Home Others A Little bit of DECOR

A Little bit of DECOR

15.5.2016 5 comments

Tak co? Jaký jste měli víkend? Moje víkendy bývají poslední dobou velmi podobné…:-). Takže – tento víkend jsem strávila doma, chodila jsem na procházky, navštívila rodinu a užívala si klidu domova.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PEACE 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jak jsem tak pobíhala po domě, napadlo mne, že je na čase tady zase něco pozměnit…..Jednak kvůli Kubíčkovi,…. ale i kvůli nám – nějaké okořenění by to chtělo. No a s něčím malinkým jsem už začala. Mám ráda doplňky, jak v oblékání, tak i v interiéru. Vzhledem k tomu, že náš dům je funkcionalistický a nějaké velké kreace se sem nehodí, tak musíme vybírat velmi střídmě.

Řekla jsem si, že i vám dám tip na místo, kde ráda doplňky nakupuji. A něco málo vám nafotím.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LUCERNY

Mezi mé oblíbence patří určitě KARE DESIGN. Nejdete zde vše přes doplňky, nábytek, osvětlení a bytový textil. Mají tři showrooms – jeden je v centru Prahy, kde je součástí stylová kavárna , druhý na Černém mostě a třetí v mém rodném městě Brně. Můžete také shoppovat online :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

RÁMEČKY

Máte radí DECOR? Já velmi. Obdivuju všechny, co tuto profesi ovládají. Být dobrým interiérovým designérem je opravdu pěkná fuška. Jaký styl je vám nejbližší? Mám ráda minimalismus v kombinaci s vintage doplňky a pak koloniální.

Kdybych ale jednou měla svůj malinký vysněný domeček na pláži, tak by určitě v minimalistickém duchu nebyl, nesel by se v duchu života. Takže byste tam nejspíš našli od všeho kousek :-)

Doplňky KARE DESIGN 

PS.: Přeji vám úspěšný nový týden. Mějte se krásně

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

5 comments

Karolín 15.5.2016 at 20:02

No jak by ne. Rámečky a The Wall Gallery je u nás jako doma :).
A Kare mám moc ráda, tedy to pražské, kde se můžu najíst přímo na tom úžasném nábytku.
K.
http://inkpotstories.com/

Reply
Nikola R. 16.5.2016 at 9:30

Ahoj Barčo,
moc se mi líbí ty dvě poličky nad sebou s fotkama, neřekla bych, že když bude každej rámeček uplně jinej, že to bude vypadat tak perfektně a tys to krásně zkombinovala a moc se mi to líbí, myslím, že jsi mě inspirovala k vytvoření podobné výstavky fotek:)

Reply
Katerina 16.5.2016 at 19:29

Kare je fajn, ale na doporuceni kamosky jsem navstivila ceskou firmu DONATE. Byla jsem prekvapena ohromnym sortimentem a Kare vedle nich vypada jako “trpaslik” ???? Jo i ceny prijatelnejsi a personal prijemnejsi ????

Reply
Katerina 16.5.2016 at 19:43

Pardon meli tam byt tecky nevim proc se mi tam zobrazili otazniky ????

Reply
Viki C. 16.5.2016 at 21:22

Krásne doplnky. :) Šikovná.
Victoria’s secrets

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.