Home Collaborations Valentýnská soutěž s Ray Ban

Valentýnská soutěž s Ray Ban

4.2.2015 37 comments

Jestli jste dnes nevstali právě tou správnou nohou, pak se vám pokusím zvednout náladu opět novou soutěží. Určitě budete skákat radostí…:-)

Máme pár dní před Valentýnem a jistě jste si už stačili všimnout obvyklého šílenství v obchodech. Na každém rohu na vás jukají a blyští se srdíčka, útočí růžová a červená barva, reklamní kampaně na šperky a na spoustu dalšího zboží jsou v plném proudu. Žijeme v době, kdy nám sice nic neunikne, ale ani my nemáme šanci něčemu uniknout. Jakýkoliv blížící se svátek – a pere se to do nás čím dál více, hlava nehlava. Já sama ale slavím ráda cokoliv…Ať jsou to Vánoce, narozeniny, svátky nebo i ten Valentýn, který už klepe na dveře.

Sv.Valentýn je ale svátek, který prožívám asi ze všech nejméně, není mi až tak moc blízký. Nepřijde mi na tomto dni nic výjimečného. Valentýna mám s manželem denně a také lásku si přece projevujeme každý den . Takže 14. únor na tom nic nezmění a to “miluju tě” řeknu stejně, jako každý jiný den….:-) Malinké připomenutí ale určitě neuškodí…

Jak to máte vy? Slavíte rádi svátky? A co Valentýn? Přijde vám to jako zbytečnost nebo si na něm zakládáte?

Nicméně, ať už ano či ne, zasoutěžit si o tento skvělý dárek můžete a dáreček udělá radost vždy :-)

3_FullSizeRender

SOUTĚŽ

O co budeme hrát? O voucher v hodnotě 3000 korun na výběr brýlí v Optique.cz!!! To je, co ???

A co musíte udělat, abyste cenu mohli vyhrát?

– Musíte dát like BKBlog a Optique Praha na facebooku, pokud jste to již neučinili :-)

– Sledovat mě na INSTAGRAMU, pokud ho máte :-)

– Sdílet příspěvek na vaší zeď

Odpovědět na dvě otázky do komentářů pod tento příspěvek – Jaké brýle jste si na stránkách Optique.cz vybrali? A co pro vás znamená láska?

Nejlepší odpověď vyberu a její autor/ka/ vyhraje 3000Kč – voucher do Optique na veškerý sortiment.

Zdá se vám těch úkonů trochu moc? Myslím ale, že to za to stojí!!!

VYHLÁŠENÍ

Soutěž vyhlásím 14.2 v komentářích na blogu.

PS.:Držím všem palečky a strašně mě těší, že pro vás můžu dělat soutěže a tak se vám odvděčit za vaši neustálou podporu. Kdyby cokoliv, dejte mi vědět. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS

37 comments

Zuzka Z 4.2.2015 at 17:57

Ahoj Baru, chtela bych Aviatorky :-) Laska=moje rodina a to je vse pro co ziji! Btw nadherna fotka! Miluju tvuj blog!

Reply
Veronika 4.2.2015 at 19:16

Ahoj Baru.
Zaujala mě Tvoje super soutěž.!
A zde jsou mé odpovědi:)
Brýle za mě jednoznačně Cats(černé) !!

Reply
Veronika 4.2.2015 at 19:18

A co je pro mě láska??
“Láska je pro mě všechno:
přijímat člověka takového, jaký je, navzájem se doplňovat, opora, svoboda, důvěra, obětování, pouto.”

Reply
Hanka Z 4.2.2015 at 19:21

Chtela bych klasicke Wayfarer a Laska??? To co hledam cely zivot, chci ji hledat a vzdy budu. Kde si????? Touzim ji najit :-)

Reply
Adri 4.2.2015 at 20:17

Láska je pro mne život… To proč dýchám, to proč mi bije srdce, to proč žít. Láska k blízkým, k sobě samotné, ke zvířatům, rostlinám a všemu co nas obklopuj. Laska = život

Jaké brýle? Samozřejmě krásné, ale to jsou skoro od značky Ray Ban všechny. Ale momentálně bych brala všemi deseti – CLUBMASTER FOLDING

PS: skvělá soutěž Baru

Reply
Magdalena 4.2.2015 at 20:46

láska=smysl života.Bez lásky je život prázdný!!!Tak že pro mě je to všechno.Rozdávat lásku a být milována svojí rodinou a blízkými!
Ray Ban Clubmaster.

Reply
Aneta 4.2.2015 at 21:47

ahoj Baru,
vybrala bych si brýle Aviator..i když, asi bych se potřebovala poradit, dost tápu v tom, které brýle mi sluší..
A co pro mě znamená láska??? přinesla mi v životě nejkrásnější ale i nejkrušnější okamžiky…díky těmto zkušenostem se ze mě stala vyrovnaná a sebevědomá žena…láska je rozhodně smyslem života!!!

Reply
Zdeňka 4.2.2015 at 23:49

Normálně nesoutěžím,ale zkusím to tedy

Reply
Zdeňka 4.2.2015 at 23:56

Líbí se mi ty Aviator carbon fibre. A co pro mě znamená láska?? ” Láska je nádherný pocit bez kterého by náš život neměl smysl..ale pokud v lásce není tolerance a komunikace tak láska brzy pomine ” :)

Reply
Nela 5.2.2015 at 0:51

Ahoj Baru, moje odpověď zní WAYFARER pro přítele, který teprve před pár měsíci vyzkoušel kontaktní čočky a tím pádem by se mu kvalitní sluneční brýle velmi hodily

Reply
Nela 5.2.2015 at 0:56

A co pro mě znamená láska? Především toleranci, pochopení, vzájemnou úctu, milá gesta, ale také drobné hádky, které nás posunují dál na společné cestě.

Reply
Majla 5.2.2015 at 10:20

Ahojky, tak výběr byl složitý, protože Ray-Ban má skvělý výběr a co kousek to originál, ale nakonec bych si vybrala model Aviator :) Jinak láska pro mě znamená moc!! Je to ten nejsilnější pocit, který člověk může cítit a já jsem za to šťastná :) Mám vedle sebe skvělého partnera a moji rodinu, která vždy stojí při mně. Jak řekl Shakespeare – štěstí je poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit a smutek je dvojnásobný, když ti z něj nemá kdo pomoci… ;)

Reply
Anonymous 5.2.2015 at 15:21

LÁSKA-má mnoho podob. Ale ta mezilidská, to je zázrak, dar, za který musím být vděčná. Obrovské štěstí, které mě potkalo…Zahrnuje v sobě vzájemnou úctu, moře tolerance, zodpovědnosti, pochopení, odpouštění, pokoru, touhu dělat šťastnými jiné. Skrývá ale i hrdost, sebeúctu a vůli. Kdo ji jednou potká, zjistí, že slovo JÁ navždy opustilo 1.místo v žebříčku osobních priorit. LÁSKA je prostě dar darů, který si musíme opatrovat..

A brýle? Za mě asi některé z ORIGINAL R-B.

Reply
Olča 5.2.2015 at 15:24

Komentovala a nepodepsala se Olča

Reply
Daniela 5.2.2015 at 16:04

Ray-Ban Sluneční brýle AVIATOR RB3025 – 001/33 Láska je pro mne to co mám ,žít život a ne ho přežívat,upřímnost lidí kolem mne rodina porozumění a upozornění na mé chyby které nevidím ,již 22 let žiju život plný lásky i když není zrovna jednoduchý ale bez lásky se žít nedá……

Reply
Karolína 5.2.2015 at 16:39

Ahoj Baruš,
LÁSKA je bůh a bůh je v každým z nás = MY všichni jsme láska :)
Vybrala jsem si brýle CATS 5000 RB4147 – 601/32

Díky za soutěž:)

K.

Reply
Iveta 5.2.2015 at 16:42

Ahoj Baru=) První odpověď je jednoznačně Wayfarer, klasika vede=)
A druhá odpověď o lásce? .. Láska k příteli, protože s ním zažívám pocit, že jsem někdo víc.. Láska sama k sobě, když docvičím nebo udělám něco pro své zdraví.. Láska k rodině, protože díky nim jsem zažila krásné dětství..Láska k druhým, ať je co obdivovat, mít radost či respektovat.. Láska k přírodě, jelikož nám dává sílu a neskutečnou energii.. Láska k muzice, protože nás dělá šťastnými .. a hlavně Láska ke zvířatům, které mají city větší než někteří lidé a přitom nemají ve světě taková práva jaká by si zasloužila.. =)

Reply
Tereza Bily Kralik 5.2.2015 at 18:54

Nebudu básnit a rozplývat se, protože láska to je prostě život!!! Každý den v menším či větším množství. A já jsem dnes zahořela láskou k dioptrickým brýlím RB5299-2000, protože na tu lásku je taky třeba občas vidět, abysme ji nepřehlédli! :-)))

Reply
Nikol 6.2.2015 at 9:55

Ahoj Baru. Brýle jednoznačně Clubmaster pro jejich vintage feel. A co je pro mě láska? Nejdůležitější je láska sama k sobě. To platí hlavně pro nás, ženy, protože je nám od útlého věku vštěpováno do paměti, že musíme být hezčí, hubenější, pořádnější, apod. Jak ale můžeme cítit lásku k někomu jinému, když ji necítíme sami k sobě? Já jsem se naučila sama sebe mít ráda protože někdo bude vždy hezčí, mladší, hubenější, bohatší a chytřejší než já. Jakmile tohle dámy zjistíte, pak bude váš svět hned veselejší. Samozřejmě je rozdíl mezi láskou, kterou mám třeba pro svoji maminku, za kterou bych dýchala a které vše odpustím a mezi partnerem, kterého miluji, ale také znám svoji hodnotu. Pokud nenejdete lásku v sobě, pak ji nemůže čekat od jiných. XOXO

Reply
Renata 7.2.2015 at 11:44

co je to pro mne laska:Miluji být s tebou,
miluji tvoje dotyky.
Miluji,když se na mne rty tvé smějou,
miluji to jako ty.

Miluji ty chvíle, které mě hřejou,
když myslím na tebe,
tají se mi dech.
Když tě mám u sebe,
běhá mi mráz po zádech.

Znáš to moc dobře.
Já jsem tvá jediná,
ale i ty jsi můj jediný.
Milujeme se spolu,
s pocitem bez viny.

Jednou přijdeš za mnou a říkáš,
že moje děti budou i tvoje.
A víš, že já vím,
že pravda v tom je.

Reply
Táňa 8.2.2015 at 9:06

Ahoj Baru, nádherné brýle a má značka. Vybírám Ray-Ban Sluneční brýle RB4213 – 612313 a posílám Ti LÁSKU
Láska jsou motýlci v břiše,
Tvé jméno, které já říkám tiše.
Láska je touha být s Tebou,
bez Tebe já nejsem sebou.
Láska je krásné vzrušení,
co se ve spojení promění.
Láska a milovat, nejsou jen slova.
Jsi to ty, jsem to já, jsme OBA!

Reply
Evka 9.2.2015 at 10:24

tedy!!!!!!!!!

Reply
Anonymous 8.2.2015 at 22:12

Láska. To, čo nás drží pri živote, čo nás ničí.
Čo hľadáme a pred čím unikáme.
Je všade a pritom nikde,
záleží akým uhlom sa pozeráme.
A možno aj čím!
Nie oči ľúbia, ale srdce.
(tie oči by ale mohli byť chránené nejakými clubmasterkami)

Reply
danka7 8.2.2015 at 22:39

Naprosto zamilovaná do:
http://optique.cz/product-cze-5227-Ray-Ban-Slunecni-bryle-JACKIE-OHH-RB4101-710-58.html
Láska je probudit se a mít někoho milovaného a milujícího blízko sebe.

Reply
Lucy Lu 9.2.2015 at 20:22

Ahoj Baru,
první odpovědí jsou tyto Ray-Ban Dioptrické rámy RB7034 – 5442, ale přiznám se, že s jistotou nevím, zda bych je volila. A proč? Vysvětlím tou druhou otázkou.
CO je pro mě láska? Láska je rodina a tu já nadevše miluji. Mám šanci prostřednictvím laskavostí Optique a tvojí maličkosti vyhrát pro dědečka nové, kvalitnější brýle, které by si sám nemohl dovolit. A tak říkám- Láska je vše, co můžu dát druhým a nečekat za to nic než milý úsměv a spokojenost.

Reply
Marian R. 9.2.2015 at 23:06

Moc se mi líbí tyto brýle: Ray-Ban Dioptrické rámy CLUBMASTER RB5294 – 2077 http://optique.cz/product-cze-7043-Ray-Ban-Dioptricke-ramy-CLUBMASTER-RB5294-2077.html a opravdu je moc potřebuji, protože ty svoje jsem zrovna polámal …. a láska je pro mne celoživotní pouto, radost z dětí, samotnému je člověku těžko na světě. Proto je asi o lásce tolik citátů:
„Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život…ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.“

Reply
Veronika 10.2.2015 at 13:49

Co pro mě znamená láska?
Nevěřila jsem,že bych někdy našla někoho,s kým bych mohla být několik let.Teď mám přítele a skoro roční dítě se kterým jsem velice spokojená a tohle je má láska k rodině.Kdykoliv,když mě pohltí samota má dcera ji dokáže hned naplnit láskou a veškerým pokrokem co za ten rok udělala.Je jasné,že hned není všechno ve světlých barvách,ale člověk si musí uvědomit,že i ty nejhorší hádky můžou vést k pevnějšímu vztahu a k dokonalé lásce.A ohledně brýlích moc se mi líbí tyhle http://optique.cz/product-cze-6981-Ray-Ban-Slunecni-bryle-AVIATOR-RB3025-167-2K.html .Nedokážu si představit,že bych měla takové brýle za takovou cenu :-)

Reply
Michaela 12.2.2015 at 11:00

Láska =neštrejchnout si jinde :_)a druhá forma lásky,mít na očích brýle značky Ray-Ban Clubmaster

Reply
Veronika M 13.2.2015 at 7:29

Láska je pro mě to nejkrásnější co může člověk během života zažít a je jedno jestli je to láska k člověku, ke zvířeti, k přírodě… Láska mě obohacuje a i když občas může hodně bolet, tak bych bez ní žít nechtěla. Láska může mít tolik podob a každá stojí za to jí zažít.
Já bych si vybrala asi tyto brýle http://optique.cz/product-cze-5383-Ray-Ban-Slunecni-bryle-Jackie-Ohh-II-RB4098-601-71.html
Sdíleno a sleduji na FB jako Nika Ma

Reply
Marie R. 13.2.2015 at 10:46

Potřebuji dioptrické a líbí se mi především sluneční … – tyto: Ray-Ban Dioptrické rámy RB6291 – 2509 … a láska je to, co dává smysl našim dnům. Emoce, pohodu, naplnění smyslu života. Zkrátka děti jsou radost i starost. Smutno by bylo člověku na světě samotnému.

Reply
Džejna 13.2.2015 at 14:30

Ahoj B. ;) u mě vyhrávají skvělé, žhnoucí a jedinečné http://optique.cz/product-cze-6016-Ray-Ban-Slunecni-bryle-ROUND-METAL-RB3447-112-4D.html

Přesně jako je láska k mému manželovi Matýskovi!

14.6.2014 se začalo psát něco překrásného. ON, JÁ…MY…spojeni NAVŽDY

Reply
Adéla T. 13.2.2015 at 14:42

Ahoj Baru,
brýle určitě Aviator, miluju tento styl brýlí.
A co Láska?
Láska. Láska může vypadat tisickrát a stále jinak a přeci je to něco, co každý z nás zná. Někdo prožívá lásku pokaždé,když jde nakupovat. Někdo, když se vrací vzpomínkami a zjišťuje jakou pro něho měly určité věci a lidé neskutečnou váhu. A někdo má to obrovské štěstí a tu lásku prožívá každý den. Probudí se a má chuť opravdu vstát. Co může být hezčí jak probouzet se a usínat vedle osoby, kterou milujete? Denně dostávat sto impulzů k tomu, aby jste si znova a znova uvědomovali, že bez daného člověka nemůžete žít. Láska je krásná a ať už je jakákoli a ať už nás jakkoli oslepuje, stojí za to s ní a kvůli ní žít. Nic hezčího, jak pravou lásku přeci člověk ani poznat nemůže.

Reply
LH 13.2.2015 at 21:34

Ahoj B :)
na první otázku bych odpověděla stručně- klasické Wayfarer :)
Druhá otázka.. láska.. tu jsem viděla nedávno, když si vedle mě v baru sedl postarší pár ciziců. Byli plní života, usmívali se, bavili se, muž byl učiněný gentleman, úplně z nich sršelo štěstí, a to, jak se mají rádi. V tu chvíli jsem si uvědomila, že právě tohle je Láska s velkým L. Je to něco jedinečného, je to překonávání problémů, sdílení radostí nejen s polovičkou, ale také s okolím a šířením pozitivní energie všude kolem. Je to něco jedinečného a v dnešní době bohužel velmi nedostatkové zboží..
Krásný den,

L :)

Reply
Michalka 13.2.2015 at 22:40

Ahojky Báro, mooooc pěkná soutěž, kdybych náhodou vyhrála tak bych si s výběrem brýlí určitě nechala poradit, protože všechny jsou tak pěkné a jinak láska je pro každého něco trošku jiného a zároveň vlastně stejného no a tak pro mě je celozivotni láska moje 14měsíců stará dcera Ema, která se mi narodila v pátek 13. a tu lásku v ní vidím vlastně každý den nejenom 14. na Valentýna stejně jako to máte s manželem♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Reply
Daniela 13.2.2015 at 23:47

Soutěže jsem se zprvu zúčastnit nechtěla, asi proto, že jsem byla líná vymýšlet, jaká definice by se ti asi tak mohla zalíbit, ale čert to vem. Můžu si přece sama pro sebe uvědomit, co pro mě láska vlastně znamená, ať už se ti to bude líbit natolik, že bych ten poukaz vyhrála, nebo ne :) – i když sdílení je jedna z věcí, která mě vždycky trochu odrazuje…

Když jsem se na tu samou otázku ptala kamarádky, zasmála se a řekla, že někde slyšela, že láska znamená, když se nestydíte vzít svoji příšerku za chapadlo a jít mezi lidi :D Pro mě láska znamená asi to, když vám vaše drahá polovička (nebo kdokoli, koho máte rádi) dělá větší radost, než si umíte udělat vy samy koupí nějakých vysněných bot nebo předražené kabelky. Vážíte si každé minuty, kterou s tou osobou můžete strávit a jste rádi, že právě vy jste ta, kterou si vybral a se kterou chce trávit všechen volný čas. A taky ten pocit, když se občas přistihnete, jak se na něj tak přihlouple culíte až nepřirozeně dlouho… :)
Pro samou lásku bych zapomněla na brýle :D Aviatorky, to je jasná volba :)
Na instagramu sleduji jako ladyell007 a na FB sdíleno :) https://www.facebook.com/daniela.polanska.56

Reply
BKBlog 14.2.2015 at 21:35

Vy jste mi teda dali pěkně zabrat. …:-)

Tolik krásných a inspirujících komentářů!!! Já vůbec nevím, který vybrat??? Tak krásně napsané, vysvětlené a osobité. Moc jste mě potěšili. Jsem ráda, že vnímáte LÁSKU mnoha směry a jste milující bytosti.

Jak už ale víte, tak zvítězit může vždy jenom jeden. Důležité je, že jste se zúčastnili a obohatili nás dalšími myšlenkami. Nejraději bych ten voucher darovala vám všem. To ale nemůžu. Ach joooo :-(

Bylo to opravdu náročné rozhodnutí, který komentář je ten NEJ. Nely, Majly, Olči, Terezky, Nikol, Lucy Lu, Veroniky, Adél či Daniely……? :-)

Po dlouhém rozhodování mezi Ivetou a Nikol, jsem vybrala tento výherní KOMENTÁŘ, protože mi byl pocitově nejbližší :

„Ahoj Baru. Brýle jednoznačně Clubmaster pro jejich vintage feel. A co je pro mě láska? Nejdůležitější je láska sama k sobě. To platí hlavně pro nás, ženy, protože je nám od útlého věku vštěpováno do paměti, že musíme být hezčí, hubenější, pořádnější, apod. Jak ale můžeme cítit lásku k někomu jinému, když ji necítíme sami k sobě? Já jsem se naučila sama sebe mít ráda protože někdo bude vždy hezčí, mladší, hubenější, bohatší a chytřejší než já. Jakmile tohle dámy zjistíte, pak bude váš svět hned veselejší. Samozřejmě je rozdíl mezi láskou, kterou mám třeba pro svoji maminku, za kterou bych dýchala a které vše odpustím a mezi partnerem, kterého miluji, ale také znám svoji hodnotu. Pokud nenejdete lásku v sobě, pak ji nemůže čekat od jiných. XOXO“

Moc gratuluji Nikol!!!!!

Je totiž velmi důležité najít lásku a podstatu v sobě. Čím dříve, tím lépe. Jen tehdy jí můžete šířit dál. A jen potom můžete i potkat může svých snů, být dobrou kamarádkou a žit život s radostí a láskou. Mějte se rádi a budete mít lásku každý den.

PS.: Přeji všem krásného Valentýna. Užijte si dnešní večer. LÁSKU dávejte každý den, pak jí budete i dostávat zpět. KISS Vaše Baruš

Reply
Nikol 15.2.2015 at 11:30

Baru, moc ti děkuji! Tvůj blog je inspirující a proto jsem napsala také něco od srdce, co by mohlo inspirovat ostatní. Ještě jednou děkuji za skvělou výhru, budu se těšit.

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.