Home BK style Maison Michel

Maison Michel

20.10.2014 2 comments

SAMSUNG CAMERA PICTURES

K tomuto outfitu vám řeknu asi jedno…Více komfortně a free se nemůžu cítit. Zde vidíte přes klobouk, brýle, cardigan, doplňky a boty vše co mám opravdu ráda. Styl se každému v životě trochu mění do doby, než si vytvoříte nějakou vaší uniformu, která vás definuje. Tento styl vystihuje mojí životní etapu, ve které se právě nacházím. Moji osobu, jak se cítím a vnímám svět.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

V tomto postu bych chtěla mluvit o klobouku značky Maison Michel. Už jste si asi všimli, že klobouky jsou mojí velkou vášní a nezbytným doplňkem v mé garderóbě :-). Je to takové moje poznávací znamení :-).

SAM_2323_Fotor_C

Vysněný klobouk značky Maison Michel jsem koupila před 14 dny  online na SELFRIDGES. Konečně jsem po dlouhém hledání našla ten pravý a nebyl SOLDOUT. Byla jsem ochotná zaplatit nemalou částku za tetno překrásný, skvěle padnoucí, z užasného materiálu, ručně vyráběný a originální klobouk.  Myslím, že se opravdu vyplatilo :-) No řekněte sami není nádherný??? Já jsem doslova IN LOVE.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAM_2323_Fotor_Coll
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAM_2323_Fotor_Collage
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Trocha historie o této pařížské značce a proč je tak výjmečná…

Značka Maison Michel je známá od roku 1936 a postupem času stále zdokonalovala své umění. Dnes  je uznávaná pro své obrovské schopnosti zkoumat tvary a materiály. Laetitia Crahay, vedoucí doplňků a šperků pro Chanel a umělecký ředitel Maison Michel začala navrhovat klobouky od roku 2006 ready-to-wear a vlasové doplňky. Svěží a svůdná, se silnou identitou a dokonale v duchu doby. Maison Michel přepracovala velký repertoár klasických tvarů, z melounového klobouku na slaměný klobouk a plstěný klobouk. Příslušenství, čelenky a šperky pro vlasy sjednotit peří, krajky, perly nebo řetězy. Výroba klobouků je tradiční a velmi náročné řemeslo. Doslova klobou dolů před touto velkou dámou co dokázala už jako návrhářa šperků u Chanelu tak i jako kreativní ředitel Maison Michel.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Cardigan: River Island

Dress: Silence+Noise

Scarf: Vintage

Shoes: Steve Madden

Hat: Maison Michel (similar )

Bag: Jimmy Choo ( old )

Bracelets: Symbol, Chan Luu

Necklace: Johnny Was

PS: Zdravím vás ze slunného Španělska, kde budu trávit pár týdnu dovolené. Už to tady všechno fotím a vymýšlím pro vás zajímavé Travel příspěvky. Mějte se krásně a přeji úspěšný týden všem. KISS Vaše Baruš

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS