Home BK style Amazing IVA HAJ

Amazing IVA HAJ

14.10.2014 8 comments

bara_0371_web

Tento příspěvek chci věnovat úžasné, pokorné, velmi talentované a kreativní fotografce Ivě Haj. Ivu jsem poznala teprve nedávno díky našemu společnému focení. Zanechala ve mně velkou inspiraci. Jsem velmi ráda, že v České rebuplice máme takto vyjímečnou a nadanou umělkyni, jako je právě ona.

bara_0449_full-size_Fotor_Collage

Na focení jsem přišla prakticky nenalíčená s lehce upravenými vlasy a v oblečení, které nosím běžně a okořenila jsem to některými svými doplňky. Takže žádný velký styling. Jsem velký propagátor přirozené krásy a nemám ráda umělé věci. Naštěstí Iva také. Přirozené světlo, styling, portréty a hlavně venku, to je její “cup of tea”. Proto jsem i z těchto fotografií doslova unešená. Iva umí vystihnut přesně to, jak se chcete na vašich fotografiích prezentovat v přirozené kráse. Je to samozřejmně souhra dvou lidí. Vzhledem k tomu, že je Iva velkým pohodářem, tak si myslím, že symbióza ihned nastane a díky tomu vaše vysněná představa o vašich fotografiích přijde místo snění v realitu.

bara_0449_full-size_Fotor_Col

Upřímně ani nevím, která z fotografií je moje favoritka…Proto bych vás chtěla požádat, zda byste mi v komentáři nenapsali, jaké se líbí vám…Udělali byste mi tím velikou radost. Sama paní fotografka je na vážkách, tak nám prosím pomozte, která je number ONE. Dopředu děkuji :-).

bara_0538_web
bara_0449_full-size_Fotor_

Iva fotí jak známé osobnosti, tak i obyčejné lidi, jako jsem já a vy! Proto kdybyste měli zájem o podobné fotografie, neváhejte jí kontaktovat.

bara_0293_web
bara_0449_full-size_Foto bara_0274_web

Vím, že tohle nejsou moje poslední fotografie u této slečny. Už ted’ přemýšlím, jaké další bych vymyslela. No ale musím si dát chvíli pauzu. Počkám alespoň na nějakou změnu v mém životě, kterou bych pak ráda zachytila na fotkách.

bara_0449_full-size_Fotor_Collageo

bara_0287_web
bara_0449_full-size_Fotor
bara_0015_web

PS: Já říkám, že fotografie jsou věčné, zachytí nezapomenutelný moment, krásu, duši a vás takovou jaká jste. Pokud ještě nemáte nějaké pěkné fotografie, na které byste se mohla pyšně dívat, ukazovat je svým dětem nebo dát dárek třeba svému manželovi, určitě do toho jednou jděte. Je jedno v jakém věku, protože každý věk je něčím ojedinělý a krásný. Nezapoměnte se mít rádi, každé ráno vstávat s úsměvem a říct si, že jsem krásná jak na pohled, tak na duši. KISS Vaše Baruš

RECENT POSTS