Home BK style MIRACLE

MIRACLE

24.3.2016 9 comments

IMG_7124

Zázrak – co to je? Dá se to definovat? Potkal vás?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slovo ZÁZRAK má široký obsah, nedá se jednočnačně vyložit . ( Zázrakem označíme třeba i situaci, kdy nám neodletělo letadlo, ačkoli jdeme pozdě :-) ). Každopádně to musí být něco jedinečného, ojedinělého, nevšedního a nečekaného. A často nepochopitelného. Setkání se zázrakem nám vytvoří v těle zvláštní pocit, který popisujeme jen velmi těžko. Co si nedokážeme dobře vysvětlit, pojmenujeme slovem zázrak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když se ohlédnu a zamyslím, tak jsem těch zázraků v životě už pár zažila….Ale tím největším byla určitě cesta k dnešku. Devítiměsíční cesta, která vyvrcholila příchodem našeho Jakuba. Zázrak se prakticky odehrával skrytě každý den, i když jsem si to možná denně úplně neuvědomovala…

IMG_7128

IMG_7125

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_7127

Teď ale vím, že to tak bylo. Netuším, kolik z vás je tady právě teď těhotných, kolik maminek nebo těch, co si přejí jimi být. A jsou tu i ty, co o tom zatím ani neuvažují. Ale s naprostou jistotou tvrdím, že v budoucnu zpětně mi všechny dáte za pravdu, že dát život miminku je jeden z největších zázraků světa….ne-li ten úplně největší!!! Na tom se shodnem a “přes to vlak nejede :-)”!

Potkal vás někdy nějaký zásadní zázrak? Co si pod tím slovem představíte vy?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Coat: ZARA – ( BK ESHOP )

Sweater: ZARA

Jeans: ASOS

Shoes: Nike

Stroller: Stokke

PS.: Ať máme život plný zázraků :-). Mějte se krásně. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INPSIRE YOU BECUASE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

9 comments

Anonymous 24.3.2016 at 10:34

Nestylovejsi maminka:-)

Reply
Karol 24.3.2016 at 10:40

Potkal a už 4 měsíce mi doma řve :-D.

Reply
Anonymous 24.3.2016 at 10:51

Krásně s láskou napsané, máme doma již 2 takové zázraky 9 let a 1,5 roku. Je to nejcennější co nás v životě potkalo a jsem za tyto dary vděčná. Jen moc rychle to utíká.

Reply
Monika 24.3.2016 at 11:31

Zázrak v podobě narozeného miminka mě zatím ještě nepotkal, ale chovám pejsky a každé narození štěňátek je pro mě zázrak. Jejich příchod na svět mě vždycky totálně dojímá a rozněžňuje. A to všechno se stane jen během osmi týdnů. Ani si neumím představit jak jednou budu vnímat příchod vlastního miminka, cítit ho v sobě vyrůstat, hýbat se a pak ho konečně spatřit na vlastní oči. Ano, to je skutečný zázrak. Ale za zázrak považuju i to, že se ráno probudím, vstanu a žiju!
Báro, neskutečně ti to sluší. Je sen vypadat po porodu tak jako ty. A nejen postavou, ale i to co z tebe vyzařuje. Užívej si svůj zázrak :-)

Reply
Evinka 24.3.2016 at 11:48

Jeden takovy zazrak mame take doma. Je mu 18 dni a je to anděl.
Porod byl velmi dlouhy, náročny a komplikovany, zakončeny cisařem.
Náš malej je bojovnik a zázrak.

Reply
saša 24.3.2016 at 14:17

Pro mě je třeba zázrak, že žiju – tady. Že jsem já i celá moje rodina (relativně) zdraví, není tu válka (zatím), nemáme hlad, máme co na sebe. Z počtu lidí, které toto na naší zeměkouli nemají, považuji za zázrak, že zrovna já jsem se narodila do takových podmínek. Všechno ostatní už je bonus.

Reply
Nikola R. 24.3.2016 at 14:41

Barčo úžasný!! Moc ti to sluší!!:)

Reply
Lucie 25.3.2016 at 22:51

Vítej do týmu :) Naprostý souhlas, mimčo člověka úplně změní. A z objektivního hlediska je opravdu zázrak, že během devíti měsíců se z dvou buněk stane něco takového. A mimochodem, skvělé kalhoty :)

Poshlife

Reply
Hanka 2.3.2017 at 22:52

Moc krasny kocarek. Take jsme o nem uvazovali, ale nakonec zvolili tento https://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-rider-formula-strata-micro-2016-darek.html . Rada sleduju tvuj blog a je radost ho cist a inspirovat se. Mej se krasne. Hanca;)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.