Home BK style THANX

THANX

9.6.2016 6 comments

DSC_1461

Ahojky, dneska bych ráda tento prostor a pár vět chtěla věnovat EVIČCE. Proč? Protože jsem jí za mnohé vděčná, protože jí chci moc poděkovat za čas, který mi věnuje, a protože mám díky ní krásné fotky na blogu. Jsem si jistá, že si mé díky skutečně zaslouží…

DSC_1435

DSC_1437

Nedokážete si představit, jak velmi náročné je najít někoho šikovného, kdo to s foťákem opravdu umí…A navíc ho to baví. Takového, který vám po 5ti minutách neřekne, že už stačí, že už ho to nebaví, chvátá jinam…. Takového, u něhož se vám nestane, že jsou vaše super fotky totálně rozmazané ( hlavně ty, které potřebujete použít :-)). Někoho, kdo si na vás udělá čas a jde s vámi vymýšlet zajímavá místa k focení, má na vás náladu a práce ho baví. Viď, Evi? :-)?

DSC_1447

DSC_1489

DSC_1495

DSC_1497

DSC_1476

DSC_1463

Evička je hlavně fotografka dětí a tak jsme se také seznámily. Pokud byste měli zájem o opravdu hezké fotky vašich prďolů, určitě se na ni s důvěrou obraťte. Uděláte radost sobě a svým blízkým, pak Evičce, protože svoji práci miluje a nakonec i mně – že jsem k tomu dopomohla :-).

DSC_1443

DSC_1494

DSC_1464

DSC_1451

Děkuji náhodě, že jsme se vzájemně objevily. Děkuji, že tvojí zásluhou mám super fotky, které nepotřebují žádné další zásahy a úpravy. Mohou jít rovnou do světa. Kvalita k nezaplacení:-)

DSC_1455

PHOTOS by Evička

DRESS: Oh My Mum

SHOES: NIKE

HANDBAG: CHANEL

NECKLACE: HAPPNIES BOUTIQUE

SUNGLASSES: RAY BAN ( 15 % SALE – kód: BKBLog )

PS.: Napište mi prodím do kometářů, jak se vám líbí outfit a fotky. Mjěte se krásně. Brzy je tu víkend :-)))).KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS