Home BK People Dita Rakosníková

Dita Rakosníková

10.12.2014 30 comments

Ahojky, tak už je to tady a první zahajovací příspěvek do BK PEOPLE je na světě. Jsem velmi šťastná, že vám mohu jako první osobnost mého blogu představit DITU RÁKOSNÍKOVOU.

Je to jedna z nejvíce inspirativních osobností z mého okolí. A to v mnoha směrech. Stojí za zmínku popsat vám, jak se naše cesty střetly. Pak možná pochopíte, proč je pro mě velkou INSPIRACÍ právě Dita:-).

Ditu znám od doby, kdy začala chodit s kamarádem mého manžela. Bude to tedy zhruba tři roky. Potkávaly jsme se na akcích našich společných přátel. Takže za naše seznámení mohu poděkovat našim CHLAPCŮM…Ale kamarádky se z nás staly jen a jen díky nám samotným. A nebudete tomu věřit, bylo to kvůli pracovní nabídce.

Minulý rok v zimě mě Dita oslovila s nabídkou zajímavého businessu a tím to všechno začalo…:-). Byla jsem zrovna ve fázi tápání a hledala nějakou pracovní příležitost. Naštěstí přišla Dita s něčím, co mě následně hodně změnilo život. A jsem chytla příležitost za pačesy.

Jednalo se o práci v oboru marketing. Musela jsem se naučit spousty věcí…Mezi ně patřila komunikace s lidmi i prodejní dovednosti. Vedla jsem velké porady pro mnoho účastníků. JÁÁÁ, která se velmi stydím mluvit před lidmi. ( V 17 letech jsem byla na soutěži Miss a měla jsem říct z paměti dvě věty, učila jsem se je snad celou noc a nakonec jsem je z té trémy stejně zmotala). Poznala jsem spousty zajímavých lidí, kteří mě poslouchali a potřebovali ode mne poradit. Byla to velká škola, která mi dala novou životní zkušenost. A té by se mi bez Dity nikdy nedostalo.

Dita to dotáhla v životě hodně daleko, ale jak se dostala až na vrchol ve svém oboru…? Začalo to už na Vysoké ekonomické škole v Praze. Když při studiu začala radit studentům s finančním poradenstvím. Pamatuji si jak mi vyprávěla:“ Já jsem také začínala těžce. Nevěděla jsem, kde začít, koho oslovit a nutně jsem potřebovala získat klienta. Nezbylo mi nic jiného, než se vydat mezi cizí lidi, oslovit jednoho neznámého pána a poprosit ho, jestli mu můžu udělat analýzu. Pán mi tu šanci dal. Schůzka byla úspěšná, poskytl mi i doporučení na další potencionální klienty“. Tak to byl Ditin start. Její kariéra pak rostla rychlostí blesku. Už v roce 2007, v necelých pětadvaceti letech, byla jmenována na první ředitelskou pozici. Již měsíc poté se stala inženýrkou a oblastní ředitelkou OVB. No a už v roce 2010 roce se stala zemskou ředitelkou. Ted’ je z ní dospělá půvabná žena, která si opravdu vše vydřela. Může se pyšnit mnoha úspěchy. Ve finančním poradenství to dotáhla až na ten nejvyšší vrchol.

Řekla bych, že nemáme společného jen podnikatelského ducha, ale také lásku k módě, jídlu a obě jsme čerstvě PANÍ ( já teda už trochu déle, ale cítím se stále čerstvě). Její manžel je spolumajitelem několika skvělých restaurací v Praze, do kterých stojí za to zavítat. Jestli jste gurmáni jako my dvě, tak doslova MUSÍTE. Dita má také velmi vytříbený vkus a opravdu krásný styl, který se mi velmi líbí.

Setkaly jsme se dva dny před spuštěním BK PEOPLE v La Bistroteka, kde jsme probíraly naše holčičí věci. A samozřejmě i nějaký ten business. Seznámila jsem Dituš se svým nápadem – novinkou na blogu – a hned po obídku jsme šly fotit. I když se trochu bránila, že prý není „vystajlovaná“ na focení. Ale já se nedala. Přesně tento outfit mi k ní neskutečně sedí . Krásný, sexy, elegantní a velmi stylový. Dokonalá kombinace pohodové, půvabné, charismatické a sexy ženy, která dokázala velké věci. A určitě patří mezi BUSINESS Women.

Posuďte sami… co se vám vybaví, když se na ní podíváte?

Ditu považuji za velmi inteligentní dámu, která bude mít v životě stále velké ambice a nikdy se nesmíří s málem. Na co sáhne, to “promění ve zlato”. Myslím tím hlavně její pracovní úspěchy.  Svým postojem k životu i práci mě neskutečně motivovala a velmi k ní vzhlížím. Ráda bych v životě dosáhla podobných úspěchů. Třeba se mi to podaří i díky mému blogu…Kdo ví? :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dita o své práci řekla : „Je to životní styl a mě to hrozně baví,”. A já s ní souhlasím. Pokud děláte, co vás baví, co vás naplňuje a dává vám to smysl, vždy máte velkou šanci uspět…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_7205_Fotor_Collage  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

INTERVIEW

1. Jak by ses představila čtenářům BK Blogu?

Ahoj, já jsem Dita :-).

2. BEAUTY – Jak pečuješ o svojí plet‘? Jakou používáš kosmetiku, parfém a jak relaxuješ?

Mám štěstí, že mám bezproblémovou, opravdu dobrou pleť, takže mně funguje téměř jakýkoli krém. Přesto se rozmazluji kosmetikou La mer, jednou měsíčně chodím na kosmetiku a taky mám hodně poctivý pitný režim, tak nevím, jestli třeba kvalita mojí pleti může souviset i s nějakou „vnitřní hydratací“…? Největší relax a pohodičku prožívám u dobré večeře s lidmi, které mám ráda a dobrého vína.

3. SPORT/HEALTH – Jak se udržuješ v kondici? Oblíbený sport, účinná dieta a nějaká zdravá vychytávka?

Chodím třikrát týdně do fitka s trenérem, v létě občas běhám venku…ale zcela otevřeně, hlavním motivem je udržet se v „relativním zpevnění“, nadšení ze sportu jako takového je velmi druhotné :-). 

Spíše než diet, říkám tomu- stravovacích režimů, jsem vyzkoušela nemálo :-). Hledala jsem dlouho, co mi bude nejvíc sedět…Byla jsem chvíli dokonce na dnes modní raw stravě, bylo mi blízké paleo, měla jsem období, kdy mi vyhovovalo jíst 2krát denně, byl i čas, kdy jsem “rozbíhala metabolismus“ sedmi jídly denně. Dodnes Ti nejsem schopná říct, co je vlastně podle mě to nej, protože u žádného striktního řežimu nevydržím, potěšení z jídla a chvíle ve výborných restauracích nebo vaření doma jsou pro mě ještě „nad“ vůlí, držet se přísně zásad jakéhokoli výživového směru, byť mi třeba dává logiku a věřím mu.

4. GASTRO – Jaká je tvoje oblíbená kuchyně ? Vaříš ráda? Tvůj gastronomický zážitek na který nemůžeš zapomenout? Tvoje tipy na oblíbené restaurace?

Jé, „moje“ téma! Stejně jako Ty, Barunko, jsem milovník všeho, co je k snědku a je to vyjímečně dobré. Zatím jsem neobjevila kuchyni, na které bych si nepochutnala, bylo-li jídlo připraveno dobře, poctivě. Kdybych byla nucena vybrat jednu kuchyni, na které bych měla dlouhodobě zůstat, zvolila bych italskou! Ta se mi jen tak nepřejí. A tím pomalu navazuji na moje nejoblíbenější restaurace v Praze : italská La Finestra  je mojí “topkou“ nejen z důvodu, že je to místo, kde jsme se s mým manželem seznámili, on jako majitel, já jako host, ale také se snahou největší objektivity tvrdím, že je to špička mezi restauracemi v Praze, o čemž svědčí konstantní  plná zabookovanost restaurace sedm dnů v týdnu. V Praze také s manželem chodíme rádi do Alcronu, Kaliny, La Verandy, s kamarádkami nejraděj do La Bottegy, Cafe de Paris, někdy máme chuť na Asii, tak pak do Sasazu. O víkendech často a rádi vaříme doma, třeba i s přáteli, kteří mají stejně pozitivní vztah k jídlu.

5. STYLE – Co si vybavíš pod slovem styl? Tvůj nejoblíbenější návrhář? Kde ráda nakupuješ, obchody u nás, ve světě, online obchody a jak by si popsala svůj styl? Na čem ulítáváš?

Styl je pro mě něco jako osobní vyjádření se navenek prostřednictvím oblečení, postoj.  V tomto mám nejraději Londýn pro jeho obrovskou rozmanitost, ležérnost, lehkost a odvahu vyjádřit se! Tam také nejraděj a nejčastěji nakupuju, snažím se tam být několikrát do roka a vždycky je z toho prima výlet. Shopping, super jídlo, když člověk ví, kam jít….A tam prolítnu všechno, od Top Shopu po Top návrháře :-). Selfridges, Regent Street, New Bond Street, Carnaby ,…tady jsem v ráji! Vždycky musím minimálně jednou na super Aromatic crispy duck with pancakes do Chine town, naposled mě také uchvátila jedna z restaurací Gordona Ramsayho, taky Social v Pollen Street, užasný rychlý oběd  je ve Food Corner na Regent Street-Tibits. Ale zpět ke stylu a k Tvým otázkám! Kde nakupuju u nás?…no, moc  nejsem zvyklá tady nakupovat, nevím kam….spíš opravdu vyjedu a vezmu to intenzivně :-).

Online shopping jsem se pořádně ještě nenaučila, chci si sáhnout na materiál, vidět věc na sobě. Vím, že se dá při online nákupech věc obratem vrátit, když nesedí, ale to je pro mě už úkon navíc, který mi pohodlí online nákupů zase vezme.

Své „ulítávání na něčem“ nejsem schopná specifikovat, protože když jsem se nad tím teď zamyslela, představila si svou šatnu, musím učinit doznání, že podle toho asi na všem :-).

A můj styl? Asi neznám přesnou terminologii, abych se dokázala zařadit do nějaké šuplíčku. Musím se zeptat, jak se vlastně jmenuje to, jak se oblékám velké odbornice Barunky Kotalíkové :-).

6. TRAVEL – Jaký máš vztah k cestování? Máš oblíbené místo, město a nějakou vysněnou destinaci? Kam nám doporučíš určitě vycestovat?

Můj miláček je Londýn. A vůbec města. Baví mě víc než dovolená u moře. Kdykoli jedu k moři, je mi za mě až trapné, že do něj stejně skoro nevlezu, nebaví mě ani moc písek, tak zcela nevděčně ležím stejně na lehátku a betonu u bazénu nebo zajedu do města :-).

Manžel ze mě udělal milovnici Italie tím, jak mi každý rok ukazuje její nádherná místa. Nejkouzelnější místa jsou pro mě v Toskánsku! A do top výběru dám určitě i New York., tam je mi vždycky super!

7. Prozradíš nám na sebe nějakou osobní věc? 

Ano :-). mám doslova debilní zlozvyk jíst pozdě v noci, velmi špatně usínám s prázdným (rozuměj právě nenacpaným) žaludkem(on není prázdný, poslední nášup měl třeba v 9pm! :-)

Mám talent na to si najít a udržet ty moc fajn lidi kolem sebe a mojí nejpozitivnější a zárověň jednou z nejvíc negativních, život mi komplikujících vlastností je, že umím odpouštět.

8. Jaký je tvůj životní sen? Co tě nejvíc v životě inspiruje?

Mým snem je zvládnout život  i se všemi nástrahami a událostmi s pozitivní myslí.

Inspiruje mě a myslím si i nás všechny, aniž si to na vědomé úrovni uvědomujeme, úplně všechno kolem nás, lidé, události, počasí, prostředí, i to, co vědomě nezavnímáme.

9. Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O – You only live once 

Synonymum, kde se říká, že člověk na smrtelné posteli lituje jen těch věcí, které v životě neudělal.

10. Co bys vzkázala čtenářům BK Blogu ?

Krásny den, mějte se rádi a čtěte blog Barunky!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dituško, chci ti velmi poděkovat za tvoje milé, informativní, zajímavé, upřímné, srdečné a inspirativní odpovědi… Jsi první v  BK People!!! Dojala jsi mě k slzám štěstí, jak mě tento rozhovor a post celkově překvapil. Děkuji, že sis udělala čas a představila se mým čtenářům, kteří díky tomuto projektu mohli poznat jednu z VELKÝCH osobností v mém blízkém okolí. Jsi pro mě velkou inspirací a zároveň motivací v životě bojovat a jít si za svými sny. Děkuji, že jsi mě naučila spousty věcí a jsi mým přítelem. Velmi si tě vážím. KISS Tvoje Baruš

Možná je vám tento pán povědomý… ANO je to spolumajitel restaurace LA BISTROTEKA Riccardo Lucque. Vzhledem k tomu, že je to Ditin kamarád a pozoroval nás, co před jeho restaurací vytváříme, tak jsme neváhaly a přizvaly ho k focení. Třeba se  také Riccardo jednou objeví v BK PEOPLE..:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Coat:Balmain  ( from London )

Trousers: Calzedonia 

Shoes: Christian Louboutin

Handbag: Hermes ( Birkin Bag )

Rings: Dimond from Dubai ( local brand ) / Top Shop

PS.: Tak máme za sebou premiéru BK PEOPLE. Byla to fuška, ale podle mě se to povedlo na jedničku :-). Ježiši já jsem nervózní, dojatá a plná očekávání. Tak co, líbí????? Pište, komentujte, sdílejte, lajkujte a promluvte, jaké z toho máte pocity.. :-) JÁ NAD OČEKÁVÁNÍ. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

Print

RECENT POSTS

30 comments

Katka 10.12.2014 at 20:22

Me se to moc libi. Jen bych uvitala vic detailu, vic o zivote,… Jake to je byt uspesna, jake byly zacatky… Po tom celem clanku mam strasnou furu otazek :)

Reply
Dana Dohnalova 9.1.2015 at 22:36

To je úplně skvělý projekt. Baru je super, že nás můžeš inspirovat i lidmi co jsou mezi námi. Moc ti fandím. Chtěla bych být jedou také úspěšná, jak paní Dita. Mrzí mě avšak, jak se někteří lidé neumí smířit s úspěchem druhých. Kdyby si tak místo toho něco vzali a brali to jako motivaci. To je český svět. Hlavně být co nejvíc nenápadná…Moc ti fandím.

Reply
Katy Mama LIVE 10.12.2014 at 20:23

Baru, skvělý start, je dojemné, jak se máte rády, jak se obohacujete! Mít za přítelkyně “vellké” ženy je to nej:-D Držím palce s BK People!

Reply
Olschooler 10.12.2014 at 20:47

AHOJKY!!!

I WANT YOU NOT TO WRITE ANY MORE POSTS BECAUSE YOUR WRITING STYLE MAKES ME SICK.

KISS YOUR GRAMMAR NAZI.

Reply
DITA 11.12.2014 at 11:02

Milá Barunko,
sleduji tvůj blog relativně často, fandím ti, považuji tě za krásnou holku na svůj věk s velmi vytříbeným vkusem a skoro vše, co na svém blogu prezentuješ, se mi líbí.
Byla jsem zvědavá, koho nám představíš jako první. čekala jsem tvou krásnou lady maminku nebo tvého mužného manžela :-))
Představila jsi Ditu, moji jmenovkyni, se kterou jsem se setkala osobně a zanechalo to ve mně hluboké morální rány a znechucení.
V Praze jsem několik let pracovala ve společnosti, která vyučovala a školila manažerské dovednosti. Školili jsme i co je v pořádku a co je tzv. přes čáru v jednání s lidmi a co je morální a co nemorální ve vztahu, jak přimět své okolí, aby udělalo, co se po něm chce.
Tato Dita je predátorka a manipulátorka nejtěžšího kalibru a nejhrubšího zrna. Její úspěch je dán její bezpáteřností, ostrými lokty a nulovým morálním soucitem. Pracuje ve finančních službách a při získávání klienta se neštítí použít psychické a citové manipulování. Pro ni pan Novák s rakovinou není pan Novák, ale pan 20.823Kč (bohužel bude jen na Tiffanyho a jen ve stříbře).
Zatímco ona nosí nejluxusnější kousky oblečení, mnoho lidí, kteří věřili, že Ditě na nich záleží a chce jim dobře poradit jak se stát bohatší úspěšnější šťastnější, nemají ani na dárky k Vánocům.
Prosím, nechtěj být jako ona. Je mi upřímně líto toho milého, sympatického a skromně působícího muže, co si ji vzal.
A její a outfit?
Je oblečená, jako Kim Kardashian, když byla v Praze. V jejím podání působí poněkud lacině. Kabát je menší než je třeba, velmi se pne v oblasti břicha, kalhoty mají špatnou délku i střih a přestože očekávám u této dámy, že jsou z kůže, svou lesklostí a krčením nahrávají umělotině. A Birkin bag? nikdy jsem po ní netoužila a teď s jistotou vím, že ji nechci.

Baruško, buď naše Baruš, nestaň se predátorkou.

Reply
Anonymous 15.7.2015 at 10:34

Bohuzel vypadá jak od kolotoče mohla by napsat průvodce nóbl restauraci po Praze a Barus se zapomněla zeptat Ditus co ji říká slovo charita a morálka nepochopilia jsem na čem to vůbec vydělala tolik peněz a ruku na srdce muže byt tahle žena inspiraci pro někoho kdo ma rad lidi ?

Reply
Verča 11.12.2014 at 11:45

Ahoj Baruš!

You only live ones?
Na gramatické a stylistické peklo jsme na Tvém blogu již zvyklí, patří k jeho koloritu a byla by to tu bez něj pěkná nuda. Alespoň své oblíbené motto by ses však mohla naučit psát bez chyb.

A s tím CAPS LOCKEM také opatrně, všeho moc škodí…

Třikrát zdar všem kočičkám s vytříbeným vkusem ;-))

Reply
BKBLog 11.12.2014 at 12:01

Ahoj Verčo,

jestli je to pro tebe gramatické peklo a stále se ti blog líbí a ještě ho čteš, tak mě to těší. Je možné, že chyby, překlepy tam někdy jsou. A to mě pak samozřejmě mrzí… Děkuji, že mám čtenáře jako jsi ty a rádi mě na to upozorní!!

Měj se krásně

BKBlog WITH LOVE

Reply
Dita 11.12.2014 at 17:29

Dito
Já osobně paní Ditu neznám, ale v podobném odvětví dělám a vím, jak je to nesmírně těžká práce. Nikdo si nedokáže představit jakou člověk musí mít výdrž, co vše musí objetovat, jak se vzdělávat atd. To že je někdo predátor, je ambiciózní, má cíle a jde si za svým, at’ to stojí co to sotjí, vás vynese vždy na ty místa, kde právě asi paní Dita je. Všichni největší podnikatelé tam právě kvůli těmto aspektům jsou. To že na vás někdo zapůsobil takto po jednom setkání je možná trochu přehnané. mějte se

Reply
BKBlog 11.12.2014 at 17:41

Ahoj Katy a Katko :-)

Jsem velmi ráda, že se vám první BK PEOPLE příspěvek líbí. Moc mě těší, že to má pozitvní ohlasy :-).
Katko, jestli máš jakékoliv otázky, tak mi je napiš a rády ti s Ditou odpovíme :-). Její začátky se dočteš v šestém odstavci…Snažily jsme, aby to bylo co nejvíce informativní. Je však jasné, že člověka může napdnout spoustu dalších otázek. A od toho jsem tady pro vás JÁ.

WITH LOVE BKBlog

Reply
DITA 11.12.2014 at 18:14

Milá zastánkyně Dity Rákosníkové,
opravdu nevím, kolik toho musela objetovat, ale umím si představit, kolik toho musela obětovat. A to, že jsem se s ní setkala pouze jednou, víte nejlépe asi vy sama :-D

Reply
Dita R 11.12.2014 at 19:09

Milá Marianko,Adri, Ino, Jani, Zdeni, Moni, Zuzko a další čtenáři, děkuji za sebe i Barunku za všechny vzkazky tady na blogu i na FB, kde jsem Vám už reagovala do zpráv.
Milá Dito, až dosáhnete podobného úspěchu jako já, upřímně bez závisti a imaginárních nařčení Vám pogratuluji, do té doby Vám přeji hezké dny a hodně síly s vyrovnáváním se s úspěchy jiných :-)

Reply
BKBlog 11.12.2014 at 19:58

Ahojky Dito,

velmi mě těší, že sleduješ můj blog, máš ho ráda a líbí se ti. Maminku jsem opravdu nechtěla prvoplánově dát na premiéru BK People, protože mám v plánu jí tento příspěvek věnovat k narozeninám. Ona je pro mě v životě ta největší INSPIRCE a zaslouží si speciál. Ted’ jsem ale vyzradila narozeninové překvapení :-) !!.

Člověka, kterého jsi tady popisovala, vůbec neznám… Opravdu mám s Ditou jiné zkušenosti. Myslím si ale, že používat až takto velmi negativní slova, není právě nejvhodnější. Opravdu nemůžu souhlasit s tvým komentářem. Díky němu ale mohou vznikat tyto zajímavé výměny názorů, což není na škodu. Lidé se tak vzájemně obohacují a nutí k přemýšlení :-).

A ke slovu predátor…….Jsem přesvědčena, že to je hodně silné a negativní slovo, které bych s Ditou rozhodně nespojovala. Abyste v jejím odvětví dokázala to, co ona a ještě tam vydržela tak dlouho, potřebujete být ambiciózní, cílevědomá a musíte mít i trochu dravce v těle. Někdo ho má, někdo ne. A snad je to dobře. Každý jsme přece jiný a každý máme talent na něco jiného.

K jejímu muži, řeknu pouze jedno. Jsou velmi šťastní, zamilovaní a pan manžel je nadmíru spokojený.

Kdybys měla možnost Ditu poznat blíž, jako já, určitě bys tento názor změnila.

Nikdy nebudu jako ona, protože já jsem já a vždy budu originál :-).

BKBlog WITH LOVE

Reply
Monika 11.12.2014 at 23:40

Ahojky,
nemůžu nereagovat na koment paní/slečny Dity.
Ditušku znám ze střední školy, byly jsme spolužačky. Byť již je to poněkud “hluboká” minulost, i přes to si dovolím jen zběžně vykreslit Ditku, jak si ji pamatuji. Nikdy nepatřila mezi dítka, která by nějak strádala, spíše naopak. Nikdy, a to zdůrazňuji, nám to nijak nedávala znát! Byla vždy příjemná, kamarádská, usměvavá…..zkrátka si ji člověk musel zamilovat, pokud nebyl oslepen paní Závistí! Bohužel jich nebylo málo, hlavně ze strany ženského pokolení, a Dita si to určitě uvědomovala, v tomto to neměla lehké. I já jí záviděla, ale naštěstí tou správnou kamarádskou mírou, ano, opravdu to jde:))). Proto nějak nemohu uvěřit tomu, co tady, Dito, píšete, a jsem z toho celkem šokovaná, poněvadž mi to na ni opravdu nesedí. Neznám Ditu z pozice pracovní, ale ukažte mi vysoce postaveného manažera, ředitele, jenž ve své funkci nemá ostré lokty. K těmto profesím to zkrátka patří! Avšak nemohu uvěřit, že by Dita měla být bezpáteřní člověk, jak ji zde popisujete. Nevím, pamatuji si ji jinak. S Ditou jsme byly v kontaktu, když už i byla na velmi vysokém postu v OVB. Kdyby taková byla, domnívám se, že by si na nějaké kamarádky ze školy ani nevzpomněla, vždyť je úplně “jinde”…nejspíš je to z mé strany značně zjednodušené, když nejsme v každodenním kontaktu a do jejího života nepatřím, ale zkrátka mám za to, že je Dita hodným člověkem, čiší to z ní…..možná se velmi mýlím….. myslím, že ne:)…
Jinak,Barčo, moc hezky napsaný článek, je úžasné mít takovou kamarádku, jež si váží lidí a dává jim to tak pěkně znát:)! Dita může být ráda, že tě má:)…

Reply
DITA 12.12.2014 at 8:15

Opravdu by bylo nejjednodušší si říct, že důvod, proč jsem se k Ditě Rákosníkové vyjádřila, je závist. Ale není to tak, Barunko, ty to víš.
Jediný důvod je lidský. Třeba moje negace udělá z “nátlakové prodejkyně hrnců” (to je nejvýstižnější název jejího chování, které na mě aplikovala) lepšího člověka.
Děkuji, že jsem měla možnost se vyjádřit, tížilo mě to velmi dlouho, hlavně kvůli lidem, kteří jejímu nátlaku podlehli.

Reply
Zuzka O 12.12.2014 at 14:13

Ahojky Barunko a Dito,

je mi velkou cti poznat diky tvemu skvelemu projektu, tak zajimaveho cloveka. Moc hezky a mili rozhovor. Krasne fotecky. Vypadate, jak sestry. Moc se mi libi Dity kabatek a kabelka. O Birkince se mi zda uz peknou radku let. Moc se tesim na dalsiho inspirativniho cloveka.
Co se tyce tve gramatiky a stylu psani. Styl mas krasny, mili, uprimny a volny. Pises blog ne do Hospodarek. Ja jsem opravdu, zadne chyby ted nenasla a hlavne i kdyby ti neco nekde ulitlo, tak je to lidske. Blog ctu cca 3 mesice, kvuli tobe a inspiraci. Ne jestli tam mas chyby. Blogy jsou od toho, aby delaly radost a inspirovaly.
Mej se a hodne sil!

Reply
Anonymous 12.12.2014 at 16:43

Barunko, jsi krásná, neskutečně sympatická, máš charisma a žiješ si svůj sen. To je, myslím si, soubor věcí, které dokáží pohnout žlučí zapšklým paním a slečnám, která toto štěstí nemají, zato měly ve 2.B o dvě gramatické chyby méně v diktátu:-) Pokud je sepsutí cizí práce útěchou pro zakomplexované tvůrkyně některých komentů, budiž jim to tedy útěchou, je to to jediné a zřejmě poslední, na co se asi ve svém bohatém bytí zmohou. Má-li člověk štastný naplněný život, proč ztrácí svůj krásný čas hledáním chyb na jiné práci? Hádám, že přejícnost, láskyplnost a životní naplněnost v tom hrají roli jen minimální :-)
Přeji Ti jen to nej a oceňuji tvoji práci, čiší z toho nadšení a nakopává mně!

Reply
Anonymous 12.12.2014 at 18:12

Pochlebování a poplácávání po zádech ještě nikoho nikam neposunulo.
Zde netřeba chyby hledat, samy bijí do očí a není jich málo. Sledování blogu se nevylučuje s tím, že na něj mohu mít nějaký názor, který nutně nemusí být zcela pozitivní. Klidně to nazývejte zapšklostí a zakomplexovaností ;-)
Ráda se podívám na outfit, ale např. neustálé hlášky typu “JÁÁÁÁ”, jsou dle mého názoru trochu přes čáru.
Pokud se někdo veřejně prezentuje, měl by dbát na nějakou úroveň a kvalitu, aby nedělal ostudu sobě i svým blízkým. Toť vše.

Reply
Marie 12.12.2014 at 20:12

Milá paní anonymní, Vy jste zřejmě světovou odbonicí přes osobní růst, když tvrdíte, že pochvala a povzbuzení, Vy to hanlivě nazýváte “pochlebování, poplácávání po zádech” NIKDY NIKOHO NIKAM NEPOSUNULO!!!! Kolik úspěšných, manažerů a lídrů jste vychovala, když tohle tvrdíte??
Hádám asi proto, že Vás asi mnohokrát v životě nebylo pochválit za co… Protože jinak by jste věděla, že pozitivní motivace a přejícná pochvala od srdce může člověka opravdu posunout. Je mi líto, že se Vám jich evidentně v životě moc nedostalo.
Prosím ještě pro upřesnění, ve kterém zákoně je upraveno, že člověk , co se veřejně prezentuje “má dbát!!!” na kvalitu a úroveň a také zároveň prosím o definici kvality a úrovně. Pro mě třeba nemá úroveň Váš -ano zapšklý-komentář, ale nedovolila bych si Vás konfrontovat tím, že jste ostuda pro Vaše okolí.

Reply
Lucie 12.12.2014 at 21:18

Jak tak ctu ty komentare, tak jsem cim dal radsi, ze nemam blog v cestine. Tak hnusne a zapskle komentare jsem uz hodne dlouho necetla a prijde mi, ze je to opravdu ceska vysada. Nektere damy si nevidi do pusy a misto toho, aby delaly neco se svym vlastnim zivotem, tak kritizuji druhe. Pekny prispevek Baru, jen tak dal, moc se tesim na dalsi clanky tohoto typu a hlavne na ten o tvoji mamce.

Reply
Kačka 13.12.2014 at 21:38

Blog se mi prvně zdál super, ale teď se z něho stává jedná velká stránka na různé reklamy :-( Každopádně bych příště doporučila někoho, kým se můžu inspirovat a nemá na sobě jen oblečení za statisíce.

Reply
Janca 13.12.2014 at 22:26

Bohuzel musim souhlasit s Kackou. Drive byl blog vice o cestovani a mode, nyni se z toho stava jedna velka reklamni stranka, kde pratele a kamaradi pani Bary inzeruji sve sluzby a vyrobky. Pokud nema pisatelka tohoto blogu zajimavejsi temata, radsi by nemela psat nic.

Reply
BKBlog 13.12.2014 at 23:32

Ahojky Katko a Jano,

Mohla bych se zeptat, podle čeho usuzujete, že se z blogu stává jedna velká reklamní stránka…?
Filozofií mého blogu je psát a prezentovat pouze věci, které se mi opravdu líbí. Když mě požádá nějaká firma o spolupráci a jejich produkt či službu neznám, tak se o ní chci něco dozvědět nebo jí vyzkoušet. Pokud se mi zalíbí, je mi sympatická, zajímavá a usoudím, že by se o ní měli dozvědět i moji čtenáři, tak o ní napíšu. Nevidím na mém blogu nikde bannery reklam atd…Takže nerozumím vašemu komentáři. Byla bych naopak moc ráda, kdybych měla čím dál více firem, které se mi líbí a osloví mě ke spolupráci.

Můžu vás ujistit, že na BK PEOLPLE budou prezentovány spousty zajímavých, různorodých a inspirativních lidí.
Nechápu však, proč bychom se nemohli inspirovat i velkými světovými návrháři, když se jimi inspiruje celý svět. A všichni je kopírují…..Navíc BK PEOLPE nejsou jen o oblečení, ale i o jejich příběhu a proč mě právě v životě oni inspirovali. Zde si můžete přečíst, co pro mě BK PEOPLE znamenají, pokud jste to ještě nečetli https://bkblog.cz/bk-people/- Z toho vám bude zřejmé, že inspirací nejsou drahé kousky oblečení….

Jestli máte pocit, že BK PEOPLE jsou reklamou mých přátel, tak vás ujistím, že to opravdu nemáme ani jeden zapotřebí. Důvod je něco někomu předat, poznat různé zajímavé lidi a inspirovat se čimkoliv co vám bude sympatické.

PS.: Pisatelka má spousty témat o čem psát. Nebojte… móda, beauty, travel tady budou stále :-). Mimochodem, o tom jste se mohla dočíst i v rozhovoru s Ditou. Bylo to velmi zajímavé Jani.

Mějte se moc hezky :-)

BKBlog WITH LOVE

Reply
Lenka 14.12.2014 at 9:32

Tohle je opravdu strašné. Paní vypadá, jakoby právě vylezla z nějakého béčkového filmu o upírech. Báro, pokud jste tento outfit odsouhlasila, tak měním názor na Váš vkus.

Reply
Nada 14.12.2014 at 10:30

Rano se probudim, podivam se na blog a ihned se mi udelala trochu blbe z par komentaru.
Lenko, Jano, Katko to jste necetli nikdy o cem tento projekt je? Jeji rozhovor a kdyz uz to ne, tak alespon komentare pani Barbory?
Co to tady pisete? Nerozumim tomu. Reklamy??? To jste asi nevideli, nikdy jine blogy, protoze byste koukali co jsou reklamni stranky!!!
Jestli vam nedochazi o cem blogy jsou , tak samozrejme jsou postaveny na reklamach. To byste, ale museli znat podstatu blogu a v zivote byste tohle tady nenapsaly. Styl pani Dity se vam nelibi? To neznamena, ze definuje pani Bary. Jeste by to chtelo prescist cely rozhovor, jak foceni probihalo a proc je v tomto outfitu. Je to Business Woman. To to k ni sedi.

Bozeee, nechapu, ze nekdo necemu nerozumi a dovoli si napsat, takove komenty.

Reply
Janca 14.12.2014 at 11:23

Barco klid, byl to pouze muj nazor. Pokud mate potrebu vyjadrovat se a neustale se obhajovat po kazdem mene ci vice negativnim komentari k Vasemu blogu, radeji by jste mela prestat ctenarky vyzyvat, aby Vam prispevky okomentovaly. Je videt, ze kritiku a nazor nekoho jineho nezvladate…
Takze klidek a pohoda:)

Reply
Lucie 16.12.2014 at 16:29

Janco a kdyby zase neodepsala, tak napisete, ze vas ignoruje, ze? LOL

Reply
lucka 26.12.2014 at 1:40

Baru máte super blog a nenechte se hlavně otrávit chytrolinama, co Vám budou kecat do toho jak máte psát a o čem :D
To Dita: kupte si čokoládu, zvedne Vám náladu a nemusíte ze sebe veřejně dělat ….. Na mě to působí, jako byste nezvládla cizí úspěch. Nic ve zlém.

Reply
BKBlog 27.12.2014 at 13:43

Ahojky,

nebojte se, mě určitě neotráví….:-) Stále tady budu pro čtenáře jako jste vy!! A pro ty, co na můj blog rádi přijdou pro inspiraci a pobavení.

Mějte se krásně

BKBlog WITH LOVE

Reply
Anonymous 13.2.2015 at 8:27

Brani se foceni,ze neni vystajlovana.To me pobavilo.A Barus,uz se prosim prestante stale chvastat.Je to trapne.

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.