Home BK style Q & A

Q & A

13.7.2015 26 comments

IMG_0235

Ahojky, dneska trochu nevšední post, který je hlavně o vás….Už se tady setkáváme přes rok a já díky vám mám stále větší motivaci něco tvořit a blog rozvíjet dál a dál. Jste můj motor a já vám děkuji, že stále šlapete na plyn :-).

IMG_0250

IMG_0242

IMG_0258

Cítím, že jsem vám ještě mnoho dlužna a proto bych vám ráda něco darovala. Tentokrát to nebude soutěž, ale cosi cennějšího, moje upřímné odpovědi na vaše dotazy týkající se mé osoby, moje já…

IMG_0301

IMG_0300

IMG_0289

ANO, správně – máme tu post na téma QUESTION & ANSWER.

IMG_0278

IMG_0309

IMG_0345

Možná máte v hlavě spousty dotazů a leccos by vás o mně zajímalo. Rozhodla jsem se jít z kůží na trh a pokusit se vám odpovědět na veškeré otázky, které mi zanecháte tady v komentářích, zašlete emailem nebo pošlete na facebook či instagram

IMG_0229

IMG_0256

IMG_0280

Dávám vám ve vašich otázkách totálně volnou ruku a budu se snažit odpovědět na všechno, co jen budu moci. Poté, co sestřádám všechny vaše dotazy, natočím video, kde vám na ně ráda odpovím. Děkuju vám ještě jednou za vaší podporu a že jdete se mnou cestou inspirace. Moc si toho vážím, opravdu !!!

IMG_0283

Photo by Mickey Grab

Top: ZARA

Shorts: ZARA

Shoes: Paolin Boutique

Jewelery: JugarNspice

PS.: Budu se těšit na vaše zvědavé otázky :-). KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVE

RECENT POSTS

26 comments

Jana K. 13.7.2015 at 18:50

Ahoj Barunko, nádherný outfit. Mám dotaz na tvojí barvu vlasů ( číslo, kadeřník )Děkuji za odpověď.

Reply
Lucie 14.7.2015 at 10:05

Mně by zajímalo jak se dá blogem vydělávat, resp. na úrovni chiara ferragni je to jasné, ale u tebe tomu moc nerozumím? Dostavas bartrem služby a věci, které propaguješ a jsi hostem na akcích. Kde tedy konkrétně je ten fakt, že to máš jako zaměstanání a vyděláváš si na věci, které si kupuješ, živíš se, platíš provozní náklady? Vsude pises, ze jsi dlouho nevedela co delat. No porad jsi bohuzel “jen” manzelka bohateho hokejisty, ktera utraci jeho penize a můze si dovolit tohle utraceni prezentovat formou ukazovani se…Na blog chodim, protoze se mi libi a mas pekne kombinace, ale mozna by to nekdy chtelo vice uprimnosti….

Reply
Alena 14.7.2015 at 14:36

Souhlas.

Reply
Alena 14.7.2015 at 14:48

Teď se slečno/paní Lucie, připravte na lavinu vykřičníku, sloh obhajování, že tomu tak není..Ona totiž BOHUŽEL paní Kotalíková neumí přijmout kritiku. Je tomu přesně tak, jak jste napsala. Ono utratit 120.000,- z účtu manžela za kabelku Chanel umí opravdu každá. Tenhle blog bych nenazývala blogem, ale spíš zápisníčkem paní, která nemá v Budějovicích co na práci. Jo vlastně – má – vytváří ty šílené módní kreace rádoby velké fashion blogerky :)

Reply
Moni 14.7.2015 at 17:11

aké souhlasím. A ke komentáři níže od Petry, že paní Kotalíková není typ klasické zlatokopky, tak bych se být Vámi podívala na historii vztahů paní Kotalíkové:) Také na blog občas mrknu, ale jinak ve třiceti se prezentovat nakupováním oblečení a pak se v tom fotit, to považuju spíš za úsměvné – mírně řečeno:), a nekomentuju videa o líčení (to mi přišlo, jak kdyby to točily patnáctileté slečny, vyjma slečny/paní Nicole, té to aspoň slušelo a i nenalíčená je krásná). Spíš mi tento blog přijde jako blog někoho, kdo se má velmi rád, velmi rád se fotí a pak se na sebe rád dívá:) Dokážu ocenit dobrý blog a ráda je čtu, ale tohle je velký amatérismus – co se týče obsahu (i když krásně natočený a nafocený díky fin. prostředkům). A pro Petru, každý, kdo napíše svůj názor, hned závidí? Zvláštní názor, takový hodně inteligentní:) Nicméně dle pravopisu raději inteligenci hodnotit nebudu:)

Reply
Dana J 14.7.2015 at 17:25

Příjde mi, jak kdyby nikdo nepochopil o čem tento článek je!!!! A ještě zajímavější je, že člověk který občas mrkne na tento blog, ví tolik o jeho obsahu, že si ho dovolí hodnodit. Zajímalo by mě, kdo z vás, kteří tady píšou tady ty zapšklé komentáře se s Barčou někdy vůbec potkali a měli třeba možnost s ní pohovořit. Asi nikdo!!!! Nemohli byste napsat tyto komenty. Barču jsem potkala párkrát a byla vždy nenalíčená a moc jí to slušelo. Na blogu je vidět pracuje a stále její sledovanost vstoupá. Možná to vás štve. Pokud se někdo snaží něco dělat, tak to hned neodsuzujte. A nejvíc usměvné je, že tady mluvíte o zlatokopce. To, že někdo má po svém boku úspešného chlapa a né chudáka, tak je hned zlatokopka??? Proberte se

Reply
Alena 14.7.2015 at 18:33

Tady nikterá z nás nepoužila slovo zlatokopka, tak se laskavě naučte nejprve číst…Jen říkáme, že se vypracovat na úspěšný blog svépomocí je “umění”..,tenhle případ to bohužel není.
S přáním pěkného dne, Alena

Reply
Moni 14.7.2015 at 19:09

Já jsem měla tu čest s Bárou mluvit, stejně i s jejím manželem, máme společné známé. Je milá, to ano, ale blog dělat neumí. Nikdo tu nehodnotí její osobnost, ale blog. Tento blog je jak psala Alena normální zápisníček, s blogem to nemá nic společného.
A že sama ví, že by s chudým mužem nebyla, to je realita, ne urážka. To tady nikdo neodsuzuje. Kdyby Dana J. místo pravopisu ještě ovládala navíc čtení, tak by pochopila, že jí zde nikdo nevyčetl, že má bohatého manžela, ale že její jediná práce je utrácet jeho peníze za spoustu drahých věcí a ty pak tady prezentuje, a to prostě talent ani umění není, to by dokázalo 99% žen:)
Mně tedy Bára nepřijde ani jako inspirativní člověk, přijde mi jako průměrná hezká holka, která měla velké ambice (být modelka a najít si zámožného muže), vyšla jí aspoň jedna věc, takže super, někomu nevyjde ani jedna z těchto věcí:))) Jak jsem psala, raději bych tu viděla její kamarádku Nicole, která mě zaujala mnohem více.

Reply
BKBlog 14.7.2015 at 19:29

Milá Moni, mohla bych se tedy zeptat kdo vlastně jste a kde jsme se spolu bavily? Popřípadě mi tyto věci příště říct do očí…To bych ocenila :-). Zbytečně na to plýtváte časem a slovy tady na blogu. Myslím, že se tady probírají úplně jiné věci, které nejsou až tak k tématu. Moc se ale těším, až na vaše dotazy odpovím!!! Jestli jste takový expert na to, jak dělat blog, tak bych při příštím setkání ocenila vaší osobní radu, jak ho tedy vést. Zápisníček nebo blog ? Důležité je, že mi to funguje a ať si to každý vezme po svém. A jestli vy víte lépe, jak já, jestli bych s chudým mužem nebyla, tak to vám gratuluji….Je fakt, že můj muž je 60 letý škaredý pán s tučným kontem a já jsem blbá holka, která se válí v luxusním baráku a utrácí jen jeho peníze. Trefa do černého :-). Příště se podívejte na značky věcí, které tady prezentuji. Určitě to nejsou jen luxusní kousky, ale vy asi vidíte pouze jen ty dražší. Mojí kamarádku Nikol, jste viděla dvakrát a pouze na videu. Blog je trochu něco jiného. Pokud vás zaujalo BK BEUTY s NiKi, tak sledujte to a ne blog. PS: v životě jsem neměla ambice být modelka…. :-). Mějte se krásně

Petra 14.7.2015 at 15:22

Neni vždy potřeba někoho urážet a být zlý jen proto že má někdo partnera který se má dobře,a osobně Báry blog sleduju,mám moc ráda a myslim že zrovna ona neni ten typ klasické zlatokopky kterých je po Praze takové množství.Musim se jí zastat protože svůj blog dělá skvěle a s láskou ale závist je holt svině to je jasný:-))) hezký den

Reply
Mirka 14.7.2015 at 15:37

No tak,holky…Každý má právo na svůj názor.

Reply
Aneta 14.7.2015 at 21:09

Ráda bych se zeptala, čím by jsi se živila, pokud by jsi neměla tento blog? Jak jsi sama několikrát řekla, dlouho jsi se hledala v tom co dělat. Z toho tedy usuzuji, že jsi stálou práci neměla a tedy ani stálý příjem. Všichni víme, jak blog, který opravdu není známý širokému okolí, funguje – směnný obchod. Myslím, že není ostuda přiznat, že je manžel tvůj “zaměstnavatel” a blog je pouze pro zábavu. Blog není špatný, ale je vidět, že jsi začátečník a čeká Tě ještě spousta práce. Jen nezapomeň, že blog není pouze o super sebeprezentaci typu…ať všichni vidí kolik mám drahých kabelek, jak si žiju v USA a jak je můj život happy…měl by spíše inspirovat někoho, kdo nemá takové finanční prostředky jako ty a přesto by se rád pěkně oblekl a sám si s tím neví rady. Tímto současným přístupem můžeš spíše lidi proti sobě popudit.
Ať se daří…

Reply
Neli 14.7.2015 at 22:37

Ahoj Baru,

Předem bych Tě chtěla povzbudit a podpořit v tom, co děláš. Tvůj blog mě prostě baví, inspiruje a vždy se těším na každý nový článek.
Nevidím nic špatného na tom, když nám zde představíš své nové kousky z šatníku. Všechno je super a když na to máš, proč si neudělat radost. Je to jen tvoje věc! Každá z nás by to dělala stejně nebo podobně a pokud ne, tak zde nemá co dělat! Je smutné, že se zde objevují tak negativní komentáře, ale v dnešní společnosti se není čemu divit :(
Závist je průvodkyní slávy a lidé rádi utrhují na cti těm, které vidí příliš vynikat nad průměr, proto ty nepřející komenty;)
Don’t worry, be happy a užij si léto :*

Reply
Míša 15.7.2015 at 8:25

Ahoj Báro, čím si vyděláváš na ty krásný, drahý kousky? Děkuji za odpověď

Reply
Majla 15.7.2015 at 9:00

Vůbec nechápu ty komentáře viz výše.. Proč sem ty lidi chodí, když se jim Tvůj blog nelíbí? Urážet umí bohužel každý, ale že by někdo něco sám dokázal to ne.. Mně se tenhle blog velmi líbí a rozhodně ho budu sledovat dál. Bára má skvělé tipy, má styl a za její travel posty jsem ráda – ano možná se v životě nedostanu všude, ale ráda si o tom přečtu, případně se podívám na fotky nebo zážitky a i to mě naplňuje. Závist je opravdu hrozná věc!
Hodně štěstí Baruš a nedej se nikým odradit.. Jsi skvělá! :)
P.S. A teď k té otázce – zajímalo by mě jestli máš nějaký vzor? Kdo tě zaujal, čím apod.?

Reply
Nikol 15.7.2015 at 11:41

Musím přiznat, že u takových komentářů zůstáva rozum stát. Chtěla jsem Báře položit otázku, ale z takové závisti jsem celkem v šoku. Já si myslím, že je hodně blogů a tak je z čeho vybírat. Každý blog je zaměřen na jinou skupinu lidí a blogerku sleduje skupina lidí, kteří mají podobný životní styl nebo je pro ně blogerka inspirací. Já na tento blog chodím protože ráda cestuji, mám ráda oblečení od návrhářů a Bára má podobné názory. A proč sem chodíte vy? Jen aby jste si nějak ulevily? No a co, že má Bára drahé kabelky…já je kupuji taky a vím, že to není jen rozmařilost, ale investice, která udělá opravdu velkou radost. A kde bere finance, no tak do toho nikomu nic není. Chodíte sem snad proto, aby jste počítaly kolik Bára utrácí? Vás snad nikdy manžel/přítel nebo rodina neobdarovali?
Báro, tohle je prostě česká závist, která je bohužel hluboko zakořeněná v mentalitě lidí. Žila jsem 10 let v zahraničí, mám srovnání a je smutné, že náš národ charakterizuje zrovna závist. Takže hlavu vzhůru a mysli na to, že děláš asi něco dobře když někdo vydá energii na to, aby tě jen kritizoval.

Reply
Anonymous 15.7.2015 at 16:31

Vážená paní/ slečno Nikol,
opravdu nevím, z jaké pozice si dovolujte hodnotit názory a komentáře ostatních. To, že jste žila v zahraničí Vás k tomu opravňuje? Váš názor také nikdo nezpochybňuje a mohli bychom si klidně říct, že jste s paní Bárou kamarádky. Buďte tedy tak hodná a pro příště se zdržte napadání ostatních. Hlouposti o závisti umí psát jen někdo, kdo neumí akceptovat názor druhých. Bára sama vyzvala k pokládání otázek, takže položte otázku a nechte si Vaše moralizovaní a citové výlevy někam jinam. Ne každému se musí blog 100% líbit a ne každý je s obsahem spokojený. Pokud nehodláte akceptovat názory druhých a jediné, jak umíte argumentovat je to, že všichni závidí, radši nikam nepište.
Mějte se.

Reply
Lucík 18.7.2015 at 8:43

“Ne každému se musí blog 100% líbit a ne každý je s obsahem spokojený”….aha, tak proč jste teda tady a ztrácíte čas nějakým odepisováním?
Báro, super blog. Otázka: Stává se ti, že tě lidi v tvém okolí za zády pomlouvají? A jak se s tím srovnáváš?

Reply
Kateřina 15.7.2015 at 16:55

Ahoj Baruš, je mi z toho smutno. Snažíš se dělat něco inspirativního a zajimaveho pro nas, pro ctenare a pak musis cist tyto nepekne komentáře. Za sebe musim rict, ze mam tvuj blog moc rada. Nepředpokládám ze bych si nekdy chanelku koupila ci jezdila tak casto do Ameriky a prave proto to aspon pozoruji a obdivuji (nezavidim!) u tebe na blogu.
A pro ostatni. Mela jsem možnost se s Barcou potkat a je to moc mila a bezprostredni holka, ktera vyuziva svuj znamy oblicej mimojine na podporu charitativni organizace Bazalka. A otazku bych mela. Planujes zustat v CB libi se ti tam vic jak treba v Brne nebo Praze?
Kranse leto! :-*

Reply
Kočička 15.7.2015 at 20:34

Baru, ja ti moc fandím, je mi sympaticky tvůj obličejik a těším se na video, az te uslysim. Blog děláš poměrně dobre – jen tak dal! A otázka? Chtela bych se zeptat, jak udržujes svou postavu v kondici? Jak casto cvičis? Dodržuje nějaky jídelníček, nebo i občas zhresila? Mas nádhernou postavu. Hezky den :-)

Reply
Míša-K 16.7.2015 at 6:46

Ahoj Báro, tvůj blog se mi líbí, objevila jsem ho nahodou,i když jsem také z čB.Jsem ráda,že píšeš dlouhé texty, nejen prezentuješ fotky. Nejraději čtu o cestování, to umíš popsat a nafotit moc hezky. Mám dotaz na tvůj jídelníček, třeba jeden vzorový den + co nejíš vůbec… A jednu osobní otázku-jsi vdaná, už bys chtěla mimčo? Přeji hodně štěstí a jak to tady čtu -tak i pevné nervy. Míša-K.

Reply
Jana 16.7.2015 at 18:38

Ahoj Báro, chci se zeptat jak vlastne takový blog funguje, myslim tim získávání partnerů a celkové “backstage” :-)
Jinak některé příspěvky výše jsou opravdu úsměvné, neprejicnost a zlo je specialitou žen teto republiky :D díky Jana

Reply
Veronika 21.7.2015 at 13:27

Milá Báro,
tvůj blog je určitě fajn a je vidět, že mu věnuješ hodně času a že tě baví. Původně jsem se nechtěla nějak vyjadřovat, ale množství negativních komentářů mě zaskočilo na tolik, že mi to nedá :) Musíš se zkrátka smířit s tím, že blog je jakási vstupenka do tvého soukromí. Možná by bylo opravdu fajn, kdybys narovinu řekla, jestli pracuješ, nebo ne. Tvé příspěvky jsou stále jen z cest a o práci ani zmínka. Rýpalům uděláš radost, ale především otevřeš oči mladším čtenářkám. Bohužel mladé holky si dnes myslí, že si udělají blog, všechno oblečení dostanou zadarmo a ještě je to uživí :-( Buď jim tedy, prosím, dobrým vzorem a narovinu řekni, že to takhle nefunguje.
Neber to prosím jako kritiku!
Doufám, že tvůj blog bude stále lepší a lepší a že již brzy všechny negativní komentáře zmizí ;)

Reply
Míša 21.7.2015 at 21:11

Milá Barunko, proč neodpovíš na dané otázky? Děkuji

Reply
BKBlog 22.7.2015 at 8:17

Ahojky Miško, psala jsem v článku, že budu dělat přímo video, kde se k vašim dotazům vyjádřím :-). Prosím o strpení, brzy video bude online a na všechny vaše dotazy bude zodpovězeno.

Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Kevin 24.7.2015 at 14:12

Važení účastníci zájezdu jehož cestou i cílovou stanicí je zdraví, rodina , láska ,štěstí ,práce,neúspěch i úspěch, krásno,noblesa i šarm,poznání ,prostě náš denodenní život…..
Není třeba se hněvat na názory slečen a dam ,které nevyjadřují pouze souhlas “s čímkoliv” co si zde všichni přečteme a prohlédneme. Zmíněné slečny,dámy a ostatní návštěvníci tohoto blogu,prostě my lidé budeme mít vždy na jakékoliv dění odlišné názory a pohledy. Co nás ovšem může často rozdělovat jsou minimálně dvě zásadní slova a to detail a úroveň. Tato dvě slova nechť si každý rozklíčujeme a zařadíme sami a než začneme na kohokoliv ukazovat prstem,vyprávět o něm rádoby relevantní informace,pokusme se,vždy nejdříve slušně a rozumně zamyslet nad našimi kroky a činy. Jsem hluboce přesvědčen,že právě výše zmíněné slušnosti a zdravého rozumu není a nebude nikdy dostatek…. K BK BLOGU bych si nesměle dovolil vyjádřit svůj vlastní názor…. Bára Kotalíková je mojí osobou vnímána nejen jako mimořádně krásné stvoření,rozumná a soudná bytost ,ale hlavně jako čestný a slušný člověk. BK BLOG či dle některých čitatelů zde” zápisník” splňuje naprosto správně svoji cestu a smysl. Koukáme zde a čteme všichni,kteří do tohoto světa vstoupíme a přestože ho vidíme v mnoha podobách a odlišných barvách je nám ku prospěchu,protože nás přivádí k daru ,který jsme všichni dostali a tím darem je komunikace. Svět nám každou vteřinu předkládá zmar ,chudobu,neštěstí a pro mnoho lidí nekonečné utrpení a strádání na této planetě. Nechť je Bára Kotalíková a její BK BLOG nadále obrazem radosti,štěstí ,krásna, úsměvů, přátelství a spokojenosti….
S pozdravem všem účastníkům zájezdu Kevin :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.