Home BK style Our time in Prague

Our time in Prague

30.3.2017 7 comments

Do Prahy jezdím hodně často. Prožila jsem tam kus života, mám tam svoje nejlepší přátele a nyní ještě čím dál víc práce. Proto ze svého domova a hnízda v Českých Budějovicích musím občas vyletět. A přiznávám, jsem docela ráda.

Doma trávím čas velmi stereotypně :-). Jsem s Kubíčkem, rodinou, vařím, peru, uklízím, chodím po procházkách. Píšu články, fotím produktové fotky, občas zajdu na oběd či večeři, ale většinu svého dne věnuji rodině a hodinovému cvičení ( v případě, že mi na to zbyde čas ). Tak se opravdově těším, že vyjedu do Prahy, že se obleču, namaluju…., že ze sebe prostě udělám člověka a vynesu nějaký ten svůj modýlek…:-)

A teď jeden úžasný tip….Protože do Prahy jezdím opravdu vždy jen na jeden/dva dny, horko-těžko všechno stíhám. Když jsem tam s Kubíčkem, je to docela náročné. Pokud mám ale s sebou pomoc, jako teď mamku, je to fajn. Malý netráví čas jen chozením po Praze – objevili jsme kousek od bytu úžasné studio MINI HEROES, kam s Kubíčkem občas zajdeme. Je to super místo pro vyblbnutí a zároveň i pro rozvoj tělesných i duševních schopností prcků.. Kubíček si to tam zamiloval. Doporučuji !!! Ostatní info se dozvíte na jejich stránkách, podívejte se sami.

Ráda bych se dozvěděla, jak trávíte čas s malým MIMINKEM vy? Jaký je váš program?Jaké volíte aktivity?

BLAZER: ZARA

SHIRT: WRANGLER

JEANS: H&M

SHOES: STEVE MADDEN

SUNGLASSES: Ray Ban ( Na www.optique.cz  máte 15% SALE – kód – BKBlog )

RECENT POSTS

7 comments

Nikola 30.3.2017 at 13:11

Děkujeme za super pochvalu! Těšíme se na další Kubíčkovu návštěvu a zveme další malé hrdiny! Nikola MINI HEROES

Reply
MARTINA 30.3.2017 at 16:11

Tenhle bílý blazer ze Zary jsem si koupila i v černé barvě a oba se po vyprání začaly uvnitř strašně trhat, podšívka vytrhaná, vyreklamovala jsem a dostala nové – bohužel opět to samé. – Až pak jsem si na cedulce všimla, že se nemá prát. Nějaký tip co s tím? Nechce se mi pokaždé chodit do čistírny se sakem za 1999,- . Zara bohužel s kvalitou stále klesá, zatímco ceny stoupají.

Reply
Nikol 30.3.2017 at 17:31

Duši to náramně prospěje takhle vypadnout ze zajetých kolejí. Moc dobře to znám :) Na fotkách Vám to moc sluší. Jestli můžu i něco podotknout tak je to jak ve stories pořád říkáte “Kubi, čáááu” a následuje vždy naprosto identické zasmátí. Toto se opakuje třeba 20x denně a vždycky naprosto stejnou intonací a pak další den znova a znova a znova. Zkuste si to po sobě někdy pustit, ať to vidíte/ slyšíte z pohledu sledujících. :) Všichni to známe je to něco jako profesní slepota. Doufám, že si to nevezmete špatně. Kubíček je úžasný a roztomilý, ale věřím, že toto může vadit hodně sledovatelům. Škoda protože profil máte vcelku skvělý!
Nikol

Reply
saša 31.3.2017 at 9:34

Na instastories nastesti nekoukam, ale je pravda, ze jednu dobu bylo dost “překubíkováno”. Chapu, je to zivotní zážitek a hormony dost zapracujou (vlastní zkušenost), ale čeho je moc, toho je přílliš. A mít blog o tom, jak mám skvělé dítě a jak jsem skvělá a úžasná matka, to už taky trochu otravuje. Jinak články a fotky se mi moc líbí a teď si i myslím, že jde Kubík trochu stranou (myslím články a fotky) ne skutečně :-) a těším se, že zas začnou zajímavé posty – už se moc těším na post o Kubě!!! měj se krásně Baru, užívej sluníčko a jaro :-)

Reply
Katerina 30.3.2017 at 19:12

Škoda ze není v CB něco podobného…taky bych tam s malým občas zasla…já mám 16 měsíčního chlapečka a denní program je více méně pořad stejný – procházky,zahrada,hraní…ale hodně pomáhají prarodiče,když chodím do práce…mateřská centra pro me nejsou, ale zatím malému stacime :-)

Reply
Sandra Slusna 31.3.2017 at 5:45

Bozeeee, ty fotky jsou tak sladky!!! <3 Jinak fotky jsou fakt povedeny, ten outfit ti moc slusi Baru. :)
http://shineoffashion.com

Reply
JORIES BLOG 31.3.2017 at 17:29

Bože! Kubíček je úžasnej! Outfit je naprosto dokonalej! ♥♥♥

Znám tě už moc dlouho a jsi mi hrozně milá a sympatická a hodňoučká! ♥
Mám také blog a je to něco, co miluju, a tak by mě nehorázně potěšilo, kdyby ses na můj blog podívala! Moc by mě zajímal tvůj názor!
Uděláš mi tím největší radost na světě!
Přeji ti mnoho štěstí, lásky a úspěchů!
S láskou
♥JORIES♥

http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.