Home BK style Our time between 10 – 11 MONTHS

Our time between 10 – 11 MONTHS

17.1.2017 7 comments

Ahojky, tak jsem opět tady…Vím, že teď nepřispívám tolik, jak jste byli zvyklí….Měla jsem –  trvalé problémy s webem a současně jsem postrádala i ten správmý náboj ke psaní a také toho času je nějak čím dál míň.:-)

Už by mělo vše fungovat, tak jako dřív :-)))))))))))))

Prioritou je stále syn a protože články píšu většinou po večerech nebo brzo ráno, dost často mi chybí síly ( V současnosti musím fungovat od 5:00 a nespustit z něj oči ani na sekundu. ) Takže absence článků přiznávám, je to znát.

I když se snažím dělat vše jako dřív, i mě dohání únava. Zvládám sice takřka vše podle svých představ, ale prostě někdy už chybí síla a s ní se vytrácí i inspirace k zasednutí k počítači. A bez toho lze těžko stvořit nějaký zajímavý a kreativní článek. Tak to raději vzdám….a to se fakt nerada vzdávám….a doufám, že zítra bude ten tvůrčí den :-) !

Kubíček toho v noci moc nenaspí ( 2 – 3krát v noci vzhůru a vyžaduje mléko ! ) a mezi půl5 a 5.hod chce vstávat. Spím zhruba 2 – 3 hodiny vkuse, snažím se trochu cvičit, starat se o dům a celý den hrátky s čertem :-) Mezi to se snažím vtěsnat práci. Někdy to jde, někdy ne a teď mám pocit, že se to snad lepší :-). Hlavně, když mi přijede na pomoc Alešova mamka. To mám najednou pocit, že ten den zvládnu udělat a dodělat i nemyslitelné….Najednou mám čas i na sebe a na to, co jsem stále odkládala…

Bývá to tak jednou do týdne a jsem za ten čas moc vděčná. Teď jsem začala občas jezdit pracovně /zábavně do Prahy. Měla jsem i výlet na hory s kamarádkami a potvrzuji, že je to fakt osvobozující a moc jsem si odpočinula ….Tedy hlavně psychicky. Já samozřejmě chci vždy a všude urvat maximum :-) ….V Praze odpočívat nejde, lítám od čerta k ďáblu, večer se setkám s přáteli a to v 22:00 domů většinou nejdeme :-) Ono se to tak nějak nenápadně nasčítá …..-)

Ano, kdybych neměla svou práci, kdybych nikam nechodila a byla jen doma, bylo by to v pohodě. Ale moje JÁ by v psychické pohodě nebylo.

Jsem prostě “éro” a nejspíš nikdy nebudu sedět doma a čekat, až bude večer. I s dítětem se dá leccos podnikat. Kubíček začíná být po-ma-lin-ku parťák, který ale zatím potřebuje nonstop ostříží pozornost. Stále jsme jako na trní, kam se zase vydá, kam vyleze, kde spadne, co dá do pusy…, ale to každá maminka zná.

Ale co je teď pro mě bezkonkurenčně nejvííííííc – to jsou jeho zpětné vazby na nás – rodiče. Jako třeba ten nadšený pohled, když se manžel vrátí z práce, to objetí, které mi už dává, ten úsměv, který je tak plný štěstí… To je něco, co mi opravdu v životě nic nenahradí….Je to dokonalé naplnění a čistá láska v jednom.

Kubíček je SKORO- dokonalé dítě, které bezmezně miluju a ta láska je víc a víc silnější. Akdyby si ten spánek protáhl třeba do 6ti – půl 7, tak bude úplně nejdokonalejší :-) Ale to bych už toho asi chtěla moc. Hlavně, že je zdravý!!!!

Jaké bylo období vašeho drobečka mezí 10. – 11. měsícem? Já mám pocit, že Kubíček je možná trochu napřed, aspoň fyzicky určitě ( což není dobře pro nás hlídače :-) ).Ale nevím, každé dítě to má jinak, těžko říct. Tím, že běhá, to máme všechno nějak zrychlenější…:-)

Nevím, jestli jste to postřehli, ale chodit začal právě na Nový rok a byl to ten největší dárek do nového roku….Dostali jste také nějaký?

COAT: MANGO

TOP: Rat and Boa

JEANS: Furst of a Kind

HAT: Tonak

SHOES: Chloé

HANDBAG: Celine

 

PS.: budu ráda, když mi napíšete, jestli blog funguje, tak jako dřív… a třeba jak se máte???Omlouvám, že jsem neodepisovala na komentáře, ale bylo to z důvodu poruchy. Teď už budu zase 100% :-). KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

7 comments

Czech Blondýn 18.1.2017 at 9:02

Krásně napsané. Sám nevím, jaký zápřah mateřství je, ale věřím, že jednoduchý to není! :)

Reply
Anonymous 18.1.2017 at 10:28

Ahoj Barus, verím, aká musíš byť nevyspatá, mám doma to isté, medzi našimi synčekmi je rozdiel len 2 dni…náš je tiež úžasné dieťa s jedinou chybičkou, že proste spánok nie je jeho najlepší kamarát :) Jediné, čo nám pomohlo, aby ráno vstával trochu neskôr ako o piatej, bolo to, že sme mu posunuli čas spania večer. Dávame ho o cca 21:00. Radšej s ním budem večer tráviť viac času ako ráno vstávať o piatej. Skoré ranné vstávania proste nezvládam

Reply
Karol 19.1.2017 at 20:28

Baru drž se! Emma vstává v noci na mlíko každou hodinu a půl, já spím denně tak tři hodiny, do toho pracuju jako ty, takže vím o čem je řeč! Matky sobě :-)…

Reply
Dazzlera 21.1.2017 at 21:58

unava na tebe vobec nie je poznat :) vyzeras super a tie topanky su top!

Reply
Andrea 22.1.2017 at 15:01

A aky ma Kubíček režim? Myslim kdy chodí spávat, a kolikrat cez den spí kdyžtak brzy vstáva?

Reply
Eveek 25.1.2017 at 22:23

Ahoj maminky, my měli ten samý noční problém a řešíme ho právě teď. Dala jsem na radu kamarádky. Já se odstěhovala do obyváku a vše bylo na tatínkovi. Když se Lukášek (11 měsíců) ze zvyku vzbudil, tatínek ho utěšil, vzal si ho k sobě a hladil ho dokud neusnul. Chvíli řval a do pár minut zase spinkal. První noc se probudil 5x, druhou noc už jen jednou. Zatím se stále aspoň jednou probudí, ale věřím, že do pár dnů bude spinkat celou noc :) Hlavně nesmíte udělat to, že mu zase dáte v noci nakojit, měl by z toho zmatek. Dát pak až ráno, když už má hlad. Naučil se tak mnohem lépe usínat sám v postýlce večer i přes den. Už nemusím 20 minut uspávat, do pár minutek usne sám :) tak hodně zdaru a spánku! nějaké info je zde http://www.kojeni.net/pruvodce-kojici-zeny/9-Nocni_kojeni_.html

Reply
Eva 26.1.2017 at 13:29

Dobrý den Baru, sleduji Váš blog asi rok a půl a jste pro mě velkou inspirací. Dosud jsem neměla potřebu články komentovat, ale vidím, že máte stejný “problém” jako jsme měli my. Mám holčičku o 3 týdny mladší než je Váš Kubíček a také se nám v noci často budila a vyžadovala mléko. Když už to pro mě bylo neúnosné (mám ještě další dvě malé děti), začala jsem hledat, jak to vyřešit..a narazila jsem na knížku Každé dítě může dobře spát..A vřele doporučuju!!! Po pár dnech, co jsme se řídili radami v knížce, začala malá spinkat celou noc tzn. 20,30-8h a je i daleko veselejší a já samozřejmě taky :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.