Home BK People Jitka Nováčková

Jitka Nováčková

10.4.2015 4 comments

Ahojky, dneska malinko pronikneme do světa modelingu a MISS České republiky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V roce 2011 se tenkrát 18 letá Jitka Nováčková stala Českou MISS. Jak s ní šel čas a proč jsem si ji vybrala do BK People…?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud mě čtete už od samého začátku, pak víte, že jsem se už někde zmiňovala o své účasti v soutěži MISS České republiky. Ale takové štěstí jako Jitka jsem neměla – nevyhrála jsem. Pouze jsem se propracovala do finále v roce 2005 ( ježíš to už je let…tenkrát mi bylo 17 let !!:-)). Byla to pro mě ale skvělá zkušenost a díky tomu jsem poznala spousty zajímavých lidí, mezi něž patří určitě i Jitka.

Jsem velmi potěšena, že vás dnes mohu blíže seznámit s touto krásnou, ale i chytrou ambiciózní slečnou, která naši republiku reprezentuje opravdu velmi dobře a můžeme být na ni náležitě hrdí. A poděkovat soutěži Česká MISS, že objevila dnes už velmi úspěšnou modelku, která se prosadila nejen na naší scéně, ale i ve světě.

Jitku znám už pár let z různých společenských akcí, ale hlavně se pravidelně potkáváme na beneficích pro Bazalku, kterou obě podporujeme. Jitka mi byla vždy hodně blízká…Hlavně svým milým a vstřícným chováním. Není jen překrásná – a s věkem se ta krása u ní stupňuje ( doslova na ní můžu oči nechat….a to upřednostňuji spíše tmavší tipy ) – ale je i strašně milá, skromná a pokorná. Těchto vlastností si na člověku velmi vážím…..a v Jitčině oboru to tak časté nebývá.

Je vždy důležité zůstat nohama pevně na zemi – a to i ve chvíli, kdy se vám život obrací o 180 stupňů. Ne každý to dokáže. Ale Jitce se to naštěstí podařilo.

Pokora a skromnost v chování jsou v životě velmi důležité a zásadní vlastnosti. Těch si u každého člověka všímám, ty hledám a oceňuji.

Jitka je navíc dívka velmi pracovitá a ambiciózní. A to je další podstatnou podmínkou pro rozvoj budoucí kariéry, bez níž by se takto nedokázala prosadit. Já pevně věřím, že se jí díky těmto skvělým vlastnostem bude svět stále více otevírat.

Jitka ale ve světě zaznamenala už řadu úspěchů, byla mnohokrát výborně oceněna. V budoucnu určitě získá hodně dalších skvělých pracovních příležitostí a určitě o ní ještě mnohokrát uslyšíme. Držím všechny palce, Jituš!!! Jak jistě víte, v životě dostaneme každý alespoň jednu příležitost něco změnit, udělat si život lepší, naplněnější. Někdo ji uchopí za pačesy a někdo – ten pohodlnější – to vzdá. Jitka se nevzdala a bojovala i přes nelehké období, které jí připravila média. Teď na sebe může být náležitě pyšná a sebejistě jít dál.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

INTERVIEW

1. Jak by ses představila čtenářům BK Blogu?

Jmenuji se Jitka Nováčková, narodila jsem se v Českých Budějovicích, je mi 22 let a studuji v Praze. Po výhře v České Miss jsem se ve svých osmnácti letech do Prahy přestěhovala natrvalo. Věnuji se modelingu, natáčení reklam a online marketingu ve firmě H1.cz.

2. BEAUTY – Jak pečuješ o svojí plet‘? Jakou používáš kosmetiku, parfém a jak relaxuješ?

Střídám to. Myslím, že platí, že pleť i vlasy potřebují občas změnu, aby se jim dostalo všech potřebných látek. Parfém mám Ralph Lauren- Ralph a Hermés – Sur le Toit. Nejlépe relaxuji u kadeřníka, miluji Red salon v Praze. Při každé návštěvě dostanete masáž zad a rukou, dvojitá relaxace v jednom :-).

3. SPORT/HEALTH – Jak se udržuješ v kondici? Oblíbený sport, účinná dieta a nějaká zdravá vychytávka?

To je těžká otázka, většinou záleží, jak jsem na tom časově. Když mám čas, tak kombinuji posilovnu a hodiny jógy a v létě prokládám jízdou na bruslích. Když není čas, tak se odbývám, nezbývá mi už moc energie. Diety jsou hloupost. Buď člověk změní svůj životní styl natrvalo, nebo se bude celý život potýkat s jo-jo efekty.

4. GASTRO – Jaká je tvoje oblíbená kuchyně ? Vaříš ráda? Tvůj gastronomický zážitek na který nemůžeš zapomenout? Tvoje tipy na oblíbené restaurace?

Miluji vaření. Doma mám stálou zásobu základních surovin, tak můžu pak libovolně kombinovat a vymýšlet, to mě baví. Nejraději mám thajskou kuchyň, ale tu si raději dopřeji v restauraci. Miluji SaSaZu v Praze.

5. STYLE – Co si vybavíš pod slovem styl? Tvůj nejoblíbenější návrhář? Kde ráda nakupuješ, obchody u nás, ve světě, online obchody a jak by si popsala svůj styl? Na čem ulítáváš?

Styl je pro mě životní přístup a kreativita zároveň. Můj nejoblíbenější návrhář ( a zároveň stylista) je samozřejmě Lukáš Macháček, o kterém jsi také blogovala. Připravuje mě na každou akci, nedám na něj dopustit. Ulítávám na botách a jako správná ženská na slevách. Dokážu si potom bohužel nakoupit i věci, které nikdy neunosím :-).

6. TRAVEL – Jaký máš vztah k cestování? Máš oblíbené místo, město a nějakou vysněnou destinaci? Kam nám doporučíš určitě vycestovat?

Neznám nikoho, kdo by nerad cestoval. Je to pro mě relax. Často mám s cestováním spojenou práci, což je ideální kombinace, protože neumím jen tak vypnout a nic nedělat. Strašně se mi líbilo na Miami, v Istanbulu, Mexiku. Naopak New York, ve kterém jsem byla dva měsíce, mě paradoxně tolik neohromil.

7. Prozradíš nám na sebe nějakou osobní věc?

Jsem perfekcionalista a jsem strašně náročná. Na okolí, ale hlavně na sebe, není to se mnou jednoduché.

8. Jaký je tvůj životní sen? Co tě v životě nejvíce inspiruje?

Můj životní sen je mít šťastnou a zdravou rodinu. Ráda bych dělala práci, která mě naplňuje a baví, jako je tomu doposud. A co mě inspiruje? Nemám konkrétní příklad, jsou to lidé kolem mě, události.

9. Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O – You only live once ( žiješ jen jednou)

Musela jsem se těď začít smát. Vybavuji si totiž mojí babičku, která při každém servírování superkalorických dezertů opakuje: „Ale jen si dej! Žijeme jen jednou!“

10. Co by si vzkázala čtenářům BK Blogu ?

Aby se nechávali inspirovat (nejlépe samozřejmě tvým blogem) a užívali si každého dne.

IMG_6129

Jituš, přeji ti v životě jen samé štěstí. Ať se ti plní všechny tvoje sny, ať v modelingové kariéře stále stoupáš a rozkvétáš. Ode mne máš velkou podporu a myslím, že i od spousty mých čtenářů a tvých fanoušků

Pokud budete chtít Jitčinu cestu vzhůru sledovat, nakouknout do jejího života a světa modelingu, být jí přátelskou oporou, můžete sledovat vše na Facebooku a Instagramu. Tak jí budete nablízku během cest světem i životem…Tak to je další zajímavý člověk pro vaši inspiraci!!!

Sweatshirt: LUKAŠ MACHÁČEK

Jeans: Chatty

Handbag: Dior

Shoes: Salvatore Ferragamo

Sungalsses: D&G

Earrings: Swarovski

PS.: Dneska je tak krásně. Pořádně si tento den a večer užijte!!! Vlastně  si užijte celý víkend, týden, rok a hlavně celý život :-). Doufám, že jsem vám tento slunečný den ještě trochu okořenila…Vidíme se v neděli. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS