Home Beauty LoVE

LoVE

1.9.2018 0 comment

Krásný den! Pro mě je dnešek určitě krásným a pohodovým dnem, právě se totiž nacházím v Říčkách ( to jsem psala zhruba před týdnem..), kde trávíme poklidný čas s rodinou. Ještě očekáváme tatínka, který má za námi každou chvíli dorazit, ale i tak si to tady s Kubíčkem užíváme naplno….

Měla jsem ve spolupráci s Loréal Proffesional – 3 témata, ve kterých vám mám představit produkty na vlasy, které já ráda používám ( dnes to bude speciální žehlička pro narovnání vlasů, a také prostředky jež použiji, chci-li docílit pěkného lesklého a rovného účesu)…Bohužel díky počasí,,,,my vlasy na fotku totál zkreply…. :-(

Byla tu LÁSKA, NADĚJE a dnešní článek bude na téma RODINA.

Jistě mi dáte za pravdu, že tohle téma je asi pro každého z nás důležité, že bez rodiny člověk žije smutný a nenaplněný život. Sama pocházím z velké rodiny, byť jsem jedináček, ale její láska byla tak veliká, že jsem se cítila vždycky nadevše milovaná. Moc za tento základ děkuji. Vím, že mi vědomí milovaného dítěte dalo do budoucna moc. Asi právě díky tomu mám velké srdce a můžu také tak milovat a lásku dávat!!!

Možná to bude znít zvláštně, ale párkrát jsem se zamyslela nad tím, že vlastně i já mám teď svojí malou rodinu… a co krásného mě to vlastně potkalo. Občas si člověk musí některé věci trochu připomenout, protože je bere jaksi automaticky, ani to štěstí nevnímá. Můj největší cíl a naplnění bude, když se nám podaří být Kubíčkovi tou nejlepší rodinou…Nemyslím jen nás-rodiče.., ale i babičky, tetičky – prostě ti nejbližší. Všichni jsme rodina…a každý její člen do našeho života přináší něco nového a ostatní tak obohacuje. Já sama dodnes čerpám mnohé od své babičky a dědečka. Oba mi dali do života tolik….!

Když už jsem u té RODINY……napadá mě – což takhle tu rodinu zase rozšířit ….:-)?

Vždycky jsem chtěla dvě děti a stále to platí!!! Tím, že jsem byla jedináček, odjakživa jsem snila o tom, že chci mít dětí víc. Sama tedy nepociťuji, že by mi sourozenec scházel. Ale jsem ráda, že mám možnost “zařídit”, aby moje dítě nemělo potřebu přemýšlet, jaké by to asi bylo se sourozencem.

Takže uvidím, kdy- co- jak se stane a bude….ale v hlavě to mám!!

SWEATER: MSMG

HANDBAG: Saint Laurent

JEANS: Replay

SHOES: Golden Goose

SUNGLASSES: Dior

Všem z celého srdce přeji krásné zázemí a šťastnou rodinu. V životě se může stát leccos, ale pokaždé je třeba se zachovat tak, aby vaše děti, vy, vaše rodina …všichni cítili sílu lásky, bezpečí a domova.

PS.: Bohužel k deštivému počasí, mě ty vlasy trochu zkreply :-))))))….Jinak se dnes od 18:00 vidíme na festivalu Město lidem, lidé městu. KISS V aše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

RECENT POSTS