Home Others Happy New Year

Happy New Year

31.12.2014 5 comments

Moji milí čtenáři! A máme tady Silvestra, Nový rok a celý nový rok s číslem 2015! Než jej přivítáme pár slov ode mne…

IMG_5710_Fotor

O vánočních svátcích jste si všichni určitě báječně odpočinuli, nějaké to kilo přibrali, pobyli jste si v kruhu svých blízkých. Tam jste dobili energii do nového roku a také jste jistě dostali i nějaké pěkné dárečky. Teď už vás vítám zpět v realitě. Tady můžete svojí načerpanou pozitivní energii přenést do příštího roku, který co nevidět uvítáme.

Dnes můžete vesele oslavovat příchod nového roku a dát si i nějaké to předsevzetí, jež se budete – jako každý rok – určitě snažit dodržet :-). Jsem typ, který si dává stále nějaká předsevzetí. Co musím udělat, co zvládnout, v čem se zlepšit, čeho chci dosáhnout, co zkusit, co se naučit, zažít a poznat…. Je toho moc! Takže tomu spíš říkám „SNY“….. a přeji si, aby přešly v realitu :-)

Vím, že začátek nového roku je jako nový start a může zafungovat jako silná motivace na mnohé z nás. Ale ruku na srdce, nebylo by lepší předsevzetí nebo sny chtít dokazovat a plnit kdykoliv během roku???

Pokud si dáváte svá předsevzetí jen na Nový rok, držím vám palce, aby vám pevná vůle vydržela co nejdéle. Mně se to zatím moc nedaří. Už 2krát jsem si na Silvestra slíbila, že končím s cigaretami. Podařilo se, ale jen na půl roku. A pak jsem opět začala, bohužel. Takže to nějak nefunguje…..nebo- že by slabá vůle :-)???. Nejspíš musí přijít ten správný a nenaplánovaný impuls. Pak si řeknu – TEĎ! Ted‘ je ten pravý okamžik, teď mám chuť naučit se další jazyk, skoncovat s kouřením nebo konečně zhubnout o tři kila a spousty dalšího, do čeho se mně zatím moc nechtělo :-). SILVESTR – NESILVESTR ..!!

Zde se podívejte, jaký byl můj rok 2014 :-)

A jaký byl ten váš? Jaké jsou vaše předsevzetí, sny, touhy a co byste chtěli změnit v roce 2015 ??? Napište a inspirujte nás :-)

Milí příznivci BKBlogu, chci vám popřát do roku 2015 splnění všech vašich snů, ať jste pokud možno zdraví a čilí jak rybičky, ať zažijete nějaký ten nezapomenutelný zážitek a poznáte spoustu milých lidí. Přeji vám, ať se často smějete až k slzám a hlavně, at’ to, co budete v životě dělat, vás dělá šťastnými.

PS.: Pořádně ten příchod Nového roku oslavte, ale buďte na sebe opatrní! Já na vás budu o půlnoci myslet a dám si na vás skleničku! Těším se na naše nová setkávání v roce 2O15! Mějte se rádi. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVE

Print

RECENT POSTS

5 comments

Zuzana 31.12.2014 at 0:17

Ahoj Baru, pred spanim jsem si rekla: jeste mrknu na blog… A tam krasny prispevek a prani. Chtela jsem ti rici, ze velmi dekuji za pozitivitu, kreativitu, krasnou inspiraci a neustale novinky na blogu. Moc ti fandim a v pristim roce ti preji jen same uspechy!!

Zuzana

Reply
Radka T 31.12.2014 at 13:53

Baru krasny Novy rok a at mas skvely rok 2015.

Hodne stesti

Reply
Verca 31.12.2014 at 17:22

Ahoj Barunko, krasne napsane. Preji ti hodne uspechu, zdravi a stale toho pozitivniho usmevu na svet.
Moje touha je naplanovat takovou svatbu, jako si mela ty. Velky sen je najit praci svych snu, ktera me bude naplnovat. A hlavne si preji zdravi pro celou svoji rodinu a pratele.

Mej se krasne a uzij si dnesni vecer

Reply
Klára 2.1.2015 at 11:13

Krásné video! Já jsem celý rok (skoro) poctivě fotila do projektu 365 DAYS, tak z toho chci také udělat video :).

Krásný nový rok!

Reply
BKBlog 2.1.2015 at 13:02

Ahojky Holky, děkuji za milá přání a hlavně nikdy nepřestávejte věřit. Sny jsou od toho, aby se plnily. Je úplně jedno, jak bláznivé nebo obyčejné jsou…. NEVER GIVE UP. Klárko, tak nám sem pak napiš odkaz na tvoje video. Inspiruj nás:-) Budeme rádi. Je super, že si dokumentuješ momenty z života.

Mějte se krásně BK Blog WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.