Home BK style I am Fascinated

I am Fascinated

25.7.2016 12 comments

DSC_1375

Stále mě fascinují lidé, kteří jiné sice stále sledují, ale jen proto, aby negativně hodnotili a kritizovali….

DSC_1407

Sledují všechny vaše kroky, činy, cokoliv uděláte či řeknete, napíšete. Z nějakého důvodu vás /mě, kohokoliv/ nemají rádi…A možná ani samí neví, proč…Něco je dráždí, provokuje. Možná jen to, že vy nesympatizujete z nějakého důvodu s nimi, s jejich pohledem na svět, že jejich chování vám není blízké a nedokážou se s tím smířit. Možná se jich to i hodně dotklo…..Ale opravdu nevidím důvod, proč se obklopovat jedinci, ze kterých čiší jen a jen samá negativní energie. Prostě a jednoduše – málokomu taková povaha přiroste k srdci a já ji ve svém okolí mít nechci. SO SIMPLE

DSC_1318

DSC_1360

 

A to možná věčného “sledovače” a oponenta tak irituje, že se můžeme stát terčem jejich nálad při každém novém probuzení :-). A to mi fakt hlava nebere…Přece člověk, ke kterému chovám jen záporné pocity, mi nestojí za to, abych ho sledoval/a/ a ztrácel/a/ s ním svůj drahocenný čas….Vysvětlí mi někdo, jak je to možné? Proč se to děje?????????Neechápu…

DSC_1330

DSC_1400

DSC_1338

Podobné typy lidí ze zásady nesleduji, skutečně mě nezajímají a hlavně… nekomentuji jim posty na sociálních sítích….Někoho tímto způsobem urážet – tak to mi přijde minimálně směšné ( a hodně ubohé ) chování. Káždý, ať si žije svůj život. Podle zásady – žít a nechat žít!

DSC_1396

DSC_1398

Neskutečně vtipné mi i přijde, když někdo například dává opakovaně UNFOLLOW a dál denně vytrvale navštěvuje stejný profil…A ještě si občas samozřejmě neodpustí a okomentuje – jak jinak než negativně .WTF….A to jsou přesně ti, kteří mě nikdy nepřestanou fascinovat a doslova mi nad jejich počiny zůstává rozum stát.

DSC_1379

Říkám si, kde berou na tyto zbytečnosti čas? Jak moc na mě asi musí myslet a jak moc jim musím ležet v hlavě :-). Pro ty, co se mnou ze zásady nesympatizují, mám prosbu nebo radu – zapomeňte na mne! Nesledujte každou mnou vytvořenou drobnost a soustřeďte pozornost na svůj život. Aby byl pestrý a plný štěstí.

DSC_1370

Tento článek je určen hlavně několika lidem a určitě (až tento článek budou číst), se v něm najdou a poznají. Stoprocentně jim bude jasné, o koho se jedná :-). A možná se zase ozvou….:-))))))

Přátel mám pár, známých mnoho a nepřátel …?????. Nemám v životě problém takřka s nikým, jsem velmi přátelský člověk. Takže děkuji všem, kteří umí být tolerantní. Všem, co mě mají rádi, co mě rádi sledují a těm, co jsou mojí oporou. Pro vás ostatní, kterým nedávám spát – máte se stále na co těšit – já tu budu pořád :-)

DSC_1350

PHOTOS by Evička

JACKET: Ivana Mentlova

TOP: Free People

SHORTS: LEVIS

SHOES: Vintage

HANDBAG: Zadig & Voltaire

NECKLACE: Symbol4You ( 10% SALE – kod – BKBlog )

PS.: Tento článek byl psán zhruba měsíc zpět a fotky foceny taktéž ( možná ještě později ). Úplně jsem na tento post zapomněla, tak jsem si řekla, že ho sem šoupnu. Mějte krásněj večer. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECUASE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

12 comments

Katerina Lambert 25.7.2016 at 21:04

Zlatiiiiiiiiiii !!!! Jsi prostě úžasná !!
Absolutně a bez vyjímky tripple exactly :-))
Jooooo a je super , že tu budeš pořád :-)
Ty víš že mám na tyto věci úplně stejný názor … A tyto lidi víc než NECHÁPU !!!!
Pusuuuuu

http://Www.blondeblog4u.com

Reply
SašaB 25.7.2016 at 21:29

Správně! :)
Takových lidí, o kterých mluvíš, chodí po světě/České republice překvapivě hodně. Ale jak říkáš, jsou to chudáci, jejichž život je tak smutný, že potřebují řešit ten tvůj. Jsi lepší než oni!
Ber to pozitivně, znamená to, že svou práci děláš dobře a, ač je to smutné, spousta lidí ti závidí.
Vytrvej a přeji pevné nervy! ;)

Reply
Helča 25.7.2016 at 21:46

Prej a bude ti prano! To je, co tihle haters porad nechapou…Barco, je mi jasny, ze to musi byt unavne, se timhle vubec zabyvat, resit to nebo to jen mit chvili v hlave. Ale ver, ze lidi, kteri si te vazi, maji radi tebe nebo tvou praci, je mnohem vic!!! Takovych citovych mrzaku, o kterych pises, nam muze byt jen lito, pravdepodobne nemaji stastny zivot:(

Reply
Lenka 26.7.2016 at 2:14

Baru,
Já tyhle lidi víc než nechápu :( každopádně si myslím,že čím víc Tě sledují a čím víc jsou negativní,tím víc Ti závidí a tím víc by si přáli mít alespoň kousek z Tvého života….jinak si nedovedu vysvětlit,že je “zajímáš”….a víš co je nejhorší??? Ty jsi šla s “kůží na trh” a tak trochu se bohužel i neoprávněná kritika dala očekávat:( ale i my,co se snaží žít ne úplně veřejný život,trošku si střežíme své soukromí,se stejně dozvídáme,popřípadě čteme,jak strašně špatný život vedeme,kde děláme chyby a jak by to dle “těch krasavic inteligéntích” mělo být!;) úsměvné,že…. A proto good luck všem haters;) kéž by jste alespoň jeden den byli šťastní,alespoň jako JÁÁÁ :)))

PS: krásná kabelka!!! a jen tak dál,za mne i když Tě neznám jsi žena ,ze které by si spousta dam měla vzít příklad :) tak to vnímám JÁÁÁ :)

Reply
Sandra Slusna 26.7.2016 at 6:50

Naprosto té chápu! Nemůžu uvěřit, ze lidi ztrácejí svůj drahocenny čas negativnima komentarema! Vůbec to nechápu! Nemají něco lepšího na praci?! Outfit je vazne Moc krasny, stejně jak fotky i článek! ;) Je to proste jen a jen zavist, ale proč té potom sleduji, když je ve skutečnosti nezajimas??? Nechápu!!!
S láskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Nikola R. 26.7.2016 at 6:57

Barčo jsi šikovná, pozitivní a máme tě rádi:) A zlý lidi vždycky byly, sou a budou, jen kdyby se drželi dál a dali pokoj, že?:(( Jde vidět prostě, že se ti daří a vyvoláváš emoce a někdo to prostě nezvládne a neumí se vyjádřit jinak než negativně… Ale je nepochopitelný, že mají potřebu tě sledovat a vyjadřovat se. Pevný nervy na tyhle lidi:)

Reply
Helena 26.7.2016 at 7:12

Takových lidí se bohužel vyskytuje hodně a jejich společnou vlastností je neskutečná závist. Protože nic v životě nedokázali, snaží se znepříjemnit život jiným a to je snad jediné, co dokážou. Nejsou líní pořád dokola pročítat něco, co je vlastně nezajímá a psát svoje zcestné urážlivé názory, nebo sednout a pořád dokola psát stížnosti, udání, atp. Hlavně škodit! Toto je velmi uspokojuje, protože prostě a jednoduše NIC JINÉHO NEUMÍ ( a to tak, že mnohdy ani gramaticky správně ty svoje výplody neumí). Je to nepříjemné čtení, ale jediné, co bych přitom pociťovala, je lítost nad těmi ubohými chudáky…
Ps.: těch “normálních” lidí je naštěstí mnohem víc a ti tvé příspěvky čtou, protože je zajímají a protože jsou super.

Reply
Petra 26.7.2016 at 7:50

Tak to mi mluví z duše! Absolutně nechápu lidi,kteří maji potřebu komentovat život ostatních a ještě takto veřejně… Ukazuje to jen na jejich omezenost,že ztrácí svůj čas s někým,kdo je vlatně nezajímá.. WTF?
Já začala Váš blog sledovat teprve nedavno a baví mě moc,hlavně cestování a láska ke značce Zadig&Voltaire!! Mějte se krásně :-)

Reply
Elena 26.7.2016 at 10:13

Mně nikdy nepřestane fascinovat kolik energie dokáže někdo vložit do toho, aby napsal jeden celý článek o těchto lidech.
Máš samozřejmě pravdu a na jednu stranu chápu, že to chceš ze sebe dostat a něco tímto sdělit svým čtenářům, ale přijde mi to jako strašná škoda plýtvání času, energie a vlastně i místa na tak super blogu. Nakonec si uděláš na svým vlastním blogu místo pro negativismus a necháš tvoje věrné čtenáře psát do komentářů jak hrozní a zlí všichni jsou. Něco jako “pojďme se v tom všichni babrat a postěžovat si”.
Neříkám, že s tebou nesouhlasím, naopak! Ale podle mě tímto hatery jen přitáhneš.

Reply
BKBlog 26.7.2016 at 10:28

Máš svým způsobem pravdu. Taky jsme si říkala, jestli mi to za to stojí??? Vzheldem k tomu, že jsem to měla napsané za 5 min a chtěla jsem pár jedincům říct, jak to vnímám, tak ti musím říci, že ta energie není zbytečná. Myslím, že kdo čte blog, tak ví, že nesnaším negativismus a určitě ho na blogu nechci nějak prezentovat.

Tento článek nebyl mířen pro moje čtenáře, ti jsou zlatí, ale pro to 1% lidí, kteří mě fascinují. Chtěla jsem dát najevo, že o nich vím. V podstatě jsou mi jedno, ale i ti HATERS si zaslouží zpětnou vazbu :-). To je život….

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Rose Tascher 26.7.2016 at 14:40

Ty boty jsou skvělé!! :)

Reply
BKBlog 2.8.2016 at 19:29

Dekuju vsem za vase komentare. Moc si vazim vasi podpory a dekuji, ze tu se mnou porad jste. Mejte se krasne

BKBlog

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.