvoplánově jen reklama a bloggerka je schopna za jeden gratis šampón vychválit jej do nebe, přičemž ho ani “nepoužila”…

COAT: ZARA

TOP: VINTAGE 

JEANS: H&M :-)

SCARF: Zadig & Voltaire

BOOTS: Paolin Boutique

HANDBAG: Celine

SUNGLASSES: Ray-Ban ( Optique.cz – právě probíhá sleve 20 % )

HAT: MDMA Fashion

PS.: No a co říkáte na outfit? Libí se vám? Ještě vás ty moje těhu – černé kalhoty neomrzely? Ještě to se mnou budete muset chvíli vydržet….Ale brzy jim řeknu BYE BYE. Být v těhotenství kreativní… co se týče oblékání, je pěkná dřina. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS