Home BK style Be Original

Be Original

12.3.2015 30 comments

Ahojky, tak dneska post o tom, co pro mě znamená slovo BE ORIGINAL. A to ještě se soutěží, ve spolupráci s TRIKATOR o tohle super COOL tričko.

IMG_4587

Než jsem začala psát tento článek, přemýšlela jsem, co nás vlastně dělá originálními a jak si toto slovo můžeme vyložit. Originální – unikátní, jedinečný, výjimečný, neopakovatelný, odlišný, specifický, neobvyklý, neotřelý, ojedinělý…ANO, tahle všechna slova se mně i určitě vám vybaví vedle pojmu ORIGINÁLNÍ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Originální oblečení, originální kousek, originální styl, originální člověk…..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tohle jsou běžně používaná spojení, takřka už definice. Ale teď, jak to cítím v realitě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý člověk jsme originál, každý jsme odlišný, výjimečný a nikdo na tomhle světě není stejný. Někdo však tu svojí originalitu dokáže využít, účelně ji někam nasměrovat a někdo se jí třeba snaží potlačit.

IMG_4578 2
Originalita může mít mnoho podob. Mám kolem sebe spoustu lidí a o každém můžu říct, proč je jiný a originální pro něco – třeba pro styl oblékání, protože má specifický hlas, smích nebo humor, jiný vyniká neotřelým vtipem. Těch možností, které nás odlišují, ale současně dotvářejí naši osobnost, jsou mraky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_4576_PES_20150308

Doufám, že se vám podařilo trochu pochopit, co tím myslím :-). Každého v životě trápí nějaké nedostatky a má z něčeho mindrák. Je dost těžké se toho pocitu zbavit. Ale když se to podaří, pak možná zjistíte, že právě to, co na sobě nemáte rádi, může být pro vaše okolí to ORIGININÁLNÍ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bavme se teď o módě. Je pravda, že někteří lidé mají takový svůj specifický styl, jenž je pro vaše oči absolutně nepřehlédnutelný… a tak také dobrý k zapamatování.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A proto mám pro vás soutěž o tohle tričko – když si ho totiž oblečete, můžete si být jisti, že jste v něčem originální. A pokud si zatím svou vlastní originalitu neuvědomujete, tak než ji objevíte a budete na ni náležitě pyšní, může vám posloužit tohle tričko, neboť to z vás ORIGINÁL udělá určitě. Proto mi BE ORIGINAL LIKE ME přijde super. Mnoho lidí nás něčím inspiruje, jsou jiní, originální a vy byste chtěli mnohdy mít to, co mají oni, být jako oni. Ale věřte – je docela možné, že dalším lidem jste zase vzorem vy, obdivují vás a třeba chtějí být v něčem jako vy…. No není to super? Zkuste v sobě objevit to, proč se VY za originální můžete považovat. Každý může…. Nebojte se toho!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Napište mi do komentářů, v čem jste originální vy?!! Přidejte k tomu email a já 16.3 ( večer ). vyhlásím, kdo získává tričko BE ORIGINAL LIKE ME – sem pod komentář. A ještě budeme rádi, když dáte like BKBLog a TRIKATOR na Facebooku

IMG_4583

 

Jacket: ZARA ( old ) / Alternative

Top: Trikator

Jeans: H&M / Alternative

Shoes: CONVERSE

Sunglasses: RAY-BAN

Bracelets: Symbol

PS.: Držím všem palečky a jsem zvědavá na vaše inspirativní komentáře. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS