Home Others Tips on Christmas gifts + Contest

Tips on Christmas gifts + Contest

14.12.2014 4 comments

Ahojky! Prosinec je můj nejoblíbenější zimní měsíc díky Vánocům a také zvláštní atmosféře. Bohužel, počasí vánočnímu času opět nepřeje, jak je to v posledních letetch už obvyklé… Ale přesto jsou Vánoce už přímo za dveřmi.

Patříte také mezi ty, co si nevědí rady, jaký to ten dáreček pod kouzelný vánoční stromeček nadělit? Řekla bych, že jsem vcelku kreativní člověk a skoro pokaždé něco vymyslím. Moje rodina je vždy- podle jejích reakcí – spokojená :-). Nevím, čím to je, ale tentokrát mám tak trochu časové problémy. Už ted‘ se vidím, jak lítám tři dny před Vánocemi a vystresovaná sháním něco zajímavého. A to opravdu nemám ráda. Ale asi mi tentokrát nic jiného nezbyde. Abych vám ušetřila trochu předvánočního stresu…co se týká shánění vánočních dárků, mám pro vás pár typů na to, co můžete darovat. A třeba se necháte inspirovat.

Dárky velmi ráda dávám a vždy mě pohladí na duši, když vidím, jakou udělám někomu radost. Je úplně jedno, jestli jsou to Vánoce, narozeniny či výročí. Mám prostě celkově ráda oslavy , překvapení a dárečky :-).

Snímek obrazovky 2014-12-14 v 16.31.43

 

Pokud také rádi obdarováváte a chcete vymyslet nějaké zajímavé překvapení, tak zde jsou tipy:

1 – začneme klasikou, kterou nikdy nikdo nic nezkazil a to jsou základní běžné věci pro muže a ženy. Nejprve se zaměřím na pány. Objevila jsem online server CHLAPSKÁ ZÁSILKA, kde se dají koupit veškeré základní potřeby (drogerii, ponožky a spodní prádlo). Takže jestli máte v úmyslu kupovat tyto běžné věci, které se, jak se říká, „nikdy neztratí“ :-), máte možnost ušetřit si čas strávený v supermarketech a drogeriích. Vyberete vše online a jde to rovnou k vám do domu.
Pro ženy mám tip na spodní prádlo značky TIMO, které můžete sehnat jak online, tak v kamenných obchodech po celé České republice. Firma TIMO mě oslovila, abych vyzkoušela jejich prádlo. Nikdy jsem je nenosila a ani neznala. Nejvíce mě však zaujalo domácí oblečení a pyžama. Je to česká firma a ty je třeba podporovat. Objevila jsem u nich krásný komplet – košilka + kalhotky, které můžete darovat hned na 3 zbůsoby: 1: jednak jako něžné prádlo či tílko s krajkou ( nosím do saka i košile ) a nebo i jako sexy pyžamo .

2 – Náramky a náhrdelníky  značky Symbol, jsou moje nejoblíbenější a proto je i doporučuji, jako milý, chic, trendy, stylový doplněk, který udělá zaručeně každému radost.

3 – Pokud by vám nestačil jen jeden doplněk, mám pro vás další typ. Kabelky značky LOVELILI ( na blogu o ně stále probíha SOUTĚŽ ). Zde se podívejte, jaká mě uchvátila a třeba vám také padne do oka.

4 – Další originálním dárkem mohou být samolepky SKINBOOK na mobily, tablety, počítače a různé další… Můžete si je vytvořit podle vaší fantazie. Třeba s vaší fotkou …. a dát to pak partnerovi pod stromeček, aby vás měl stále na očích :-).

5 – Jestli jste zastánci dárečků, které udělají dobře hlavně tělu, tak to mám pro vás tipy hned dva. První je od firmy OMNES PRODUCTS, která nabízí opravdu jedinečné produkty (např: dárkový koš ). Nebo voucher v nějakém kosmetickém salónu na jakoukoliv proceduru. Objevila jsem jeden malý milý salónek v Praze – Ronia.

6 – Patříte mezi fanoušky dekorativní kosmetiky? Tak vám doporučím mojí oblíbenou kosmetiku INGLOT, kde si můžete sestavit svojí paletu barev tzv. Freedom style. A navíc tam mají zrovna vanoční akce a slevy.

7 – No a pokud nejste na materiální věci a spíše preferujte zážitky, pak můžete darovat třeba voucher na gastronomický zážitek v nějaké vaší oblíbené restauraci. Jako velkou perličku nakonec pro vás mám hodně nevšední dárek. Co takhle dárkový kupón na focení u prestižních fotografů např: RICHARD NOWAK, IVY HAJ nebo výborná MARTINA MATUŠKOVÁ, která mi moc pomáhá s focením do blogu.

Vzhledem k tomu, že prosinec je měsíc,  kdy se rodiny a přátelé více navštěvují a obdarovávají, i já mám pro vás další možnost získat hned dva DÁRKY v nové soutěži.

SOUTĚŽ

Soutěžíme:

1- o voucher na nákup v hodnotě 500 kč v E- shopu CHLAPSKÁ ZÁSILKA dle vašeho výběru.

2- 3 procedury dle vlastního výběru v salónu RONIA .

PRAVIDLA

1 – musíš jít na můj facebook BKBlog a klikněte na TO SE MI LÍBÍ :- ), pokud jsi již neučinil/a/.

2 – Sdílej příspěvek.

3 – Do emailu ( bkblog@bkblog.cz ) mi zašlete správnou odpověd‘ s vašim
jménem a adresou bydliště.

OTÁZKY

1 – “V jaké zemi vědci vyvinuli přístroj Blue Laser Energy Wave, který používá Salon Ronia?

2 – “Jaký superhrdina účinkuje v úvodním videu Chlapské zásilky?”.

Můžete soutěžit hned o dvě výhry nebo jen o jednu, kterou si vyberete.

VÝHERCI

CHLAPSKÁ ZÁSILKA – Voucher v hodnotě 500 kč na nákup dle vlastního výběru získává KAREL VESELÝ :-) Velká gratulace

SALÓN RONIA – 3 procedury dle vlastního výběru získává –Majla Memiševičová, Elije a Karel Veselý :-) Velká Gratulace

PS.: Všem přeji krásný zbytek stříbrné adventní neděle. Nestresujte se a zkuste tento vánoční shon, brát trochu volněji…Nic vám neuteče a vždy to nějak dopadne…:-). Kiss Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVE

Print

RECENT POSTS