Home BK style Be Original

Be Original

12.3.2015 30 comments

Ahojky, tak dneska post o tom, co pro mě znamená slovo BE ORIGINAL. A to ještě se soutěží, ve spolupráci s TRIKATOR o tohle super COOL tričko.

IMG_4587

Než jsem začala psát tento článek, přemýšlela jsem, co nás vlastně dělá originálními a jak si toto slovo můžeme vyložit. Originální – unikátní, jedinečný, výjimečný, neopakovatelný, odlišný, specifický, neobvyklý, neotřelý, ojedinělý…ANO, tahle všechna slova se mně i určitě vám vybaví vedle pojmu ORIGINÁLNÍ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Originální oblečení, originální kousek, originální styl, originální člověk…..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tohle jsou běžně používaná spojení, takřka už definice. Ale teď, jak to cítím v realitě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý člověk jsme originál, každý jsme odlišný, výjimečný a nikdo na tomhle světě není stejný. Někdo však tu svojí originalitu dokáže využít, účelně ji někam nasměrovat a někdo se jí třeba snaží potlačit.

IMG_4578 2
Originalita může mít mnoho podob. Mám kolem sebe spoustu lidí a o každém můžu říct, proč je jiný a originální pro něco – třeba pro styl oblékání, protože má specifický hlas, smích nebo humor, jiný vyniká neotřelým vtipem. Těch možností, které nás odlišují, ale současně dotvářejí naši osobnost, jsou mraky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_4576_PES_20150308

Doufám, že se vám podařilo trochu pochopit, co tím myslím :-). Každého v životě trápí nějaké nedostatky a má z něčeho mindrák. Je dost těžké se toho pocitu zbavit. Ale když se to podaří, pak možná zjistíte, že právě to, co na sobě nemáte rádi, může být pro vaše okolí to ORIGININÁLNÍ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bavme se teď o módě. Je pravda, že někteří lidé mají takový svůj specifický styl, jenž je pro vaše oči absolutně nepřehlédnutelný… a tak také dobrý k zapamatování.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A proto mám pro vás soutěž o tohle tričko – když si ho totiž oblečete, můžete si být jisti, že jste v něčem originální. A pokud si zatím svou vlastní originalitu neuvědomujete, tak než ji objevíte a budete na ni náležitě pyšní, může vám posloužit tohle tričko, neboť to z vás ORIGINÁL udělá určitě. Proto mi BE ORIGINAL LIKE ME přijde super. Mnoho lidí nás něčím inspiruje, jsou jiní, originální a vy byste chtěli mnohdy mít to, co mají oni, být jako oni. Ale věřte – je docela možné, že dalším lidem jste zase vzorem vy, obdivují vás a třeba chtějí být v něčem jako vy…. No není to super? Zkuste v sobě objevit to, proč se VY za originální můžete považovat. Každý může…. Nebojte se toho!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Napište mi do komentářů, v čem jste originální vy?!! Přidejte k tomu email a já 16.3 ( večer ). vyhlásím, kdo získává tričko BE ORIGINAL LIKE ME – sem pod komentář. A ještě budeme rádi, když dáte like BKBLog a TRIKATOR na Facebooku

IMG_4583

 

Jacket: ZARA ( old ) / Alternative

Top: Trikator

Jeans: H&M / Alternative

Shoes: CONVERSE

Sunglasses: RAY-BAN

Bracelets: Symbol

PS.: Držím všem palečky a jsem zvědavá na vaše inspirativní komentáře. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

30 comments

Anonymous 12.3.2015 at 15:55

originální jsi ty a tvůj blog. To je pro mě originalita!!!!

Měj se krásně

Reply
Lucie H. 12.3.2015 at 16:06

Barusko, tohle je nesoutezni komentar – super post a moc pekne tricko, ten napis me vazne pobavil :) Ty jsi stopro originalni, coz si na tobe moc vazim. Plus uplne seru tu tvoji kabelku!

Reply
Kateřina Petříková 12.3.2015 at 16:16

Baru ty tvoje clanky nejsou jen nicneříkající řeči, ale je to vzdy necim zajimave a rada si post vzdy přečtu. Naprosto souhlasim s tim, ze je kazdy originál. Ted jsem bohuzel v obdobi, kdy opravdu nemuzu prijit na to, v cem jsen originál ja. Co bych na sobe vypichla :-D je empatie. Dokazi vyslechnout, snažím se pochopit a poradit nebo pomoc lidem a to nejen mym znamym a kamarádům. Lidi to vycítí (asi) protoze si se mnou na nádraží casto prijdou většinou starsi lide sednout a povidaji.
Myslim, ze nasi originalitu spise posoudi naši kamaradi. Urcite se v nejblizsi dobe nekoho zeptam, v cem si myslí, ze jsem originalni prave ja.

Petrikova.kat93@gmail.com

Reply
Lenys 12.3.2015 at 19:14

Hezky napsané Baru a v cem jsem originální zrovna já?? Rekla bych,ze jsem obycejna holka s obycejnymi mindraky, ale oproti o jinym holkám si pripadam tak trochu originalni ve své profesi. Kazde rano totiz vstanu, vyrazim do prace a tam na sebe hodím maskace, nazuji kanady a nastyluju baret. Obcas si hodím granátem, zastrilim na strelnici a nebo nekde na mape hledam, kde zrovna jsem a kam mam dojit. Ale jinak jsem porad obycejna holka,co sleduje modni blogy, ma cervenou manyku a prodlouzeny rasy a která jen do kolonky profese pise vojak z povolání :-)

Reply
Lenys 12.3.2015 at 19:18

Hezky napsané Baru a v cem jsem originální zrovna já?? Rekla bych,ze jsem obycejna holka s obycejnymi mindraky, ale oproti jinym holkám si pripadam tak trochu originalni ve své profesi. Kazde rano totiz vstanu, vyrazim do prace a tam na sebe hodím maskace, nazuji kanady a nastyluju baret. Obcas si hodím granátem, zastrilim na strelnici a nebo nekde na mape hledam, kde zrovna jsem a kam mam dojit. Ale jinak jsem porad obycejna holka,co sleduje modni blogy, ma cervenou manyku a prodlouzeny rasy a která jen do kolonky profese pise vojak z povolání :-)

Reply
Jita 12.3.2015 at 21:17

Leny
Ty jsi super :-)))

Reply
Zuzana 13.3.2015 at 6:28

Ahoj Báro! Díky Tobě jsem o sobě trochu přemýšlela. Není to vlastně na škodu (-:!! Nikdy mne nenapadlo o mé originalitě přemýšlet a není to vůbec jednoduché alespoň pro mě, jsem obyčejná žena s každodenními starostmi a radostmi. A vlastně jsem na sobě nic tak originálního nenašla, myslím tím to co by bylo viditelné pro ostatní! Mám ráda své blízké, rodinu která se rozrostla o malinkého krásného človíčka. Jsem ráda za to, že mám několik bezvadných kamaradek, na které je i v těžkých chvílích spolehnutí. Říkají o mě, že jsem empatická, umím vyslechnout lidi kolem sebe a třeba jen objetím je potěšit a někdy i utěšit, protože slova jsou zbytečná. Tak možná v tomhle jsem originální. I když pro někoho se to může zdát normální. Diky za to žes mě o sobě donutila přemýšlet! Zu

Reply
Kačka 13.3.2015 at 10:27

Super článek k zamyšlení :) V čem jsem originální? Já myslím, že je to právě úsměv, protože i přesto, že mám špatné období, nic se mi nedaří, tak se ve společnosti, ve škole nebo když si jdeme sednout s holkama dokážu usmívat a vím, že úsměvem vše stáhnu na dobrou náladu a pak si řeknu, že den bez úsměvu je vlastně promarněný :)
kratka.katka@seznam.cz

Reply
Gabriela Holcová 13.3.2015 at 14:51

Jak jen to napsat … U mne se někdy originalita plete s “vyšinutostí”, což mnohé odrazuje …
Jsem asociál, který říká názory naplno, dává své emoce najevo a v případě “výpadků” se slovy si vymýšlím svoje slova, kterými to pak ne všichni chápou … avšak moje největší originalitka je síla, která mi pomáhá srovnat se s odlišnosti oproti kolektivu a můj malý kroužek přátel, kteří si mne váží (přesto) jaká jsem

Reply
Gabriela Holcová 13.3.2015 at 14:53

P.S. Děkuji za článek, pomohla jsi mi uvědomit si něco, nad čim jsem dříve nepřemýšlela

Reply
Gabriela Holcová 13.3.2015 at 14:54

P.S. Děkuji za článek, pomohla jsi mi uvědomit si něco, nad čim jsem dříve nepřemýšlela
P.P.S. Gabriela.holcofa@gmail.com

Reply
tereza 13.3.2015 at 14:53

To jsou hrozný kecy. Co hulíš?
Posílám ti odkaz na opravdu originální blog. Né ty tvoje kydy midy.
http://www.stylecookbook.cz/p/kontakt.html
A to ta buchta nemá zdaleka tolik peněz jako Aleš žejo. Ale má styl, je elegantní a má kozy:-)
teRez

Reply
BKBlog 13.3.2015 at 15:27

Mila Terezo, mozna by ses mela zamyslet nad tvym sprostym komentarem a sama nad sebou! Vypada to, ze hulis neco ty! Tvuj komentar neni k soutezi a tudiz je neplatny! Byla bych rada, kdyby si ty moje hrozny kecy uz necetla a radeji cetla jine ( pro tebe ) inspirativni blogy!!!! Trochu ten tvuj komentar nedava smysl!!!!

Reply
tereza 13.3.2015 at 15:58

jako v čem nedává smysl?

Reply
tereza 13.3.2015 at 16:05

jako v tom, že jsi naštvaná že tamten blog je jasně lepší? Nebo v čem?

Reply
Olina 13.3.2015 at 21:08

Terezo, prosím, neurážej, nikdo na to tady není zvědavý!! Když se ti nelíbí program v TV, přepneš jinam. Udělej to i v tomto případě a bude klid. Máš svůj oblíbený blog, tam se realizuj a nás tady nech žít. Přečti, cos smotala dohromady a styď se ! A mimochodem….co jsi vytvořila ty? Lepšího….

Reply
tereza 13.3.2015 at 22:14

já na bednu moc nekoukám teto :-) nejsem moc doma

Reply
tereza 13.3.2015 at 22:17

nejseš učitelka hele? :-)

Reply
BKBlog 13.3.2015 at 22:30

Máš pravdu Terezko. V podsatě neumím nic. Flákám se, shopuju, nudím se a snažím se to nějak řešit. Mám kliku že jsem čapla frajera s prachama. Jinak by to nebylo možný. Ale co bys dělala ty? Měla jsem kliku no:-) Ale nekdy je to na bednu.

BKBlog 14.3.2015 at 7:36

Terezo, prosila bych tě, aby si přestala psát uražející nesmyslné komentáře!!!! To, že napíšeš a vymslíš si komentář pod jménem BKBLOG je vrchol – “Máš pravdu Terezko. V podsatě neumím nic. Flákám se, shopuju, nudím se a snažím se to nějak řešit. Mám kliku že jsem čapla frajera s prachama. Jinak by to nebylo možný. Ale co bys dělala ty? Měla jsem kliku no:-) Ale nekdy je to na bednu.”

Co si to vůbec dovoluješ? Podle kódu vím, že si to napsala ty!! Jestli máš se mnou problém a můj blog ti vadí, tak proč jsem chodíš a ještě ztrácíš minuty nad psaním ubohých komenářů.

Každý kdo mě zná a ví jak píšů, tak je mu jasné, že něco takového ubohého bych nemohla napsat. Musíš být opravdu velmi neštěsný a nepřející člověk, když si schopná tohle udělat. Přeji ti, aby si v životě našla cestu, která tě udělá šťastnou.

Měj se

Reply
Jana Janata 14.3.2015 at 16:58

Zlaticko nenech se prosím nervovat takovou b….:-( Nestojí to za to, poznala jsem te a vím ze jsi člověk se srdcem na svém místě :-*
A nějaká slečna co se ukrývá za jména ti za to nestojí :-*

Reply
BKBlog 14.3.2015 at 17:07

Janicko dekuji, neboj jsem v klidu! Akorat me trochu nadzvedlo ze zidle, ze nekdo pise mym jmenem komentar a mysli si, ze na to clovek neprijde! A tomu rikam totalni hloupost a jeste k tomu nechci, aby se tady mluvilo sproste :-))). Dekuju! Uz se tesim, az se zase uvidime! Pusu

Reply
tereza 15.3.2015 at 11:13

Kdo tu mluvi sproste? To jsem si teda nevsimla. Kdyz mam jinej nazor tak prave to je originalni. Nesmis bejt jen upjata na ty z
co te obdivujou. Musis unyst trochu jinejch nazoru. Kdyz to nedavas… Tak to je pak tezky. Neboj priste uz ti budu psat jak jsi sqela mucky muck

Reply
Eva Šulková 14.3.2015 at 18:26

Originalita…dneska hledá výjimečnost každý, ale někdy je podle mě fajn být jen tak, užívat si krásného dne, sluníčka, hýčkat si příjemné lidi kolem sebe, jen tak jít a nadechnout se…a tyhle chvíle nemusí být originální ty prostě jsou :) Netuším, co by o mně a originalitě řekli druzí, ale když si to zkusím představit a napsat i to, co si myslím já bylo by to: Je prdlá, asi ani ne originální, i když bude mít celý svět v MP3 angličtinu, ona bude mít všechny songy španělské, protože občas (i když je Češka) španělsky i odpoví. Dodneška je zaslepená Divokým andělem, Jižní Amerikou a i když je učitelka dospělých, nenosí upjaté šaty a límečky ke krku, čím víc barev tím líp….a čistě za sebe bych řekla, i když poslední rok ve všech směrech nestála za nic, usmívám se, je to fajn a do jisté míry…originální…krásný den Báro :)
Eva
Latino_Corazon@centrum.cz

Reply
Romi 14.3.2015 at 23:04

Co clovek to original,v cem jsem originalni ja bych asi tezko dokazala popsat..Jsem ale stastna ,ze nejsem originalni tak jako slecna Tereza vyse,bo bych se musela sama za sebe stydet..Bohuzel kvuli takovym lidem nebude na svete nikdy klid a mír..ale nad blbostí druhych se musi clovek umet povznest,co jineho..:)

Reply
tereza 15.3.2015 at 11:17

To triko je ale dobry. Akorat nechapu kdyz budou mit vsicchni tohle triko tak v cem je ta originalita hele…. Jinak te zdravi Vory

Reply
Majla 16.3.2015 at 10:22

Myslím si, že každý člověk je originální a v něčem výjimečný. Každá osobnost je individualita a v tom je ta krása. Já si příjdu originální hlavně svým jménem :-D Moje máma odcházela do porodnice s připraveným jménem pro holčičku – Nina a nakonec si mě z porodnice odnesla jako Majlu :) Když se jí ptám, jak tomu došla tak říká, že jí to prostě tak napadlo a že jí to přišlo hezký. Dodnes jsem ráda, že mám takové nevšední a zajímavé jméno :)

Reply
Květina 16.3.2015 at 16:46

Mojí originalitou je bezbřehá fantazie. Dokážu postavit spoustu vzdušných zámků a vymyslet spoustu příběhů. Má to však jednu malou vadu na kráse – taková fantazie je někdy i prokletím, když si umíte představit věci, které by vás jako obyčejného člověka nikdy nenapadly a to leckdy i v situacích, kdy se to absolutně nehodí.
Píšu povídky, básničky a pohádky (teď momentálně hlavně pohádky pro svého čtyřletého syna :-) ) jednoho dne možná napíšu i knihu :-) Kdo ví….

Reply
BKBlog 16.3.2015 at 21:14

Ahojky, všichni milí čtenáři!!! Tolik krásných soutěžních komentářů???!! Opravdu nádhera. Moc mě těší váš postoj k originalitě a také to, že jste se díky této soutěži a mému článku, dokázali zamyslet nad tím, v čem tkví ta vaše.

U každé soutěže mě vždy mrzí, že musím vybrat, losovat, či jinak zvolit jen jednoho z vás. Nejradši bych obdarovala vás všechny. A když už nevyhrajete, tak vám snad můj článek alespoň něco málo dal.

Všechny komentáře mi udělaly opravdu radost. Hodně pro mne znamenají a jsou inspirací pro nás ostatní.

Výherním komentář:

“Ahoj Báro! Díky Tobě jsem o sobě trochu přemýšlela. Není to vlastně na škodu (-:!! Nikdy mne nenapadlo o mé originalitě přemýšlet a není to vůbec jednoduché alespoň pro mě, jsem obyčejná žena s každodenními starostmi a radostmi. A vlastně jsem na sobě nic tak originálního nenašla, myslím tím to co by bylo viditelné pro ostatní! Mám ráda své blízké, rodinu která se rozrostla o malinkého krásného človíčka. Jsem ráda za to, že mám několik bezvadných kamaradek, na které je i v těžkých chvílích spolehnutí. Říkají o mě, že jsem empatická, umím vyslechnout lidi kolem sebe a třeba jen objetím je potěšit a někdy i utěšit, protože slova jsou zbytečná. Tak možná v tomhle jsem originální. I když pro někoho se to může zdát normální. Diky za to žes mě o sobě donutila přemýšlet! Zu

Zuzanko, tak úplně normální a běžné to není. Empatie a pochopení druhých je dar. Jeden z nejkrásnějších, který člověk může člověku darovat. At’ se tričko líbí a slouží k tvé spokojenosti!! :-). Moc gratuluji a přeji ti v životě mnoho úspěchů a štěstí. ”

Mějte se všichni krásně. Jsem ráda, že vás mám!!!

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Calvin Klein 22.9.2016 at 20:15

Úchvatný, zvlášť kousky od Calvina Kleina nemají chybu ;)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.